כימיה

eliorf

New member
לא קראתי כל מה שכתבת

אבל אני אסביר לך למה התשובה היא 1. נתון שK הוא 300. ה-Q הוא 400. אם Q גדול מ-K זה אומר שיש יותר NH3, כלומר התגובה ההפוכה תועדף, ואז יווצר יותר H2. לכן התשובה היא שמספר המולים בשיווי משקל יהיה גדול מ-0.05.

SivanILoveU

New member
כן עליתי על זה

הייתה טעות חישוב מטומטמת, חשבתי ש Q קטן מ K.

keren099

New member
שאלה../images/Emo115.gif [מבנה וקישור וסטוי']

כשביקשו לנסח היתוך של NH3 , פשוט הופכים את זה לנוזל בלי לשנות כלום, או שנוצרים יונים כמו בתמיסה מימית רק עם נוזל במקום aq ?

SivanILoveU

New member
כנסו ליואל גבע יש תשובות

רק שיעלו את השאלון...אני לא זוכר את כל השאלות :p

SivanILoveU

New member
בין 88 ל 93

אין לי כוח לעבור על הטעויות....עד שסיימתי עם כימיה... אלא אם כן...יש מועד ב' ? הגישו אותי על 67 ואני רוצה ציון בגרות מקסימלי כדי שהסופי ב 3 יחידות יהיה טוב

מ י צ ו ש

New member
חחחחחחחח עאלק מועד ב'

גם אין מועד ב' חבר... לא נעים לי לאכזב... תתחיל להתכונן לבגרות כימיה מועד קיץ תשס"ח 2008

SivanILoveU

New member
זה רק יחידה אחת...

ויש לנו עוד יחידה שזה המעבדה (דבר כ"כ דפוק)

Toron

New member
שאלה חשוב אנשים!! ../images/Emo70.gif../images/Emo115.gif../images/Emo203.gif

כמה יורידו לי על שאלה 5גi (סטכיומטריה)????יש לי שם טעות חישוב........יצא לי 0.857 :[ בתודה!!

eliorf

New member
יש 5 סעיפים בשאלה

אני מניח שכל סעיף הוא 4 נקודות..

eliorf

New member
התשובות של יואל גבע

http://www.geva.co.il/geva/files/articlefile_1181042102265.pdf

maestr00

New member
חשוב מאד !!!

מצטער על פתיחת הודעה חדשה אבל איך אני יכול להסביר בשאלת שיווי משקל שערכו של k קטן מ 1 ? ? ?? תודה לכל העונים

eliorf

New member
. .

אם המכנה גדול מאחד והמונה קטן מאחד, ה-K יהיה קטן מאחד.

mirrra

New member
אבל יש שרשור כימיה ../images/Emo12.gif

ובכל מקרה, לפי זה שאומרים שריכוז המימן בש"מ גדול מ1 מבינים שהתגובה ההפוכה התגברה- נוצרו יותר מגיבים ופחות תוצרים. אז יוצא שבמכנה- המגיבים- יש לך כפל של 2 מספרים שגדולים מ1 ובמונה-תוצרים- כפל של 2 שברים שקטנים מ1. ככה יוצא שהK קטן מ1. זה לפחות מה שאני רשמתי. חח

elinale

New member
הגרסה שלי ../images/Emo27.gif

הכוונה היא לשאלה בבגרות...כן? בבגרות הכנסתי משתנה וע"י הבעת K עם משתנה יצא לי שבר שהמכנה שלו גדול מהמונה. כשהמספר במכנה גדול מהמספר במונה ניתן לומר שמדובר במספר לא שלם הקטן מ-1. משהו מתמטי כזה... טוב...מוסיפה שרטוט עם התשובה שלי

elinale

New member
נו יופי...עד שהוספתי את הקובץ מישהו אחר

ענה ואני עוד קוראת לזה "הגרסה שלי" חחחח

liron430

New member
שאלה 7 סעיף א

זה נכון לומר שלא נוצר NO במנוע בטמפרטורת החדר משום שזו לא טמפרטורה מספיק גבוהה על מנת שהתגובה תתרחש? סתם חרטטתי..יכול להיות שזה נכון? כמה נקודות זה הסעיף הזה? 6.666 נקודות נראה לי הרבה מידי.

למעלה