יומי

לחני הרווקה...

יש שמועות שאת גם בתולה זקנה....... לא רוצים אותך!!!!!! ובתגובה לזאת ששאלה שאלה על הגדנ"ע... עוד לא היינו.... נהיה ביום ראשון

תגובה למוב..

איזה בתולה? בתולה באוזן... אני מנוסה.. מזה גדנ"ע? גדודי ניסור ועינוי? ומי הולך בכלל למגמת ערבית.. ביולוגיה שולט.. וזאת לא פרסומת סמויה..

חחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגתם אותיייייייייייייייייייייייייייייייי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חני ~שיעול~ מימון--> בתולה זקנה!!!!!!!!!!!1

יצאתי בפברואר (נראה לי) 2004..תקראי

לזה איך שאת רוצה.. ויש כל מיני סוגים של גדנ"ע,ככה שזה לא כ-זהההה ברור..טחחחח

מתוקה...

אין כמה סוגים של גדנ"ע... כי גדנ"ע זה רק של מודיעין... וגדנ"ע של מודיעין זה רק מזרחנים

שנייייייייייייי1

כמה יש לך בביולוגיה? יש גדנ"ע שזה הכנה לצבא.. מעין טירונות כזה.. הייתי רוצה להיות מפקדת שם.. מענים את החניכים..

טחחח..לא..יש גם גדנ"ע של קרביים

הפירוש של גדנ"ע לדעתי,זה גודי נוער..תקנו אותי אם אני טועה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

המשך: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איי איי הרגת אותייייי היא צכה ללכת לקליקה..

הגבר שאני רוצה..

אני רוצה גבר... גבר שאני ארגיש משיכה מינית אליו מהרגע הראשון שאני אראה אותו.. אם לא זה לא הולך.. שכחו מזה.. יש מעוניינים? הצעות?? אהה וגם הילדים שלנו צריכים לחזור עד 1 הביתה כל יום, הוא צריך להיות פתוח להכות ילדים כשהם לא מתנהגים יפה ולתת להם סטירות... אז?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אנלאיכולה אמ.. ויטי..? "יש לכם מזל רע עם נשים? לכו לחחני בתולה צעירה1! מיימון. יש לכם מזל וב עם נשים? לכו לחני.. תעשו לה טובה.. התרומה השנתית שלכם. תרמו זרע לחני."

חניחניחני

היי אני מדליקה ואני מעוניינת להכיר אותך כמוך, גם אני חושבת שגדנ"ע זה עינוי ואני נגד... יאללה אני חושבת אנחנו צוות לעניין ~או שלא!~ תחזירי לי תשובה... חרגול.. נ.ב אני רוצה להתייעץ איתך בקשר לשיער שרוף ~שיעול~

כן נשמה..

אני מסכימה איתך ב100%.. אולי אני אנסה אותך? כ"כ הרבה שנים ולא מצאתי אף אחד אולי אני אנסה את הצד שלי.. מעוניינת? מה את אומרת פלוצה? מה יש לך להגיד על שיער שרוף? זה אחלה.. אני אוהבת את הריח של שריפה אצלי תמיד בשיער.. זה עושה לי טוב.. הרעיון של אנשים נשרפים.. מתים.. לא חיים יותר.. מתענים.. עושה לי מעולה!

למעלה