יומי

פחח

זה מצחיק רק אם את רוצה להיות קבורה 100 מטר מתחת לאדמה.. ליד הכלב של חני.. ~שער שרוף זה ה-מודה! השרוף זה הזמר האהוב עליי!~

תשמעי חני...

אני לא בקטע של נשים... אבל אם את רוצה שאני אכיר לך את החברה הלסבית שלי, יצחקי, אז אין לי בעיה... אני חושבת שהיא מעוניינת... כן.. בקטע של שיער שרוף... חשבתי לתומי... זה לא מציק לך??? יו נואו... סירחון... ובקשר לאיפור יתר... תשמעי... גם הר של איפור לא יסתירו את הקמטים שלך.. הם באים איתך לכל מקום.. ורואים אותך אז די עם כל הגועל נפש הזה... יאאקק..

באמת?

פאק! כל הטיפולי בוטוקס בנאטורפיל לא עזרו?? ואלה שברונית רפאל? כולם אמרו שזה עזר... שיא=אלה!!!!!!!!! הכי אני אוהבת להתאים את הצלליות לפסים בחולצה.. מזה יפה, הא? השיער לא מציק לי.. אני אוהב אותו ככה... בצבע זיתים.. עם ניחוח של.. שריפה.. :D.. מי זאת יצחקי? תכירי לי.. אני רואה שהיא בקטע... ואני בכלל לא שמה איפור.. רק שכבה של צללית וזהו.... הא?

א--מ--א

כנראה שגם טיפולים של כמה שנים טובות לא עוזרים.. לפעמים זה לא הטיפול... זה התרגול...חוועחע... סתם חרוז.. אז צריכה להבין שהר איפור לא יפתור לך את הבעיות ובקשר לשיער שרוף.. אז זה 1. מסריח 2. דוחה... אז רדי מהקטע ויש לי גוסיפ... אפי מוב... צחקה עלייךךךךך במעבדות.. אני עדה לכך!!

אמא שך לסבית.

מה שעושה את אבא שך אישה. בעיה במשבר זהות? וועחחחחועעע ~השרוף הוא הזמר האהוב עליי! כןכן לא טעיתם.. אני מיימון. חני מיימון.~

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

______| __ _____ | | | | | | | | | | | | | | | |___ | | __|_____ 0 כל הזכויות שמורות לי :)

ויטי?

דווקא הוא? לא מתאימה לי הרגל עץ שלו.. חשבתי אולי דני ג(יי)לבוע??? או סומר לפחות...

חחחחחחחחחח אהבתייייייייייייי

דני ג(יי)לבועעעע חחחחחחחחחחחחחחחחחח דני תעשה לי ילדדדדדדדדדדדדדדדדדד הוא פשוט סקסי בטירוףףףףףףףףףףףףףףףף במיוחד עם הסריג של היום :)

...אמאמאמ

דני ג(יי)לבוע הוא גיי... כפי הנראה... אז לא ילך לך חני המתוקה... וסומר..הוא נשוי..לשוש.. ולא לשו"ש-משולש שווה שוקיים

יאללה אני הולכת לישוןןןןןןןןןןןןןןן

:) מחר אני צריכה ללמוד איך להציל חיים :) ואני גמורה מעייפות... חני... אני מאמינה שאת תישארי רווקה עוד הרבה... וכל השאר.............................. ------------------------------------------------ גדנ"ע 2004-5 שולטיםםםםםםםםםםםם

טוב יקירים,

אני פרשתי לישון.. יש לי עוד כמה טיפולים לפנים שאני צריכה לעשות לפני השינה.. (מסיכת ביצה ושמן זית לשיער, מסיכת אבוקדו לפנים, קרמים להסתרת קמטי עיניים ופה וכו'... ) יש לי עוד לילה ארוך... להיתראות ידידים.. "לפעמים פשוט בא לי להחטיף לכם סטירה" "אני אהרוג אותך!!!!!!!!!!! :mad:"

למעלה