Berliner Mauer

New member
אני חושבת שהמשפט האחרון שלך

הוא בדיוק הסיבה שבגללה רוצים לערוך את מצעד הגאווה בירושלים. העניין הוא לא להרגיז את הדתיים כי זה כיף, אלא להוכיח שמעבר להיתה עיר הקודש, ירושלים היא בירת ישראל - כל ישראל, בלי קשר להעדפה מינית.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifבירת ישראל? מאיזה בחינה?

בטח שהיא בירת ישראל הדתית. אם לא הקשר ההיסטורי היהודי לעיר הזאת, היא סתם עיר. יהודי לא מלשון לאומי - יהוי מלשון דתי-תנכ"י-חוקי יהדות. הומוסקסואלית בהחלט מנוגד לזה. ואל תסיקו שאני נגד. אני מתה על הומואים ויש לי כמה חברות לסביות. אני נורא בעד חופש וכו. ובלה בלה בלה.

Conviction

New member
נכון שזאת הסיבה,

אבל בסופו של יום - ירושלים היא הבירה, גם עבור מי שלא מאמין בדת.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifלמה שירושלים תהיה הבירה למי שלא מאמין בדת?

כי היא הבירה של ישראל לפי מה קבעו שהכריזו על ישראל כמדינה יהודית.

Conviction

New member
כמו שאמרת, כי זה מה שקבעו.

מדינת ישראל היא מדינה יהודית, ומי שחי כאן צריך לקבל את ההחלטות שנעשו כחלק מזה, כמו ההחלטה על ירושלים כבירה. למרות שרוב ההומוסקסואליים לא תומכים בדת, ירושלים היא עדיין הבירה הרשמית של מדינת ישראל, אם הם רוצים או לא.

Conviction

New member
רגע,

כשרשמתי "מי שחי כאן צריך לקבל את ההחלטות שנעשו כחלק מזה", לא התכוונתי להחלטות כמו ביטול זכויות המנוגדות לדת. עם כל הכבוד לעובדה שישראל היא מדינה יהודית, היא גם דמוקרטית.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifאת הולכת סחור סחור

וחופרת בלי פואנטה. קיצור אין טעם להמשיך את הדיון ביננו.

Fire Puppet

New member
../images/Emo45.gif

מעבר לזה שהנטייה המינית פוגעת בדתיים, במצע הגאווה אנשים מתלבשים ~מאוד~ חשוף. ניחא עניין הנטייה המינית, אבל לא בדיוק עושים את זה בלבוש מלא בדרך שתכבד את הרגשות שלהם ותגרום להם להגיב בפחות קיצוניות.

מצעד הגאווה בירושלים שונה מזה שבת"א

אין במות או לבוש חושפני ,רק מלא אנשים שצועדים עם דגלים ושלטים קיצר משהו שדומה יותר להפגנה פוליטית.

JoyKesem

New member
אולי זו קטנוניות אמיתית אבל..

ישראל היא מדינה יהודית-דמוקרטית, וממש לא יהודית-דתית בהגדרה שלה. בפועל, זה כבר משהו אחר.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifובדמוקרטיה שתי הצדדים צריכים לדאוג

שצד שני לא יפגע.

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif בתור גיי

אני באמת לא מבין למה זה צריך להיות בי-ם..כאילו כדי לעשות דווקא?! אפשר לצעוד בכל מקום אחר שרוצים,אז דווקא בי-ם?

twist THE knife

New member
../images/Emo31.gif נגד

זאת אחת מהסיבות שאני כלכך שונאת פולטיקאים. בגלל שהם אלה שמשפיעים ומחליטים בשביל המדינה הזאת הכל זה איך שהם רוצים. בעיות שלו שלא נראה לו. לכל אחד יש זכות להביא את עצמו וזה לא משנה איפה. מי שלא רוצה ושמתנגד למצעד הגאווה שלא ייקח במצעד הזה חלק וזהו.

למעלה