Shani59

New member
כואב לי ../images/Emo7.gif *צומי*

הדלת של האוטו נסגרה לי על האצבע ועכשיו ישלי נקע >< וממש ממש כואב לי ויש לי בגרויות וחרא וזה ביד ימין !!#@!#$ :( תנחמו אותי.

Shani59

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifדיון!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הראשון שלי אז תפרגנו אנשים. חפירות מתקבלות בברכה. ובכן לעניינו. הכנסת מעבירה הצעת חוק לפיה העירייה יכולה לבטל את מצעד הגאווה. ראש הממשלה הודיע שגם הוא מתנגד לקיום מצעד הגאווה בירושלים. למי שרוצה הכתבה המלאה כאן: http://news.walla.co.il/?w=/1/1118409 אז מה אתם חושבים?
- כל הכבוד לאולמרט. המצעד באמת לא צריך להתקיים בירושלים מאחר והיא נחשבת עיר הקודש וזוהי פגיעה בדתיים? או
- אתם נגד ההצעה וחושבים שהיא לא משקפת את דעת הציבור. דעתי האישית, ואני בטוחה שיהיו כאלה שיחלקו עלייה, היא שהצעת החוק הזאת מגוכחת לגמרי. אולמרט מחליט שלדעתו זה לא ראוי, ולכן המצעד לא יתקיים? בולשיט. המצעד הזה יכול להתקיים בירושלים בדיוק כמו שהוא יכול להתקיים בתל אביב, ואני לא מאמינה לכל ה"תל אביב היא ליברלית". גם ירושלים יכולה להוות מקום מתאים. וזה לא שהם הולכים ומתגפפים בציבור. הם רוצים להפגין את הזהות שלהם ולדעתי מותר ומומלץ לעשות את זה. [אבל זו דעתי האישית. אל תעלבו :)] חפרו נא!~

noynav

New member
אמ.

שיעשו את המצעד בכל מקום אחר חוץ מירושלים, כי בתכלס ירושלים זה די המקום הכי קדוש בארץ, ואני חושבת שגם הם בתור בני אדם צריכים לכבד את זה. אבל גם אנשים אחרים צריכים לכבד אותם ואת המצעד שלהם, ויתנו להם להיות מי שהם עם הנטיות המיניות שלהם, קיצר, תעשו תעשו, אני בעד, אבל למה בירושלים.

mirymoo

New member
אני לא מבינה למה כל העולם נלחץ

אפילו חוק רוצים לעשות נגד זה ! זה לא שהם עושים משהו רע... חוץ מיזה יש להם זכות ללכת באיזה מקום שהם ירצו.... אבל בכל זאת אם כל כך לא רוצים אותם שם אוליי כדאי להם להעביר את זה למקום אחר כדיי שכולם ירגעו כבר..

../images/Emo45.gifלך ../images/Emo31.gif להצעה.

איכס, גועל נפש... לכל אדם יש את הזכות לצעוד, לבטא את עצמו, לא משנה מה הגזע שלו או הנטיות המיניות שלו. בתור מדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית לא צריכים לקבוע חוקים כאלו. מילא שידרשו הגבלות על המצעד, שידרשו שהוא יהיה צנוע יותר, אבל לאסור עליו בחוק(!) זאת כבר חוצפה. אני רוצה לראות מה היה קורה אם היו עושים את אותו הדבר עם מצעד האהבה.

מה הקשר?

את מבינה שיש עוד לפחות טריליון ערים בישראל שבהם אפשר לצרוח ולצווח "אני הומו אני לסבית"? ודווקא בירושלים, שידוע שזו עיר דתית, אז דווקא שם לצעוד? כאילו פאק, חסר איפה? ת"א היה כל כך נורא?? זה סתם נראה כאילו ההומואים עושים "נה נה בננה" לדוסים וזה סתם.

Conviction

New member
אבל למה שלא יאופשר להם לצעוד בירושלים?

ירושלים זאת עיר הבירה של ישראל, ואם הם רוצים לצעוד בעיר מרכזית וחשובה כמוה - ראוי שיאפשרו את זה, לדעתי. וחוץ מזה, מה, רק בת"א מותר להיות הומוסקסואל?

PennyLaneM

New member
ביננו,

ת"א היא עיר בירה לגייז יותר מאשר ירושלים. אז למה לעשות דווווווווווווווווווווווקא???????????????.

Conviction

New member
זה בדיוק העניין.

בואי נעזוב לרגע את זה שת"א היא "עיר בירה לגייז". ירושלים היא עיר הבירה לכל הישראלים, וגם לההומוסקסואליים כחלק מהם. אני באמת ובתמים לא מאמינה שהם עושים דווקא. זאת זכותם לצעוד באיזה עיר שיבחרו, וזה שרוצים לדחוק אותם אל תל אביב זאת בדיוק הסיבה שבגללה הם צועדים. הם שואפים להיות שווים לשאר האוכלוסייה, ואין סיבה שתימנע מהם הזכות שיש לכולנו.

ירושליים לא שייכת לדתיים.

בנוסף להכל, הרוב המוחץ של החרדים בירושליים בכלל לא משרת בצבא ולא תורם במיוחד למדינה מבחינה מעשית, עזבו את הויכוח של "הם צדיקים!!!111111111111111111", אז שישתקו. (בתור אחת שממש מכבדת דתיים ומאמינה באלוהים ובדברים שקשורים ליהדות ובתנ"ך וכו'. אבל פאק, צריך גם היגיון אנושי ומוסריות.)

../images/Emo45.gifלהגיד שירושליים זאת עיר קדושה ולכן אסור

זה כמו להגיד שהומואים ולסביות טמאים ושלכן אסור להם לעשות שם מצעד כי הם "יקלקלו" את הקדושה של ירושליים. שטויות. תכף גם יעשו בנוסף לבדיקות ביטחוניות גם בדיקות של נטיות מיניות ויבדקו שהם לא נכנסים למקומות הקדושים><

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifבדיוק, בכל המדינות בעולם מארגנים

את המצעדים בעריי הבירה, למה שבישראל תהיה אחרת? למה רק אנחנו צריכים להיות גזענים כל כך ומגעילים?

למעלה