מטרת המצעד היא לא "לצרוח ולצווח"

מטרת המצעד היא להעלות את המודעות ולגרום לכך שאנשים יראו את הקהילה הזאת מטרת המצעד היא לתרום לקבלת הקהילה ובסופו של דבר לראות אותם כאזרחים שווים, כי כרגע הם לא כאלה. זה בכלל לא קשור לסקס בהכרח. ותאמיני לי שהם לא הולכים להסתובב ערומים ולהתנהג באופן פרובקטיבי זה הכל רק פוליטיקה!

dusa1

New member
ירושלים זו לא עיר דתית

היא בירת ישראל יש בה חרדים, דתיים, חילונים, נוצרעם אוטודוקסים, קטולים, מוסלמים וכ'ו והקהילה היא גם חלק מישראל אין להם שום זכות לעשות זאת. המדינה הזו דמוקרטית.

Shani59

New member
תראי.

אולי זה לא כלכך קשור לפורום אבל לפי מה שאני רואה המדינה שלנו רואה את הקהילה הזאת כ"שונים" לטוב ולרע. מבחינתי הם כן איכשהו אלטרנטיבים כי כל עוד המדינה לא פתוחה אליהם ומקבלת אותם בהבנה הם איפושהו מין אאוטסיידרים כאלה. זה מה שאני חושבת אבל בכל מקרה זה נושא מעניין ואני בטוחה שזה לא כלכך נורא ושיסלחו לי אם זה לא אלטרנטיבי :)

SpongBobit

New member
לא קשורה,אבל בתור ירושלמית

העיר מלאה דתיים עם מיליו ילדים,שלא עובדים ומקבצים נדבות בבגין ונקבל איזה דיסק חב"דניקי,לא משלמים מיסים ועוד מקבלים כסף. כל העיר מתחרדת,בכל מקום בית כנסת ואם אתה לבוג בגופיה מעיריםלך. אז עוד פעם לוותרלהם ?פח. (לא מדרבת על כל הדתיים,מדברתעל אלה בעיקר ממאה שערים וכאלה,אין לי בעיהאיתם,רק עם אלה שעושים מזה מקצוע) עזבו..אני גפ די עצבנית.

../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

ואני חושבת שזה ממש חוצפה! וזה מראה איזה מדינה לא מתקדמת אנחנו! במדינות אחרות בעולם כבר הגיעו למסקנה המתבקשת שזה בסדר להיות הומו/לסבית ובמדינות אחרות מקיימים נישואין של הומו-לסביות ומאשרים להם לאמץ ילדים. (וכו') הגיע הזמן שנקבל גם את הקהילה הזאת בארץ!

Xx Pinki xX

New member
אבל

יו נואו,זאת מדינה יהודית ועל פי היהדות זה אסור כל הדברים האלה.

כאילו שחסרים פה חילונים../images/Emo60.gif

שלא מאמינים בכל החרטא של היהדות. דברים השתנו, העולם התקדם. בעיקרון, לפי היהדות גם צריך ללבוש חצאיות עד הרצפה וכיסוי ראש ובלה בלה בלה. אז מה, נתלבש כולנו ככה? לא.

dusa1

New member
קודם כל אוכלוסייה

אח"כ דת. אנחנו מדינה דמוקרטית ולא תאוקרטית

../images/Emo45.gif

אבל לא מדוייק, רק במדינות מסוימות בארצות הברית ובהולנד (אאל"ט) יש חתונה חד מינית. בארץ דווקא היה לא מזמן צעד דיי גדול בכיוון כשהוציאו חוק שאומר שאם מתבצעת חתונה חד מינית בחו"ל אז הם ירשמו כזוג נשוי בארץ. אבל משהו כמו יומיים אחרי זה החוק בוטל ויצא חוק מנוגד. >< מה שנקרא צעד אחד קדימה ושניים אחורה.

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifבהחלט הצעת חוק מועילה לדעתי.

אם היית לומדת עכשיו אזרחות היה לי הרבה מה לחפור. נתחיל בזה שכל עוד יהיה מצעד גאווה ולא בירושלים - כולם רק ירוויחו מזה. מה לעשות, ירושלים היא עיר שורצת דתיים וחרדים שהומואים אצלם הוא נושא נורא נורא פוגע. אם המצעד יהיה במקום אחר, הגאים יוכלו לצעוד ברחובות בלי יותר מידי לחץ בשלבי הארגון, הדתיים יוכלו להמשיך ביום שלהם בשקט. כן. יש דתיים בכל מקום. נכון, זכותם של כל אדם להתבטא ולעשות מה שבראש שלו כל עוד זה לא פוגע. ישראל היא מדינה יהודית דתית. חייבים להתפשר בכל מיני דברים. גם אני נגד חוסר תחבורה בשבת וסגירת מקומות בסופשים, אבל זה בכל ארץ כמעט בעולם, לדוג ימי ראשון באירופה וכו. ועזבו את זה שירושלים היא עיר של חרדים, יש בה דתות מכל העמים והצבעים שגם מתנגדים בתוקף לנטייה המינית. כה כה גם בתא, אבל ירושלים כמרכז, אני לא מבינה למה לא. ואם אנשים יבחרו לבכות על זה, לדעתי זה סתם תירוץ לצאת נגד "הפוליטיקה הזאת, אולמרט האידיוט הזה, החוקים הדביליים האלה". ואלה, לא מתרים ירושלים, לכו תעשו בתא. יותר נח להגיע לשם, אנשים יותר מגוונים ודעות מתקבלות יותר בקלות.

למעלה