יומי

ממצב הכל טוב

חחח ( פיצול אישיות)... אנשים צריך לעורר את הפורום ולעשות יותר טופיקים עניינים יום טוב ליאור

אנשים כנסו!!

היה פרק ממש ממש ממש יפה!! הפרקים הולכים ונהיים יפים יותר מיום ליום..חבל שעוד מעט הסדרה תיגמר :((( *שאלה: מישהו פה ראה את ההצגה "הצמה של אבא" של אמנון לוי ,וזה עם איציק כהן המצחיק,בבקשה ,אם ראיתם תכתבו לי איך היא הייתה! (אני ביום ראשון אמורה לצפות בה..) טנק'ס..יום טופ...! דנדושית

ספיר סורי...

זה לא אני כתבתי אתך זה... זה ~היא לא מרשה לי לומר את שמה! היא מפחדת מרדיפת מעריצים... אני רק אגיד שהיא ממש אוהבת את בריטני והיא רוצה את הדיסק בצרפתית שלה חזרה!~ אה.. וזה ~לא~ יצחקי... אלה טה סי ז'ולי יהההה אחחח הצרפתית.... אוהבת אותך, מאושפזת עלייך, חולה עלייך, מתה עלייך, מטורפת עלייך, מעריצה מספר 1.... לאב יווווו *צירפתי תמונה שלה- בד הייר דיי... את יודעת איך זה בעסקי השואו ביז..

יש לי ניחוש מי זה!!

ניחוש פרועע.. אבל שיא הפרוע.. ממש ממש ממש פרוע שזה ילדה אחת שניה אני אגיד לכם איך קוראים לה אממממ יצחקה משו כזה.. היא יוצאת לגד"נע איתי.. סתומה אחת רואים שזה היא מהפיגור ( סליחה על המילה)

../images/Emo12.gif

איך הסקת מסקנה מטופשת כזאת...?? אני הדגשתי בהודעה שלי (אם לא שמת לב) שזה ~לא~ יצחקי..

מפגרת מפגרת אבל..

יפה! מדהימה מריצה הישראלית שנתקעה עם איזהיעל שולטת בחדר ושלוקחת תאמבטיה לעצמה

יוווו איזה אגואיסטית...

תשאירי קצת ליעל השולטת.... מה היא תעשה בלי אמבטיה?!?! את מילא... בלי אמבטיה-אני רגילה... אבל היא... היא... היא רגילה להתקלח כל יום (לעומתך...חווע) חוץ מזה אם את רוצה חתיממה מלואיסנה הישראלית יש לבקש זאת במכתב רשמי בתוספת צ'ק, על שמי! איפה ספיר? היא חייבת לה דיסק!! אלה טה סי ז'ולי יההה לס מואה טה מה... ועוד.... וועח פחחחח

חווע

אני לא רוצה חתימה.... אני רוצה מכתב אישי בצירוף נשיקה. אז למה סתם להגיד?? האמבטיה היא בשביל היופי.. דהההה...מי מתקלח בימינו? הלווווו זה שנות ה2000!!!!!!!!! תתעוררי, אישה. או יצור. מה את בכלל?

אני אישה!

אווי ווי... אני לא רוצה להיכנס איתך לריבים ילדה שאני לא מכירה.... אבל תרגיעי אני אישה לא יצור... אם כבר את יצור י'יצור! בקשר מכתב אישי בצרוף נשיקה זה קצת מסובך....צריך להוסיף הרבה כסף בשביל זה... בקשר לאמבטיה את צריכה להבין שיש אנשים שמעדיפים שהאנשים שעומדים לידם אוהבים אותם מתקלחים כל יום... חווע

חחחח אולי באמת

עדיף שיהיה ניחוחות לאנשים מאשר שהם יהיו מסריחים כמו אנשים נורמלים שמתקלחים כל יום ובערב...!! לא כמו אנשים אחרים שלא עושים זאת ומריחים ת'תוצאות

ווואאאיייי

את לואיסנה הישראלית????????????????? ~אוויר~ מיזו היצחקי הזו? נשמעת ילדה משועממת... אבל בטח מזה יפה!!!!!!!!!!!!! כבר מהשם היפה שלה אפשר לקלוט שהיא יפה

ואיי איזה קטע

ליצחקי הזאת שם פרטי דניאל.. חח על מי את מנסה לעבוד..!!~??? גד"נע 2004 שולטים

../images/Emo4.gif הא?

לואיסנה הישראלית הייתה אצלי בבית... ויש לה קשרים מזה טובים עם ספיר... ספיר חייבת לה דיסק צרפתית משהו... היא עכשיו אוכלת אצלי....במבה פחחחחח

עעעעלק

תוכיחי!!!!!!! במבה? איזה? מסריחה כזו?כי אם כן אני מכירה תבמבה הזו אישית ~גדנ"ע 2004 שולטים~

~שיעור גאומטריה עם סומר 2004 שולט~

במבה מסריחה? לא מסריחה.... מאוד מסריחה... אני עוד שנייה מקיאה!!! והיא לא הראשונה שאוכלת לי במבה בחדר היום....

למעלה