יומי

במבה צהובה? צהוב זה מסריח

אדום זה עוד נסבל... זה לא מסריח כמו... נדמה לי שזה טעם תות... שיהיה... אבל אם כבר, אז הריח הכי טוב שיש לבמבה אז זה לבמבה קומיקס.. הצבעונית י'תרנגולת גרה בלול תראי משהו ממש ממש ממש ממש טעים->
הלוואי שיש שם מילוי וניללללל יאמיי

איכס

ריבת חלב שולטיםםםם "זה היה ביתי.. עם גינה.. והוא היה ביתי.." פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה מה שהמקלחת עושה לאנשים. לכלוך- היזהרו מחיקויים.

וניל שולטיייםםם יאמייי

וניל ובמבה אדומה שלטון!!!!!! ........ולול היה ביתך? זה מה שהמקלחת עושה לך... לי היא מביאה ניקיון בסה"כ לא יודעת מה איתך!

ניקיון... פחחח..

על מי את עובדת? סבון זה ניקיון? שיער נקי זה ניקיון? מה שחשוב זה הניקיון של הנשמה

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ברור שסבון זה ניקיון סבון זה מוי כיף... במיוחד אם את משתמשת בסבון של לואיסנה הישראלית... וברור ששיער נקי זה ניקיון... במיוחד אם את משתמשת בשמפו של קארי... אם חשוב לך לנקות את הנשמה אז תנקי... שלי עוד לא התלכלכה... או שהיא התלכלכה ואני לא יודעת לבדוק לכלוכים בנשמה...

אממ..

את לא יודעת לבדוק? כלומר, אם מישו יגיד לך שאת אה ורי דירטי גירל.. את תאמיני???? (נפלתי על ילדה תמימה) אז אממ.. את מלוכלכלת ולצערי.. אחרי התייעצות על מיטב הרופאים בעזה ובעיראק!!!!, החלטנו שהמרפא היחיד שלך יהיה לתת 10000000 ש"ח חדשים למי ששמה מתחיל בדניאל ונגמר ביצחק. אבל לאא נגלה לך את שמה האמיתי. היא רוצה להישאר בזיהוי אנונימי.

וואיי....

אני לא מאמינה...התפתחויות שנות ה-2000, את יכולה לבדוק אותי ככה... בלי שאני אבוא למרפאה?? איזה יופי... רגע, אני לא רוצה להישאר מלוכלכת נפשית..אני חייבת להרפא-פשוט חייבת!! אז אמרי לי בבקשה, דוקטורית מוסמכת בעלת תואר 7 בגדנ"ע: מי זאת האנונימית הזאת שתציל את נפשי???? אני חייבת לדעת- אנא עזרי לי.... אני ממש ~!רוצה!~ לשלם לה
את כל הסכום הזה...

מה שאני יכולה להגיד לך זה ש

היא חיילת סודית במודיעין.... טופ סיקרט. היא עברה 7 פעמים רת כיתה י' אך מבקשת לציין שזה לא משום שהיא טיפשה, אלא משום שהיא "רצתה" לחזור על הכיתה הזו. גם הנכשלים שלה- זה לא בגלל שהיא טיפשה, אלא בגלל ש"הכשילו אותה בכוונה" חיל המודיעין בתגובה: פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (סליחה, נתקע לנו משו בגרון). בקיצור, אנא שלחי את סכום כסף זה לר"ג ותשאירי את זה ליד הפח זבל הירוק הראשון שאת רואה בירדן. דניאל יצחק,שם בדוי, תדאג לשלוח את סכום הכסף הזה לאן שהוא ראוי להישלח. (לא, שוחד לחני *נאצית* מיימון לא נקרא.) שלך תמיד, D.I (ראשי תיבות בדויים.).

ממ...

מודיעין.... טופ סיקרט.... ממ... מעניין... אחלה מישהי... אם היא זאת שתרפא לי את הנפש אני מוכנה לקחת את הסיכון ולשלם את הסכום הזה... וחוץ מזה.... את דיברת על זה שהיא בחורה עם רצון... כל הכבוד... לא כל אחד היה רוצה לחזור על כיתה י 7 פעמים ברציפות... אווצ'.. כואב במיוחד לא עם אמנון ליבליזם וחני ~שיעול~ מימון... אז.. ישר כוח! בקשר לצ'ק... אני מכירה את הפח הירוק הנ"ל... עברתי שם כמה פעמים ושמעתי אותו מדבר.. חשבתי לתומי אולי אני מדמיינת, ואז שמעתי שוב ואז אמתי לעצמי אולי זה חתול... ואז שמעתי אותו מדבר עברית.. אז אמתי לעע זה לא חתולה... ואז יצאה משם ילדה שהיה כתוב לה על המצח אני לא דניאל יצחק והיא החזיקה ביד קלסר אדום של מד"א.... מוזר... את המקרה המפחיד הזה השארתי למוסמכים לפתור, ובתגובה הם ענו לי: אין תגובה אני לא מבינה למה ...??

יאו

איך זה ייתכן? טוב, הרמז הראשון: היא ל--------א דניאל יצחק.. ממ.... זה מותיר עוד 3000000000000000000000000000000000000000000 פחות 1.. 29999999999999999999999999999999999999999999 אנשים לחקור! כל רגע אנו מתקרבים לתפיסת המתחזה. הנוקמים ווי חזרו ובגדול!!!!!!!!!!!!!!!!! יא יא טטו TATU רולזזזז גדנע 2004 שולטייםם אם יש משו שאני אוהבת זה היסטוריה אם ישמישו שמרתק אותי ושבזכותו אני לא נרדמת בשיעורים ומקשיבה לכל מילה זה אמנון ליברליזם. גמני רווקה זקנה ששומרת שבת ושגילה לא ידוע. ואתה?

נופי עדולה ויצח....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה קרועותתתתתתתתתתתתתתתתת :) מוב... שיפשוף שפתיים... חחחחח המבין יבין... ומי שלא.. לא שווה!!!! גדנ"ע 2004 ש-ו-ל-ט-י-ם נקווה שתבינו מי זה :)

מובבבבבבבבב........

מוביתתתתתתתתתתתתת ~שפשוף שפתיים~ אוהבת אותך מפגרת שליייייייי יצחחחח... משוגעת עליךךךךךךךךךךךךךך -------------------------------------------- ספיר דרמון--> כי שלמות זאת לא מילה גסה!!! -------------------------------------------- גדנ"ע 2004 שולטים!!!!

למעלה