כימיה

Hodor

New member
ב-ג'

חישבתי את האנרגיה שיש לפוטון עם אורך גל של 550, ואח"כ הראיתי שאין רמת אנרגיה כזאת. הליום יכול לבלוע רק אורכי גל שהאנרגיה שלהם תביא אותו לרמה מעוררת כלשהי. משהו מהסוג הזה. ב-ד i עניתי שלספקרטום הפליטה יהיו יותר קווים, כי יש יותר מעברים אפשריים (או משהו בסגנון), אבל אי אפשר באמת לסמוך על התשובה שלי כי אני סתם ממציא...

tal567

New member
חלבונים

פתרתי שאלה 1 ואת השאלה השנייה בחלבונים עם קשרי דו גפרית

orthemagniv

New member
חח גם אני פתרתי כמוך, מה יצאו לך התשובות?

פתרתי גם את שאלות 1 ו-14 של הדו-דפרית.

shayred

New member
שאלה לגבי הבגרות השלמה ל5 יחידות...

בשאלה 3 ששאלו למה מסננים את האמוניה והחמצן לפני הכנסתם לתגובה...כתבתי כדי לנקות זיהומים מתוך האמוניה וכן ליצור אמוניה בעלת ריכוז גבוה יותר מ10% ל20%....בתשובות ביואל גבע רשמו משהו אחר לגמרי משהו שקשור לזרז..האם מה שכתבתי גם נכון? ובאותה שאלה בסעיף ד 2 ששאלו מדוע מפיקים את הדשן לפי תגובה זו..אז סיבה אחת רשמתי נכון כי נוצר רק תוצר אחד והשני רשמתי נוצר דשן טוב שמסיס היטב במים ויש לו יונים שנקלטים היטב בצמח...האם זה נכון? ושאלה אחרונה חחח...בשאלה 4 בסעיף א 2 ששאלו על בעייה בגלל פליטת CO2 אז אם רשמתי שנוצר לחץ שבעקבותו יש לבנות את חומרי המבנה לתגובה זו מחומרים יותר עמידים ולכן זה מגדיל תעלויות...האם זה נכון?

Woman In White

New member
ממ ../images/Emo4.gif

אם בשאלה הראשונה בתרמודינמיקה טעיתי ורשמתי 300 במקום 206...יורידו לי על זה כמו על טעות ניגררת? כי כל הסעיפים היו תלוים.. אם כך אז המצב לא טוב

orthemagniv

New member
גם אני טעיתי רק בזה, וכן,

זו טעות נגררת, את יכולה להירגע =] הסעיף עצמו הוא בסביבות ה-6.75 נקודות, לפי החישוב שעשיתי.

3 יחידות שאלה 8 שיווי משקל

היי שאלה חשובה מאוד!! ב- א ii כמה יצא לכם ? יצא לי 1 =k ובתשובות של יואל כתוב משהו אחר.. למי יצא גם לא כמו בתשובות של יואל ?

bhnadav

New member
היה סבבה לגמרי.

התשובות שלי נכונות, חוץ מאמריקאית אחת - כלומר 2.5 נק'. לא קריטי. עשיתי את 3 (מבנה וקישור), 5 (סטויכיומטריה) ו-6 (חומצות ובסיסים וסטויכיומטריה).

2 יח"ל..

אנשים.. מישהו עשה את שאלה 17? מה יצא לכם ? יש תשובות ביואל אבל לא שמו את השאלה הזאת

Hodor

New member
לי היה גם 19.

שזה ביוכימיה, כי הכיתה שלי היא כיתת ניסוי. אבל בכלל לא בחרתי את זה.

לא, זה 17...

זה לתלמידים שעשו יחידה אחת של ניסוי חקר. כנראה לא לכולם היה את זה..

SC0RPi0NS GiRL

New member
חשוב מאוד- 2 יחידות השלמה:

אז ככה עשיתי שאלות 2, 7, 8, 10 ובשאלה 7 לדעתי, צריך לרצוח את מי שחיבר אותה. שאלה לא מהעולם הזה כי היא מכשילה מאוד בניסוחים. התשובות של 90% מהעונים על שאלה זו בכיתה אצלי עשו בסעיף ג כמו התשובות של יואל גבע אבל אחרי המבחן הלכנו להשוות עם המורה שלנו (כלבה..מגישה אותי על 76 כמו שנה שעברה..)והיא אמרה תוצאות אחרות. ובכמה תת סעיפים קטנים כאלו היא אמרה תוצאות אחרות! למי להאמין?!

Tal2012

New member
להאמין ליואל גבע

אחת מהמורות שפותרות ביואל גבע היא המורה שלי

SweetChick

New member
פתרון בגרות 2 יחידות

איפה יש פתרון חוץ מביואל גבע? האם אתם רואים את הפתרון של יואל גבע? אני רואה את כולו לבן...יש סיכוי שמישהו יעתיק לפה את הפתרון של שאלה 1 ו 8?

למעלה