Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifהקטע ביהודי מתחתן עם גוי

זה שבישראל חתונות הולכות לפי הרבנות. מי שלא מתחתן ברבנות טס לאנשהו. *אהמ*כפיהדתית*אהמ*

GoneWithTheSin

New member
נחמד, אז אולי שיעשו חתונות אזרחיות?

כמו בכל מקום שפוי בעולם הזה? למה אני צריכה או להתגייר או לטוס לאנשהו בשביל להתחתן? כפייה דתית ביג טיים.

לפי מחקרים, הורים בעלי אותו מין לא משפיעים על

הנטיות המיניות של הילדים. קראתי על זה שלמדתי במכללה

zlildror

New member
../images/Emo31.gif בושה למדינה... בושה לדמוקרטיה..

בא לי להקיא על הכובעים השחורים שלהם..

Keitarou

New member
שני הצדדים מטופשים... P=

אני לא בטוח מה יותר מטופש, להעביר חוק נגד זה או אנשים שבאים בכוונה לחגוג ברחוב במקום שבו החברה לא רוצה אותם...

DanieLushka

New member
../images/Emo45.gif

כמו שכבר אמרו, זה באמת נראה שעושים את זה בירושלים דווקא, וחבל כי שני הצדדים סובלים מזה.

CyboriaN

New member
אני לא חושבת לא ככה ולא ככה ואני אסביר

לדעתיצריכים לתת להם לעשות את מצעד הגאווה איפה שהם רוצים אבל יש לי בעיה עם זה שהם בכלל רוצים לעשות את זה בירושלים! כאילו בשביל מה?! מה הם ערבים שהם צריכים לכבוש את הארץ?! אני בעד מצעד הגאווה והכל אבל אני לא מבינה מה הם צריכים לעשות את זה בירושלים הם יודעים שהדתיים לא יאהבו את זה למה הם צריכים לדחוף להם את זה מול הפרצוף אם יש להם בעיה עם זה? זה לא שהם אומרים להם אל תהיו מה שאתם רוצים אלא למה ציך לדחוף את זה מול מי שיש לו בעיה מבחינת אמונה... כאילו זה ממש ילדותי הדווקא הזה שהם עושים... כאילו מה טוב יכול לצאת ממצעד הגאווה בירושלים?! זה יגמר באסון! לדעתי הם יצטערו על זה כי אני בטוה שיפגעו בהם ובמקום יום שמח לחגוג את היותם גאים בזהות המינית שלהם ובבחירות שלהם זה יהפוך לאסון... מה הצורך שלהם בירושלים? ירושלים זאת עיר דתית זה כמו מצעד הגאווה מול הותיקן.. למה ת"א לא מספיקה להם?! ת"א זאת העיר בשביל להיות מי שאתה רוצה...

../images/Emo45.gif

אין לי בעיה עם הומואים וגם לא עם לסביות, להפך, לדעתי אפילו צריך לתת להם את האפשרות להתחתן-אם זה מה שעושה להם טוב.. אבל, אני לא חושבת שהמצעד צריך להיות דווקא בירושלים. זו עיר שנחשבת לעיר עם יסודות הסטוריים דתיים חזקים, וכמובן שהיא מפוצצת בדתיים\חרדיים. למה סתם להרגיז את תושבי המקום, אם אפשר לעשות את זה במקום אחר?

../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

טחח, עיר הקודש. אז מה? זה לא צריך לפגוע בדתיים באופן מיוחד. ובכלל, יש גם דתיים וחרדים הומואים. מצד שני, למה לקיים את המצעד דווקא בירושלים? כמו שהוא יכול להיות בירושלים, הוא יכול להיות בתלאביב. אז נכון שזה לא צריך לפגוע, אבל זה כן פוגע. לא חייבים לעשות אותו ככה שזה פוגע.

dusa1

New member
../images/Emo31.gif

ירושליים עיר של כולם, וזה שהעיר קדושה זה לא טיעון מספיק טוב. הקהילה לא מזהמת אותה או משו!העיר היא גם שלהם, אף אחד לא שולט בה

SpongBobit

New member
אבל סתם להוסיף..

אם הם כ"כ רוצים שיכירו בהם ושהם יהיו שווים?(שלדעתי הם כן) בשביל מה לקיים מצעד ? אנחנו לא מקיימים מצעד הרגילים.

למעלה