igotnothing

New member
כי הם המיעוט, גאון

כמו שיש יום האישה ואין יום הגבר, וכמו שיש בארה"ב חודש שמציין את ההסטוריה השחורה אבל אין "חודש ההסטוריה הלבנה". וחוצמזה, מה זה השטויות האלה לגבי החרדים? גם הכפייה הדתית בירושלים ובישראל דופקת אותי אחושרמוטה.

Shani59

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo27.gifכל המתנגדים למצעד../images/Emo37.gif../images/Emo37.gif

מה דעתכם על זה? http://news.walla.co.il/?w=//1119365 גם כשהמצעד מתקיים בתל אביב עדיין ישנן הפגנות וקריאות "חבל שהנאצים לא גמרו אותכם" אז פתרנו את הבעייה ? לדעתי ממש לא. מה הם בעצם רוצים? שהמצעד לא יתקיים בכלל ? האם זה שינה את הדעה שלכם או שאתם מצדיקים את פעולות הנגד.

J u n k y

New member
המצעד לא עובר בשכונות דתיות

הוא עובר במרכז העיר. ב מ ר כ ז ה ע י ר. אף חרדי לא חייב להיחשף לזה אם הוא לא מוכרח. כשהימין עשה את ההפגנה הגדולה שלו בכיכר רבין אני לא זוכר שמישהו מהחילונים הפך עגלות אשפה, שלא לדבר על לפגוע פיזית באנשים. וכיכר רבין היא מעוז השמאל והחילוניות (לשם ההשוואה - זה כמו שמצעד הגאווה יצעד במאה שערים).

"את צריכה משקפיים" אפשר להתלונן לכן פה? בקשה.

אתמול הייתי אצל הרופא עיניים... אחרי שכבר זמן מה לא ראיתי מרחוק טוב, כמו הלוח, מטלויזיה.. וזה.. מה הוא אמר לי 1? נחשו ! "נו, מה שאמרתי לך עפם שעברה!" "מה אמרת לי פעם שעברה" "את צריכה להרכיב משקפיים" "מה?!?@?!?" ופה הגיע הבכיי. "אבל רק לרחוק, ללוח, לטלויזיה, ואז את מורידה!" אין לי ממש מה לכתוב... אני עדיין בהלם.. אני אחת שעושה מכל זבוב פיל.. אני מפחדתתת.. -שזה לא יתאים לי -שאני לא אסתדר עם זה [אני לא רגילה לראות את העולם דרך מסגרת!] -והכי מכל אני מפחדת שאם אני יהיה עם זה למשך שיעור, לראות מהלו חוזה, ואז אני אוריד ופתאום אני כאילו יראה פחות טו ואני ארצה להחזיר כדי שהראיה תהיה מושלמת [אני כל דבר רוצה שיהיה פארפקט] אז אצטרך להתקע איתם שניםם על גביי שניםם! -ומה עוד אני מפחדת?.. -שעכשיו זה לרחוק, אב לעוד כמה זמן זה כבר יהיה לכל הזמן -שיגדל לי המספר - שכל כך לא יתאים לי! -שאני אצטרך להסחב איתם לכלל מקום. הוא אמר שהקצב גדילת המספר לא תלוי באם אני שמה משפיים ואם לא, אמרתי לו, אם אני אהיה בכיתה ולא אראה מרחוק אז אתקרב ואראהה טוב ולא אשים צשקפפים- הוא אמר טוב אבל חבל להתאמץ. ורוב האנשים אומרים לי שזה משפיע אם אני לא שמה. אם אני אדע שזה לא משפיע, אז אני אשים כל הזמןן כי אני רוצה להיות בעלת ראיה טובה, אני פראפקציוניסטית. [אין שלא אומרים את זה.] זהו. אני מפחדת.. יש לי סיור היחם. ובא לי למות. אני יודעת שזה לא הצרה הכייייי צרתית [WTF?!] בעולם אבל אצלי זה כן, הם יפלו לי, ישברו, פשוט אני שונאת אותם! אז מי שיש לה- בבקשה, תעזרי לי עם הבעיות שציינתי :| תודה...

תירגעי.\=

זה כולה משקפיים והן יכולות להיותל פריט אופנתי ומהמם. באמת. למרות שאני מתכחשת שיש לי ולא יוצאת מהבית בלי עדשות.. אבל אני חיה עם זה, היי, אני מידה 4.15, ואף אחד בערך לא יודע שיש לי משקפיים!

כי את עם עדשות..

אבל אני לא יכולה להיות עם עדשות... -הרופא אמר שלא צריך כי זה רק לראיה מרחוק, לא לכל הזמן -אמא אומרת שזה ממש ממש מממממממש לא טוב לעיניים ויכול לגרום נזק -וגם יש לי בחילופי עונות מן תגובה אלרגיות בעינים שכולל שפשופים אדמומיות כאבים והפרשות, דמעות וכו'. בטח מישהי פה מכירה את זה.. קיצור. בשבילי זה נורא, כי אני מפחדשת כמו שאמרתי שאם אני אהיה איתם שיעור שלם ואז אוריד אותם, יהיה שינוי בראיה שלי , ואז אצטרך לשים אותם כל הזמן כי אתחיל להרגיש שאני מתחילה יותר ויותר לא לראות טוב.. אמאל'ה.

ffiendd

New member
איזו חמודה,

את סתם נורא בלחץ. כדאי לך נורא לא להתבייש בזה ולשים כמו שצריך. בכתה ז' גם לי אמרו שאני צריכה ופחדתי ולא שמתי כמו שצריך ועכשיו גדל לי המספר, הרבה בגלל זה. חוצמזה שכל הקטע שיש מיליארדי סוגי משקפיים זה שכל אחד ימצא את מה שמתאים לו. אז שימי משקפיים ותהני מזה שיש לך לוק של חכמה:)

תרגעי, ומהר

מה צריך לבכות פה? כולה מסביב לעיניים יש לך ציור קטן. אני צריכה משקפיים מכיתה ג' והזנחתי את זה. בכיתה ה' קנו לי משקפיים ופחדתי ללכת איתם שנה. אם את קונה משקפיים שתאהבי תאמיני לי שהן יהיו יפות עלייך. אחרי בערך חצי שעה את מתרגלת והמסגרת נעלמת. -והכי מכל אני מפחדת שאם אני יהיה עם זה למשך שיעור, לראות מהלו חוזה, ואז אני אוריד ופתאום אני כאילו יראה פחות טו ואני ארצה להחזיר כדי שהראיה תהיה מושלמת [אני כל דבר רוצה שיהיה פארפקט] אז אצטרך להתקע איתם שניםם על גביי שניםם! וואו! איזה פחד! תראי טוב דברים! אמאלההההההההההההההההההההההההההה~~~~~~~~~ -שעכשיו זה לרחוק, אב לעוד כמה זמן זה כבר יהיה לכל הזמן מאוד מפחיד.. אני 5 או 6 וזה לא מפחיד. חברה של אמא שלי היא 9 במשקפיים, וגם לה לא מפחיד. -שיגדל לי המספר הצילו!!! מה תעשי עכשיו?? - שכל כך לא יתאים לי! לא ראיתי מישהו אחד עם משקפיים שלא התאימו לו. -שאני אצטרך להסחב איתם לכלל מקום. אם לא תעשי מזה עניין ותשאירי אותן על האף לא תהיה לך שום בעיה. מצטערת, פגעת בנקודה מאוד רגישה. זהו. אני מפחדת.. יש לי סיור היחם. ובא לי למות. אני יודעת שזה לא הצרה הכייייי צרתית [WTF?!] בעולם אבל אצלי זה כן, הם יפלו לי, ישברו, פשוט אני שונאת אותם! המשקפיים שלי נפלו וגם דרכתי עליהם הרבה פעמים, פעם אחת עם נעליים והן שלמות לחלוטין. אם תקני משקפיים בהכל בדולר ותדרכי עליהן, סביא להניח שהן ישברו, כי הן לא עשויות מהחומרים המתאימים.

:)

תקשיבי אחותי יש לי משקפיים מכיתה ג' ובהתחלה גם אותי זה קצת הפחיד והכל.. [וזה גם היה רק למרחוק].. ועכשיו גדל לי המספר [זה כבר 4 וחצי!] ואיכשהו אפילו התחלתי לחבב את המשקפיים שלי. זה כבר מאפיין אותי כזה והיום יש משקפיים ממש מגניבות באופטיקות..אני בטוחה שתמצאי לך משהו חמוד שתאהבי:). יש לי היום שני זוגות שאני מחליפה לפי המצברוח, וגם עדשות אם בא לי להשקיע באיפור ואני לא רוצה שהמשקפיים יגנבו ת'הצגה, או שבא לי לשים משקפי שמש.. קיצר מתרגלים ולפעמים זה אפילו נחמד להתאים את זה לבגד..:) יהיה טוב! [והנה תמונה סתם כדי להתלהב מאחד הזוגות שלי..P: ]

mirrra

New member
זה באמת לא כזה נורא!

יש לי משקפיים מכיתה ה' בערך, וגמני ממש ממש לא רציתי.עם הזמן התרגלתי. יש לי גם עדשות- אבל באמת שזה לא הכי נוח, עושה גירוים, יובש
...לא כדאי להשתמש בהם ביומיום. בטח לא אם את צריכה רק ללוח..אבל את יכולה לקנות חבילת עדשות יומיות, לאירועים וזה. אין סיבה שלא תסתדרי עם זה. להפך, לראות טוב מקל על החיים. כיום משקפיים זה אביזר אופנתי, לא משהו של גיקים, אנשים מזמינים משקפיים עם עדשות בלי מספר- רק בשביל היופי. באמת שאין לך כ"כ מה לדאוג. פשוט תמצאי מסגרת מגניבה שתאהבי. הכי פשוט יהיה לשים את המשקפיים תמיד,אפילו שאת כ"כ מפחדת מזה- לא תצטרכי להיסחב איתם לכל מקום, הרי הן יהיו עליך ותחסכי מעצמך כאבי ראש וזה פשוט הרבה יותר כיף...לראות. בקיצור, זה לא כזה נורא ויש למלא אנשים, יהיה טוב. חוצמזה תראי איזה כוסון ->
אני מצרפת תמונה להוכחה

נעים מאוד,

אני חן, ואני כבר 4 שנים עם עדשות יום יום (אולי הפסקות של שבוע-שבועיים כשנגמרו לי חבילות) והעיניים שלי ב"ה בריאות ושלמות, בלי שום יובש ובלי שום בעיות. נכון-לראיה מרחוק זה לא נח, אבל אין עם זה שום בעיה ביום יום..

mirrra

New member
נכון, על כל אחד זה משפיע אחרת

לא הכללתי. אני רק יודעת מנסיוני [הייתי כמעט שנתיים עם עדשות] ומעוד די הרבה אנשים- שבד"כ זה כן מתחיל להפריע בשלב מסוים. לך יש מזל P: ובמקרה המסוים שלה עדשות על בסיס קבוע זה די מיותר . מה גם שהיא אמרה שהעיניים שלה בעייתיות.

noynav

New member
שמעי אני דופקת פה התוודות.

אני מאז שאני קטנה מתה למשקפיים! אבל יש לי ראיה 6-6. ככה שאני לא צריכה משקפיים. תנצלי את זה, ותשימי משהו שמתאים לך אישית. תכלס יש כ"כ הרבה אנשים שמקנאים בך, וכן, אני אחת מהם.

למעלה