כימיה

כמה נקודות אתם אומרים...

יורידו לי בשיווי משקל,ג' 1 (השאלה על שינוי הלחץ בכלי)? התבלבלתי ועשיתי שמה שטות :/

shayred

New member
חשוב מאוד כנסו ...אני צריך תשובהה

בשאלה 3 ששאלו למה מסננים את האמוניה והחמצן לפני הכנסתם לתגובה...כתבתי כדי לנקות זיהומים מתוך האמוניה וכן ליצור אמוניה בעלת ריכוז גבוה יותר מ10% ל20%....בתשובות ביואל גבע רשמו משהו אחר לגמרי משהו שקשור לזרז..האם מה שכתבתי גם נכון? ובאותה שאלה בסעיף ד 2 ששאלו מדוע מפיקים את הדשן לפי תגובה זו..אז סיבה אחת רשמתי נכון כי נוצר רק תוצר אחד והשני רשמתי נוצר דשן טוב שמסיס היטב במים ויש לו יונים שנקלטים היטב בצמח...האם זה נכון? ושאלה אחרונה חחח...בשאלה 4 בסעיף א 2 ששאלו על בעייה בגלל פליטת CO2 אז אם רשמתי שנוצר לחץ שבעקבותו יש לבנות את חומרי המבנה לתגובה זו מחומרים יותר עמידים ולכן זה מגדיל תעלויות...האם זה נכון?

maestr00

New member
תחילה כתבתי תשובה שדומה

לתשובה שלך אבל שניתי את זה כדי למנוע זיהום זרז המורה אמר לי שזאת היא התשובה הנכונה אבל לא פסא את הראשונה !! לא יודע אבל אני לא חושב שתתקבל למרות שהיא נראה הגיונית ביותר

maestr00

New member
אלקטרוכימיה

אינני מצליח למצוא תשובות אבל בשאלה 9 המסה של המצבר היא 16בערך גרמים ? ?? ? והאם המסה של האנודה ירדה ב 1.2 גרם משהוא כזה ??? והקיבול הוא 3600 קולון ? ובבחירת האלקטרודה או אנודה האם אני חייב לכתוב הסבר ?? ? תודה לכל העונים

למעלה