חוצפה ישראלית!!

אנידס

New member
קודם כל תתחדשו. כדי להקטין תמונה

אפשר להעזר בתוכנת acd sys. בה אפשר ללחוץ על התמונה שרוצים להקטין בלחצן ימני לבחור convert. כך אפשר להקטין. אופציה קלה יותר היא על ידי תוכנת הpaint של חלונות. לפתוח את התמונה על ידי התוכנה ולבחור אופציית image ואחר כך מתוך התפריט, strech/skew. באפשרויות של אנכי ורוחבי לכתוב 50% וכך לחזור על הפעולה עד שהתמונה מוקטנת די הצורך. בהצלחה, מתה לראות את התמונות

shlomits

New member
איזה קטע בדיוק גם אני חיפשתי

האם ניתן לעשות זאת בלי התוכנה הנ"ל? אולי מישהו יכתוב הסבר שניתן יהיה לשים בקטגורית "תקנון וכלים בפורום" במאמרים כי אני מאמינה שעוד הרבה ישאלו!?

ayush

New member
זהו ? הייתי בטוחה שיש עוד כמה...

רציתי לברר אופציות לאיזה מפגשון באחד מימי השישי-שבת הבאים

גלשני

New member
מ-ע-ו-ל-ה ../images/Emo70.gif

דפנוש מארגנת מפגש פורום במשחקייה בצפון באחת השבתות הקרובות, אולי ניפגש סופסופ

ayush

New member
העניין הוא כזה...../images/Emo132.gif

תומר נוסע בשבוע הבא לתאילנד לטיול של 10 ימים (עם חברים) סביר להניח שאת אחד מסופי השבוע (הבא או זה שלאחריו) אבלה אצל הוריי שגרים בעכו. לכן רציתי מפגש באזור. אני לא מכירה את הצפון עד כדי כך ואין סיכוי שאסע לבד עם בר באוטו למקום רחוק מדי... נראה...
(איפה אתם גרים ?)

ayush

New member
חופשי מפרגנת...שייסע, יצבור כוחות

ויחזור אלינו מאושש ומאושר
(וכמובן שייקנה לנו המון דברים
)

גלשני

New member
אנחנו גרים ביקנעם עלית

אבל אם המפגש יהיה במשחקייה בקריות זה ממש קרוב לעכו, לא
בכל מקרה לא אכפת לי גם לארגן מפגש בחומוס סעיד בשוק בעכו

מנסה לעזור...

גם אני מתכננת לקנות את ספר לתינוק כזה ותומר כבר או-טו-טו בן 5 חודשים ואני מקווה שאזכור את כל הפרטים... בנוגע לשאלות שלך: אני חושבת שלגבי מחיר כרטיס קולנוע/קרטון חלב וכו' את יכולה לציין: כ-4 שקלים נניח, מה שחשוב הוא שבעוד כמה שנים הוא יקרא את זה ויקבל מושג. ההבדלים של מס' אגורות או מספר שקלים לא משמעותי... לגבי ספורטאים את יכולה לחפש בעיתונים של האינטרנט או לחילופין לשאול בפורומים המתאימים (יש פורום שירים או ספורט...נראה לי...) מקווה שעזרתי קצת... ואם לא תמלאי את הפרטים האלו היא גם תלמד מזה משהו: שאמא שלה הייתה עסוקה בלטפל בה ולא היה לה זמן להתעסק עם מילוי הפרטים הנ"ל.... מקווה שעזרתי...

יש לי ספר התינוק של פו הדב

וחוץ מראש הממשלה לא ציינתי כלום-אני לא ממש בעניינים (מחירים וכאלה) נראה לי שאני אשאיר דף ריק....

shlomits

New member
לגבי הבגד האופנתי

את יכולה לכתוב מכנסים בגזרה נמוכה, זה כבר אופנתי די הרבה זמן, וגם אופנת שנות השבעים לדעתי היתה אופנתית כבר בחורף שעבר.כרטיס קולנוע לדעתי 32-33 ש"ח לגבי שאר הדברים אין לי מושג, מצטרפת להצעה לחפש באינטרנט.

SupeRonit

New member
אנסה לעזור (נא לא לתפוס אותי במילה)

1.ארבעה שקלים ביום חול,שמונה יום שישי 2. 29 בוקר 31 ערב 3 שלושה שקלים ותשעים אגורות 4.קובי בריינט (ולא דווקא בספורט-הוא הואשם בהטרדה מינית) ודורון שפר עשה קאמבק 5.עידן רייכל:"אם תלך","בואי" 6.כמו שהמורה שלי אמרה באסיפת הורים:"המכנס יורד והחולצה עולה-אבל לא בבית ספרנו" למישהו יש הערות/עידכונים/תגובות על חוסר דיוק-אשמח לקבל אותם ולהחכים

lulyK

New member
אולי פשוט תמציאי דברים שנראים לך

חשובים? <סתם רעיונות: שיר ששמעת בדרך לבי"ח, מה רואים בטלויזיה, איזה חנויות בגדי ילדים את הכי אוהבת, איך מבלים עם הילדים.......זו הרי מעין קפסולת זמן, השאלות שבספר נראות לי קצת ארכאיות. מה זה משנה כמה עולה כרטיס אוטובוס, אם את כאמא שלה לא עולה על אוטובוס?>

משוש30

New member
../images/Emo32.gif חוצפה ישראלית!! ../images/Emo46.gif

החלטתי שאני מפרסמת את הסיפור הזה בפורום גם לפרוק וגם לשם אזהרה: בנות אל תקנו מוצרים של galaxy כי שירות אחר כך לא תקבלו. לפני 5 וחצי חודשים (!!!) קניתי DVD והתברר שהשלט שלו לא עובד (כלומר אין כתוביות ואין את כל הפונקציות). במקום להחליף לי את המכשיר טרטרו אותי לכל הכיוונים וביקשו ממני לשלוח להם את השלט (למה אני צריכה לשלם כסף נוסף על משהו לא תקין?) אחרי דיונים רבים השלט הועבר אליהם והיה שם חודשיים!!! וכשהוא סוף סוף חזר תנחשו מה? הוא לא עבד!! אחרי דיונים רבים נוספים (בעיקר על חשבוני) שלחו לנו שלט נוסף ו...נכון! הוא לא עובד!! צעקות דיונים (אחד מהם אפילו בדרך ללידה...)בסוף בא שליח ולקח את המכשיר כולו לתיקון. עבר קצת פחות מחודש והמכשיר חזר בשעה טובה...לא עובד!!!!!אז רק עכשיו הם מוכנים להחזיר לי את הכסף. ופיצוי אתם שואלים? והחזר שיחות? כלום!! רכשתי את ה DVD כשהייתי בחודש החמישי להריוני. היום מתן בן כמעט חודש והשבוע נלך לקנות DVD חדש לא של חברת Galaxy

dorlim

New member
מצטרפת לאזהרה!!!!

לא לקנות מהם כלום! ההורי שלי קנו מהם תנור וכיריים שהגיעו ללא כפתור ההפעלה לתנור ולקח להם יותר מחצי שנה להחליף את התנור וגם זה רק אחרי התערבות של בעלי העו"ד...

למעלה