תאמיני לי את לא רוצה משקפיים בשיט!

זה לא בגלל איך שזה נראה או משו זה סיוט....!! התחלתי מכיתה ג' לא הייתי צריכה לשים בכלל! אחר כך עד השנה הזאת המספר שלי עלה ל6 חראאא חראאא

נממ....

המס שלי היה נמוך מאוד... וחוצמזה עשיתי כאב ראש להורים שלי...למה בכלל רציתי משקפיים?!!? אימאלה

noynav

New member
חחח תאמיני לי שכן

כשהייתי קטנה יותר הייתי ממציאה שאני לא רואה טוב כדי שנלך לרופא והוא יגיד לי שאני צריכה משקפיים. אז כן, אני כן. אני לא יודעת איך זה בתכלס להיות עם משקפיים, ולא יודעת כמה שזה 'סיוט', אבל תמיד רציתי.

shanchan

New member
../images/Emo45.gif מזדהה- גם אני תמיד רציתי D:

בגיל 6 רימיתי במבחני ראייה, הבעיה הייתה שרימיתי במקומות הלא מתאימים- רימיתי במספרים הגדולים ובקטנים אמרתי את האמת, אז הם די הבינו שאני עובדת עליהם...

noynav

New member
חחחחחח בדיוק!

אמא כבר התעצבנה שאני סתם אומרת, היא כבר ידעה שאני משקרת לה.

CyboriaN

New member
מה סיוט במשקפיים?

הדבר היחיד שמפריע לי זה המחיר (כל זוג שלי במקרה הטוב 500 ש"ח) וזה שבמסיבות אני רוצה להיות בלי ואני לא מזהה אף אחד...

DanieLushka

New member
מה סיוט בזה?

בואי נעזוב רגע את האסטטיקה בצד, כשהיא לעצמה מפריעה לי ברמות. התלות הזאת במשהו חיצוני נורא מעצבנת, יעני אם אני לא מוצאת אותם - נדפקתי. אני פשוט אסתובב כל היום כמו עיוורת. את לא באמת רואה טוב, את רואה בערך טוב. כל הראיה של העולם נכנסת למין מסגרת, שזה דיי מחרפן. כל התפקוד מבחינת הראיה מאוד לא נוח. את מסתכלת למטה ואת לא רואה, את חייבת להזיז את כללל הראש. המשקפיים מתלכלכים כל החיים, אני צריכה לנקות אותם לפחות 5 פעמים ביום. זה פשוט מאוד מגביל! לגרד בעין אני חייבת להוריד את המשקפים, אלוהים זה מציק. והכי הכי מעצבן: בריכה\ים, יעני זהו, נדפקנו. אין משקפיים, כמובן שאסור עדשות בים, אז מה עושים? לא רואים. עוד משהו שתמיד קורה לי עם אבא XD תמיד כשהוא נותן לי חיבוק\נשיקה, כל המשקפיים שלי עפות מהפרצוף, זה נורא מציק. בקיצור! משקפיים זה דרעק, זה מגביל, זה לא נוח. לא כדאי.

CyboriaN

New member
זה לא עד כדי כך נורא

טוב אבל אני כל החיים שלי עם משקפיים ככה שאני לא יודעת מה זה לראות טוב בלעדיהם.. חוץ מזה משקפיים זה לא מגביל - החוסר ראיה זה מה שמגביל.. כאילו תסמכו שהמציאו משקפיים בכלל.. ולי עפות המשקפיים כשאני מתעטשת XD

זוג משקפיים עלה לי איזזה 2000 שקל.

ולא רציתי לקנות רציתי רק עדשות... אבל האמת זאת הבעייה שלי כי כל הזמן הייתי עם עדשות מגע החמרתי את מצב הראייה שלי ): ובסוף קניתי גם עדשות מגע וגם משקפיים רגילים כי אין לי ברירה אני צריכה להיות בבית בלי עדשות מגע אחרת אני אהיה עיוורת ):

הא ו....

להיות במצב שלי שזה הרבה במספר... קחי את העובדה שאי אפשר לראות בלי משקפיים! אני לא מצליחה לזהות אנשים בלי משקפיים. אני לא רואה יותר מחצי מטר! אני לא רואה בבריכה בים במקלחת. אל תפחדי ממשקפיים את לא צריכה לשים אותם כל הזמן אלא רק לפעמים! העיקר שאת לא מתרגלת עם זה ושמה אותו יותר מידי כי ככה העיניים שלך מתרגלות למשקפיים. נחמד להוציא את התיסכולים שלי P :

העיניים לא יכולות להתרגל למשקפיים... ../images/Emo204.gif

מאמי שאלתי, העיניים לא יכולות להתרגל למשקפים, הן רק עוזרות לך לראות יותר טוב.. לא שבגללן גדל או קטן המספר, זה לא תלוי באם תסימי ואם לא.. זה לא שאת שמה משחהף טיפות וכו וכו שזה יכול להשפיע מבחינה פיזית.. 3> תודה לכולכן... 3>

למה לא?

אם המשקפיים יהיו עלייך להרבה זמן זה פשוט הורס לך את הראייה בלי המשקפיים. זה מה שקרה לי \: העיין פשוט מתרגלת למקפיים. ככה הראייה נהיית יותר גרועה. אם העיניים לא היו מתרגלים למשקפיים לא היה מספר בכלל כאילו במשקפיים.

מממ נראלי שלאא.. ../images/Emo204.gif

כי הרי זהה כאיל ועוזר לך לראות זה לא שתראי לא טוב בלעדיהן, זה כן שתראי איתן טוב יותר :| טוב לא נראלי שהבנת.. לא משנהה. אבל נראלי שלא תודה בכלזאת.

GoneWithTheSin

New member
אז אם נגיד לא היית מגזימה בהליכה איתן, או

נקבלת משקפיים מאוחר יותר,המס' שלך עדיין היה איזה 4 עכשיו. זה כמובן עדיף מ6, אבל כן היו לך משקפיים.

mirrra

New member
אפשר לקנות משקפיים

עם עדשות שאן להם מספר. טפשי, אבל אפשרי P:

CyboriaN

New member
את באמת לא צריכה לעשות ממשקפיים כזה ביג דיל

אולי זה יהיה קשה בהתחלה (לי אין מושג כי אני עם משקפיים מגיל 2 כן כן מגיל שנתיים) אבל זה רק יכול לעזור לך כאילו תהיי אולי עצובה בגלל שהראייה שלך לא טובה לא בגלל שאת יכולה לשפר אותה. חוץ מזה יש משקפיים ממש ממש מגניבות! אני חולה על משקפי הראיה ומשקפי השמש לי וזאת עוד דרך להיות אינדיבדואלי (לא ראיתי עוד זוג משקפיים בשום מקום כמו משקפי הראיה וכמו משקפי השמש לי) אין סיבה לפחד ממשקפיים היום רוב האנשים מרכיבים משקפיים גם אם זה רק לראות מהלוח ודברים כאלה. ובקשר לזה שהם יפלו וישברו - משקפי הראייה שלי יש לי אותם כבר משהו כמו 4 שנים לפחות והם כל הזמן נופלות לי.. והן בסדר אולי טיפה סרוטות אולי אפילו יהיה לך יפה מאוד עם משקפיים, יש אנשים שהם ממש יפים וסקסיים עם משקפיים

למעלה