כשר לפסח לסופשבוע

חזרתי!!!!

שלום לכולם! לא הייתי פה שלושה ימים! הייתי בסמינר מדצי"ם! היה ענק... היינו בתל כינורות, כפר נחום משהו... היה ממש כיף, פעילויות, הכרתי מלא אנשים חדשים! והתגעגעתי לפה הרבה! אז חזרתי! אבל אני לא יהיה פה עד יום ראשון...או אפילו יותר:| יאללה, ערב טוב לכולם!

היייייייייייייי כולם! :]

מה קורה?? חדשה פה מקווה להשתלב!! תקשיבו תעשו לי טובה בבקשה תצביעו לחברה שלי כנסו לפה http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=18032&msgid=10231460 ובבקשההה בבקשה תעשו הוספת תגובה ותרשמו "מצביע/ה לאדר" מתחננת זה חשוב!! בי ביי יום טוב

boopymylife

New member
איזה ליל סדר הזוייי

דוד שלי שתה יותר מדי יין והתחיל לדבר שטויותתתת ו-2 הסבתות שלי גםםםםם היה כלכך אבל כלכך הזויייי ומצחיק אני בוכה פההה חחחח

boopymylife

New member
אורי חלמתי עליך ../images/Emo6.gif

חלמתי שאתה בא לליל סדר שלנו עם אחותך הקטנה (יש לך אחות בכלל?!) ושהיא כזאת פחדנית ולא מדברת עם אף אחד.. ושאתה בכלל עשית ניתוח פלסטי בפנים ולא זיהיתי אותך בכלל ורק אחרי זה זיהיתי אותך לפי הקול.. חחחחחחח עזוב אני לא יודעת מה נסגר איתי בחופש הזה כולי סרטים.

SofyTofy

New member
אוקיי אני יודעת שזה לא קשור../images/Emo103.gif

כנראה בגלל זה אני משרשרת ל
בכל מקרה, אני חייבת למצוא דרך ליצור קשר עם שירי מימון. ראיינתי אותה פעם פנים מול פנים בטקס של ערוץ הילדים אבל אין לי את המספר שלה (ואני גם לא אתקשר אליה בשביל טובות אישיות). יש לי חברה טובה ששרה בלהקת "הנוער הלאומי", שזו הלהקה ששירי התחילה בה את דרכה בתיכון. חברה שלי פשוט מטורפת על שירי בגלל עניין הלהקה והיא אפילו קיבלה השבוע סולו שהיה שייך לשירי פעם, וזה ממש שימח אותה. אני כל כך רוצה ששירי תדבר איתה, תשמע את הקול המדהים שלה (שתדע שיש לה מחליפה מדהימה!) ותיתן לה טיפים. עכשיו, איך אני עושה את זה?

Nofar723

New member
../images/Emo124.gifמכבי בפיינל פור../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

יומטוב:)

אחרי כל שמחה באה אכזבה

הייתי אתמול בהיכל (כמו כל משחק) והיה מתח וכיף ואושר אבל ההורים שלי טסים לפראג ואני נשארת לי בארץ וכולי בדיכאון

Simply an Angel

New member
אף אחד לא פותח... ../images/Emo4.gif../images/Emo189.gif

אולי בגלל העובדה ששומם פה... אם זה כ"כ מפריע לך.. אז אני לא אפתח יותר (ברצף)

משעמם לי. יש פה מישהו:|?

יאללה, סופ"ש כיפי לכולם! אני יוצאת לסמינר מיום ראשון עד שלישי מהמדצי"ם! אז אני לא יהיה פה הרבה זמן, מקווה להיכנס מחר! לילה טוב לכולם!

boopymylife

New member
יומטוב ../images/Emo3.gif

והמשך חופש נעים =] עפתי לסיים עבודה בג"ג ולהתחיל עבודה בהיסטוריה (גם כן חופש ><) יאללה ביי בינתיים חולה עליכם ושמישהו יודיע לי אם יש או אין בסוף מפגש ... כי עוד לא הבנתי מה נסגר עם זה..

למעלה