HagarStar

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

שבוע טוב
אהעהאה כוסעמק ישלי פאקינג שעתיים תיאטרון על הבוקר;;

xXx Lilo xXx

New member
משעמם לי ../images/Emo7.gif ../images/Emo29.gif

יאאא מי בת"א ביום שלישי??? אולי אני אראה אנשים? יש כאן מישהו שיש לו שביתה בכלל? חוץ ממני?
שביתה מזורגגת!

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gifכולם../images/Emo7.gif

ואני כלכך רוצה! אבל אבא הטיפש שלי כבר שבוע מזיין לי בשכל שהולכת להיות שביתה ממש ארוכה ואני צריכה להתקדם לבד במה שיהיה לי בגרויות השנה וכזה שאני צריכה ללכת לישון מוקדם ולקום מוקדם כמעט כמו שעות של ביתספר כדי שאם בוקר אחד אני קמה והחליטו לחזור לביתספר אז שאני אהיה מוכנה ><" וגם ככה אני שומרת על האחים כל יום מ16:30 אבל אבל.. אני מדברת בלי הפסקה ודורשת כזה צומי מכולם בבית XDDDDDDDD וההורים מתרחפנים שאני בבית אז כל יום אני הולכת לדואר לחכות לכרטיסים להופעות בלונדון בחנוכה
[קיבלתי מכתב ממשרד הפנים לתעודה זהות
מגניב ביותר!] האאאאאאא רואה? רואה??? אני יותר מידי בבית ואני שוב חופרת
גאון מי שקורא את זה

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gifחחח ><

יואו איך ההורים נלחצים מהשביתהO_O "נו אז מה מור... את מנצלת לפחות את השביתה?" "תפתחי ספר, למדי משהו..!" X_X [יו יו גם אני קיבלתי ת'מכתבO: הייתי בכזה שוק, כי כזה לא רוצה לגדולT__T חוחו 'ני אוהבת פיטר פן. ולחפור. הרבה. ] קיי ביי D:

RockSter

New member
היי! להכנס!

אני ארביץ לך! איך אתה מסוגל להתלונן!? אני ביסודי ואני לומדת... חר יש לי פאקינג מבחן בהיסטוריה בזמן שאתה יכול לקום בשעה שתיים (בשעה שאני רק חוזרת מבית הספר..) הייתי מתחלפת איתך בשמחה! יש לך צרות טובות...

HagarStar

New member
היא נקבה |:../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

את ביסודי ואת אומרת פאקינג?

HagarStar

New member
תכל'ס../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

הייתי עצבנית ודיברתי עם אמא שלי בטל' וזה היה כזה 'אבל פאקינג לא אכפת לי! אבל פאקינג כואב לי!!' XD

RockSter

New member
כן אני ביסודי ואומרת פאקינג..

משהו לא בסדר פה?? זה שאני בכיתה ח' אומר שאסור לי לומר פאקינג?? יצא איזה חוק בכנסת ואני לא מעודכנת או משהו?

HagarStar

New member
תירגעי../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

אני רגילה שיסודי זה עד כיתה ו' לאדעת מה איתכם |:

HagarStar

New member
מי זלזל?../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

חשבתי היא בכיתה ו' אנערף בכיתה ו' בקושי ידעתי מזה סקס ;;

mili2828

New member
ואוו, זה לא שיש משו אישי פה נגדך ../images/Emo12.gif ../images/Emo210.gif

WaitForTomorrow

New member
גמני ביסודי!../images/Emo110.gif

ואני צריכה ללכת לבצפר... אני בכיתה ז' אבל בגבעתיים יסודי זה עד ח'...

RockSter

New member
כן...

אני ברמת גן וגם אצלנו זה עד כיתה ח'.. כואס אמאק... בכל אופן.. אני בכיתה ח' ככה שנשארה לי רק עוד שנה אחת לסבול.. ולך עוד שנתיים =) סתם סתם... בכל מקרה... נכון שאסור להם להתלונן על זה שיש להם שביתה?~ זה כל כך לא פייר שהם מתלוננים..

WaitForTomorrow

New member
אחחח....../images/Emo110.gif

גמני רוצה שביתה!!! זה חרא לגור בגבעתיים\רמת גן... ארררר...

למעלה