RockSter

New member
ר"ג וגבעתיים לזבל..

אנחנו הערים היחידות שכיתה ח' אצלם זה עד יסודי! בעע...

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo29.gif

1. אני בת
כן, תודה. 2. למה שאני אבזבז תחיים שלי על שינה!? 3. ניראה אותך לומדת לבד בבית בלי מורים, ניראה אותך, ללמוד לבד לבגרויות זה לא כזה נחמד תאמיני לי. אם השביתה הזאת תימשך ליותר משלוש שבועות אני אתפגר! אני צריכה את הלימודים האלו בגלל התעודת בגרות שלי. אני ממש מצטערת אבל אני רוצה להוציא ציונים נורמליים ולא לשבת בבית ולא לעשות כלום. [לצערינו יש לנו רק מורה אחד בבצפר שיכול ללמד, אבל הוא מעדיף שלא כי הוא המורה שלנו לאומנות. יאיי לי
]

RockSter

New member
כנסי...

אם את בתקופה של בגרויות אז באמת נדפקת.. =( משתתפת בצערך.. אל תדאגי.. נראה לי שסתם עושים מזה רוח... והשביתה תגמר עוד מעט...

a k c

New member
../images/Emo109.gifתגידי תודה#$^#$%^../images/Emo178.gif

אבל לי יש ביום שלישי ארבע שעות, והבייתה
. אה, בעצם לא הבייתה
אולי אני נוסעת לחברה שלי
. התיאטרון שלך זה בתור חוג כזה בביצפר, או בתור מגמה?

A t a s h i

New member
תגידו כולכם תודה. ><

אני לומדת כל יום עד פאקינג 4, שביתה או לא שביתה. אם המורים שובתים - מוסיפים לנו פיסיקה ומתמטיקה במקום. אז באמת שלאף אחד פה אין מה להתלונן. P:

shiraz cohen

New member
יאייי אני לא היחידה! XD

אני לומדת כל יום עד 4 גם. אבל כשאין שביתה... עכשיו עד 12. רגע,איך זה הגיוני שמוסיפים לכם פיזיקה ומתמטיקקה כשהמורים שובתים?

A t a s h i

New member
כשמורים של מקצועות אחרים שובתים,

מביאים את המורים לפיסיקה ומתמטיקה, ששוברים שביתה, כדי למלא לנו את השעות האלה. :}

Sakai Shana

New member
עד 4?

חשבתי שהמערכות של כולם זה עד אחד כל יום X: (חה, מוזר שאנחנו באותו בצפר. ואני שונאת את קירה הבתזונה.)

A t a s h i

New member
בשביתה או ברגיל?

בכל אופן, של החמשושים אולי, חח. XD אין לי יום אחד שאני מסיימת באחת. חוץ מחמישי, זתומרת, אני מסיימת בסוף שעה שישית. חוץ מזה, כל יום זה עד שלוש או ארבע. >< עדיף על מה שהיה לי שנה שעברה אבל. :X מהמה? קירה נושית. 3> זתומרת, היא קצת מפגרת, ומורה די גרועה, אבל היא חמודה. לימדה אותי בקורסים. D: היא בסדר. ^^ וזה אכן משונה. D: במיוחד בהתחשב בעובדה שאין לי מושג מי את, חח, זה יכול להיות משעשע למדי אם פתאום יסתבר שאני מכירה אותך או משהו. XD

Sakai Shana

New member
נדפקת. XP

את יוצאת לפולין וזה? קירה מפגרת וגרועה וזונה, תשאלי את כל מי שלמד איתה. ס_ס גם אני בשיעור הראשון יצאתי ממנה והרגשתי מבסוטה, שנפלה עלי מורה טובה, אבל היא סתם פוסטמה זונה. שלא נדבר על זה שהיה לנו בוחן לפני איזה יומיים והגשתי דף ריק כי היה לי בלאקאאוט (בכלל, יש מצב שמגיעות לי הקלות, אמא שלי תקח אותי לאיבחון) ונלחצתי, אז אמרתי לה "קירה, אל תתני לי את המבחן בחזרה כי אני לא אוכל לראות את האין-ציון על הבוחן, אז פשוט תגידי לי בע"פ, בסדר?" היא החזירה לי אותו שלשום כשהיא אפילו לא כתבה עליו "0", היא פשוט לקחה לורד אדום ועשתה איקס אחד על כל הטופס. פוסטמה. דוגרי יהיה מוזר. ס,ס מסנג'רך?

A t a s h i

New member
חח, אכן נדפקתי. XD

אבל חכיחכי, גם לך זה יהיה ככה יום אחד. אז תהני כל עוד את חמשושית. P: אני אכן יוצאת לפולין. ואני עם קירה באוטובוס, חעחע. XD לצערי, חח, נאלצתי לעבור אליה כי חברים שלי הומואים. >< וול, כן, היא מורה גרועה, והיא די מפגרת, אבל היא סבבה עם הציונים והכל. זתומרת, היא מלמדת 4 יחידות, אז היא לא מלמדת אותי (אני שטסלית גאה
), אבל חברים שלי אמרו שהיא סבבה עם הציונים בסוף שנה והציוני מגן והכל. ^^ [email protected]. :}

HagarStar

New member
מגמה../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

לא משהו רציני אבל יש גם בתיכון ועושים בגרות והכל

a k c

New member
../images/Emo109.gifהווו נייס../images/Emo12.gif

אבל הרמה כאילו גבוהה, או שכל תרגיל זה כזה" עכשיו תלכו במעגל ותעשו תנועות של חיות"?

HagarStar

New member
לאלא XDD../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

עכשיו אנחנו עובדים על מונולוגים ושבוע הבא הוא מביא צלם שיצלם את כולנו ועוד.. חודשיים+ נראה את הקלטות שצילמנו ונראה אם משהו השתנה וזה >,<

black rock star

New member
חיחייחי הלוואי עליי תיאטרון../images/Emo103.gif

ביום שלישי ב-10 בבוקר יש לי משהו לטקס רבין >< שכחתי שנרשמתי לזה בכלל

yarden28

New member
../images/Emo42.gifעזרה../images/Emo42.gif

חיפשתי כבר יומיים ולא מצאתי, מי יכול למצוא לי תמונות של ג'רמי הבסיסט?[קוראים לו ג'רמי נכוןO: ?] כל התמונות שיש לבד זה של היילי ;;
תודה

*מקווה שזה בסדר*קומונה להאטרון הייטס!

כולכם מוזמנים לקומונה של הלהקה האטרון הייטס. http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?CommunaId=29246 לא מכירים את הלהקה?
המייספייס שלהם.
http://www.myspace.com/hawthorneheights
קליפים ביוטיוב:
Ohio Is For Lovers http://www.youtube.com/watch?v=pC_YIjlH5oc Saying Sorry http://youtube.com/watch?v=448b8mwUA4c This is who we are http://www.youtube.com/watch?v=2K3l8oNhAJ0 ועכשיו,היישר לקומונה.

HagarStar

New member
יא הות'ורן הייטס ../images/Emo23.gif../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

חחח וואו כתבת את זה מוזר בעברית
בהתחלה לא הבנתי ברור שזה בסדר, שרשרת לאוף :) |נכנסת|

הכרתי בחור סקסי../images/Emo99.gif../images/Emo28.gif

הכרתי זה אומר שראיתי אותו פעם אחת, החלטתי שהוא סקסי ואז יצא לי היום לדבר איתו דרך המסן של חברה שלי (כי היא מכירה אותו). זו הייתה אחת השיחות העילגות ביותר שידעתי מימיי. LOL יש לו נטייה גם לבוא לבית ספר שלנו, אז אולי אני אראה אותו מתישהו, כשתיגמר השביתה.
והוא בלונדיני! עם עיניים כחולות! |מאוהבקשות| טוב, סיימתי לצאת מעוררת רחמים. להתראות ><"

למעלה