חוצפה ישראלית!!

dafgol

New member
../images/Emo46.gif מעצבן ../images/Emo46.gif

למה שלא תפני לכלבוטק או לאגודת הצרכנות ( נדמה לי שככה קוראים להם...). דברים כאלה כל כך מעצבנים וכל כך מקוממים אותי , אין לי מוצרים שלהם וכנראה גם לא יהיו לי.... ממש מעצבן

משוש30

New member
כולבוטק לא יתעניין בזה וכן אני

אבדוק באגודה לזכויות הצרכן אבל לא נראה לי שבלי משפט אני אקבל מהם פיצויים ולהתחיל הליכים בשביל עוד 100 ש"ח לא שווה את זה. אז פרסמתי בפורומים ואני אבדוק אם יש פורומים של צרכנות ואפרסם שם, ואני לא אקנה לעולם מוצרים שלהם, נראה לי שזה המירב שניתן לעשות...

אנדראה

New member
בושה וחרפה

גועל נפש השירות שנותנים בארץ - לא פלא שהכל משיגים בקומבינות וכך גם המדינה הזאת נראית. אני אומרת שבמהירות שהמדינה הזאת קמה והתפתחה ככה גם תיפול. הכל פה יורד לטמיון מתחיל מהדרגים הגבוהים וכלה בסיפור הזה פשוט בושה וחרפה פוליטיקאים מושחתים, מאפיה בכל מקום, אין חוקה, עונשים קלים מדי לעבריינים, משטרה מושחתת, צבא מוזר, המדינה מנוהלת ע"י קומוניסטים שמשביתים את הכל, סלולריות מנופולויסטיות (מנסיון עם העסק), אנשי מקצוע רמאים אבל מה... העיקר יש לנו טנק מתקדם, ים המלח, הכותל והתנחלויות של משפחה אחת שבשבילה משפחה אחרת מתפרקת ומה? "אין כמו ישראל יש פה משהו מיוחד שאין במקום אחר"

nush1

New member
אפשר שוב להשוויץ בעוגה?

אם נמאס לכם אל תתבישו להגיד חייבת לציין שלקחתי את הרעיון והעתקתי את העוגה של גילגולית מפורום אומנות שימושית שהעוגות שלה מדהימות אבל מודה שגם לי יצא לא רע מה דעתכן? אני כל כך נהנית לעשות את זה, ממש תראפיה בשבילי

dafdaf

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif נושנושית זה מהמם!!!!!!

דפנה מי

New member
כלכך יפה שחבל להרוס ולאכול../images/Emo9.gif

איך לומדים לעשות כאלה יצירות אומנות? זה בטח מצריך כשרון...

nush1

New member
לומדים אצל t a l talim

אפשר למצוא אותה בפורום אומנות שימושית

וונדי1

New member
YYY את פשוט כישרונית בצורה יוצאת

דופן
אני עוד בשוק מהכישורים שלך בפוטושופ ועכשיו אפייה - וואו אחד גדול!

יו!!! ממש מדהים!!! איזה כשרון!!!

יקירתי- בסוף החודש יש לי יום הולדת.... אפשר להזמין עוגה?????

למעלה