סקר במה אתן משתמשות

עונה

טיטולים : האגיס פרידום 4+ מגבונים : האגיס קמומיל על בסיס מים בקבוקים : בי פרי מוצצים : לייף משחה לטוסיק : וולדה במקרים של אדום בטוסיק - פאנאטן סבון ושמפו : גונסון מכף רגל ועד ראש (גדול שקוף) א. כביסה : תינוקלין מ. כביסה: בדין בייבי עגלה : הייתה פג וונציה טיולון : בייבי סייף ספורט כסא בטיחות : מקסי קוזי

mirosan

New member
עונה גם

איזה חיתולים - האגיס סופרים האדומים , לפעמים פמפרס אקטיב איזה מגבונים - האגיס או פרשוונס איזה בקבוקים טומי טיפי איזה מוצצים-אוונט גומי קצר איזה משכת טוסיק - ביבי פסטה סבון - בלנאום הרמל וגונסון חלב אמבטיה לסרוגין שמפו- ---- א. כביסה- תינוקלין מ. כביסה -ביבי סופט סוד עגלה פג P3 כיסא בטיחות - אוונפלו טריומף דלוקס (לפני כן סלקל שקיבלנו)

מתייחסת לקורן

בלילות האגיס במהלך היום טיטולים. מגבונים של האגיס. אוונט. נוק. וולדה או אינוטיול. סבון ושמפו של ג'ונסון. א. כביסה - לא זוכרת. מרכך כביסה - סנו מקסימה הצהוב. מדריד של ד"ר בייבי. טריומף דלוקס.

אילנית03

New member
ואני

חיתולים - האגיס מגבונים - פראש וואנס בקבוקים - BFREE או אוונט אין מוצצים משחה לטוסיק- ולדה סבון - דר' פישר שמפו - סרקל א.כביסה - טייד עגלה - ספורט ראנר של דר' בייבי כסא בטיחות - א.א.עלית

אוצה

New member
עונה:

ליום פמפרס, ללילה האגיס. בזמן האחרון בגלל ההאגיס החדשים, משתמשים בהאגיס סופרים. מגבונים- מה שבמבצע. מוצצים- בעבר בנוק. תמיר נגמל בעצמו לפני כחצי שנה... משחת טוסיק- לא משתמשים. כשהמצב לא מזהיר- במשחה של בית מרקחת (בלי שם). מעולה. לדרך יש לי תמיד טיובה של ד"ר פישר. סבון- שמפו- ד"ר פישר. א. כביסה- מקסימה. מרכך- בדין כחול. עגלה- ספורט ראנר. טיולון- אצל המטפלת- מגנום 3. שתיהן של ד"ר בייבי. כסא בטיחות- איוונפלו בשתי המכוניות (מדליון וויקטורי V).

LF78

New member
עונה גם

חיתולים - האגיס פרידום מגבונים - האגיס ללא בישום וללא אלכוהול בקבוקים - לא כל כך משתמשים, אבל כשכן אז BFREE מוצצים - לא ממש משנה לה, אבל בעיקר אוונט משחה לטוסיק - לא משתמשים כמעט בכלל, יש בייבי פסטה אם צריך שמפו - ג'ונסון סבון - משתמשים בשמפו ג'ונסון גם כסבון א. כביסה - קנינו סנו מקסימה לתינוקות, כשתגמר החבילה הזו תעבור לאריאל איתנו מ. כביסה - הבדין של התינוקות כבר נגמר, אז בדין רגיל שלנו עגלה + טיולון - מוצי כיסא בטיחות - אוונפלו טריומף DLX

גמני

איזה חיתולים - האגיס איזה מגבונים - האגיס איזה בקבוקים - אין איזה מוצצים - אין איזה משכת טוסיק - הומיאופטי סבון - ג'ונסון/ בלנאום שמפו- ג'ונסון א. כביסה- בדין מ. כביסה -בדין עגלה / טיולון - פג ונציה כיסא בטיחות - מקסי קוזי

famina1

New member
אז ככה..

חיתולים - האגיס פרידום מגבונים - אילו שמגיעים 300 בקופסה עגולה..(אם כי לאחרונה חיסלנו המון מכל מיני שבעלי קיבל במילואים - אחרי שיצא מלבנון..) בקבוק - נוק הרחבים, למים כוס עם קש בדופן, בטיול..לאחרונה שותה יופי מים מבקבוק עם פיית ספורט מוצצים - אגודל ימין ואגודל שמאל:) משחה לטוסיק - לייף או בייבי פסטה, מה שבמבצע - רק לאחרונה היתה פריחה עקשנית שטופלה באגיסטן בייבי בהצלחה סבון - נקה 7 כבר המון זמן - ליטר שהיה במבצע:) (מוטיב חוזר) שמפו - דוקטור פישר (בהתחלה השתמשנו בסבון לגוף ולראש של לייף) א. כביסה - התחלנו מתינוקלין, עברנו למקסימהבייבי והיום אותה אבקה רגילה ביחד עם שלנו מ.כביסה - מה שהיה מתאים לתינוקות ובמבצע והיום מה שמריח טוב (מחליפה ריחות כל הזמן כדי לרענן) עגלה וסלקל גרקו כיסא בטיחות ramatti-venus comfort - קנינו בביג בייבי ברעננה נראה כמו כיסא שיש גם בשילב אבל בפחות כסף וממש טוב.

מיכי2

New member
עונה

טיטולי האגיס מגבונים לרוב של לייף לפעמים של טיטולים מוצצים של סיליק ואוונט משחה לתוסיק של עדינול ושל בפנטן סבון קמיל בלו אבקת כביסה סנו מקסימה החדשה לתינוקות כנ"ל מרכך עגלה פג מילאנו ואינגלזינה שקיבלתי משכנה שלי טיולון גם יש לי של פג P3 סל קל אונפלו וכיסא של צ'יקו שאני מוכרת כי אני לא מרוצה...

hagitb1

New member
תשובות

חיתולים-פמפרס מגבונים-אוונט בקבוקים-אוונט מוצצים-לא משתמשים משחה לטוסיק-אורה קרם, בובשן, וולדה ובייבי פסטה. סבון-ג'ונסון הסגול שמפו-ד"ר פישר הסגול א. כביסה- תינוקלין מרכך-תינוקלין עגלה-בוגבו קמיליון כסא בטיחות-כרגע סל קל של פג קונים השבוע את אוונפלו טריומף DLX.

עונה גם כן:

איזה חיתולים האגיס איזה מגבונים כל מיני מה שיש מבצעים איזה בקבוקים אוונט איזה מוצצים אוונט איזה משכת טוסיק בייבי פאסטה סבון ג'ונסון שמפו ג'ונסון א. כביסה מקסימה של סנו מ. כביסה קלין עגלה / טיולון ד"ר בייבי כיסא בטיחות פו הדוב

ysg

New member
עונה

חיתולים: האגיס מגבונים פרש וואנס או האגיס בקבוקים : בי פרי למטרנה ובי פרי כוס למים משחה : דזטין סבון : ד"ר פישר כביסה: אריאל מרכך סנו עגלה : פירס ווילס כיסא לאותו : שכחתי את השם נקנה בשילב כיסא משולב מגיל חצי שנה משהו צרפתי

נועם@בת

New member
ואנחנו משתמשים

חיתולים- מה שהכי זול, כרגע פמפרס באריזת ג'מבו. להמשך יש סטוק של האגיס במידה גדולה יותר מהמבצע שהיה בסופר פארם. מגבונים- משתמשת רק בשביל לנקות את כסא האוכל, ולפעמים ביציאות. השקית עם הגלים הסגולים, לא זוכרת של מי זה בכלל. בקבוקים- אוונט מוצצים- נוק, ויש גם ספייר מגומי, לויד'ת של מי זה. משחה לטוסיק- פנאטאן. סבון- סבון תינוקות של פצלאצ'ה אזורה, משמש גם כשמפו. אבקת כביסה- מכבסת עם שלנו- מה שהיה במבצע. עגלה- ספורט ראנר של דר' בייבי. כסא בטיחות- אלפא אומגה עילית.

tamytamy

New member
תשובותי

פאמפרס
ד"ר פישר
אוומט
לטקס של נוק
משהו שרוקחים בבית מרקחת בשכונה
בלנאום הרמל
ג'ונסון & ג'ונסון
אבקת כביסה הרגילה שלנו
ללא מרכך
מדריד של ד"ר בייבי
אוונפלו טריומף

אנחנו משתמשים ב...

תמרי בת 5 וחצי חודשים. זה מה שהולך אצלנו בבית: חיתולים - פמפרס סוודלרס מידה 1-2 (אמריקאי) מגבונים - בדכ' האגיס אבל אם אין אז מה שיש בקבוקים - לא משתמשים. יש לי אחד של פלייטקס אבל קשה להגיד שנעשה בו שימוש... הוא בארון, מבויש
מוצצים - של נוק עם פטמת גומי, אבל כמו הבקבוקים הם בעיקר לקישוט
משחטוסיק - AVEENO לוידעת אם יש אותה בארץ סבון - משתמשת בסבון שמן זית לכל בני הבית, כולל התינוקת שמפו - ג'ונסון, או מה שיש לנו אבקת כביסה - טייד מרכך - דאוני עגלה - יש לי עגלת 3 גלגלים שלג'יפ שבקושי בשימוש כרגע, ומתקן עם גלגלים לסלקל שנמצא יותר בשימוש ממנה. הכי בשימוש - מנשאים. כסא בטיחות - סלקל של גרקו, כסאות של בריטקס, בוסטרים של גרקו (לגדולות).

b o t t e n

New member
אני

מה שבמבצע- פמםרס, האגיס או טיטולים.
כנ"ל אבל מעדיפה את של פמפרס.
כל מיני- אוונט, ד"ר בייבי.
טוסיק- וולדה כשצריך. בשוטך כלום.
מבצעים ועם ריח טוב- עכשיו ג'ונסון התחליה התכלת.
מקסימה ובדין ומתכוננת לעבור לקלין כחול- הריח שיגע אותי.
הייתה גרקו ועכשיו משהו גוסס של איזי בייבי, בקרוב קונה מקלרן.
גקרו ואדי באוור

Ginger333

New member
עונה

חיתולים: האגיס סופרים (אדומים)
מגבונים: טיטולים/האגיס
בקבוקים: לא משתמשים עדיין, אך יש לנו אוונט במלאי
מוצצים: אוונט
משכה: בייבי פסטה ליום-יום ודזיטין למקרים קשים
סבון: קמיל בלו של דר' פישר
שמפו: קמיל בלו של דר' פישר לפני שינה
א. כביסה: תינוקלין
מ. כביסה: סוד
עגלה: דר' בייבי מדריד
סלקל: צ'יקו

d i n o l e

New member
עונה גם

איזה חיתולים - האגיס ירוק ביום אדום בלילה. איזה מגבונים - האגיס איזה בקבוקים - לא מתשמשים , בתקופה הקצרה שהתשמשנו של פלייטקס. איזה מוצצים - מאמ נדמה לי איזה משחת טוסיק - פסטה בייבי סבון - ג'ונסון גם שמפו וגם סבון שמפו - אותו דבר כמו למעלה א. כביסה - כל פעם משהו אחר, הפעם פרסיל מ. כביסה - מרכך כביסה של סוד הפעם עגלה / טיולון - בוגאבו קמיליון כיסא בטיחות - אלפא אומגה עלית

IcNיה

New member
עונה:

חיתולים - האגיס מגבונים - האגיס ללא בישום בקבוקים - אוונט עד גיל שנה (מגיל שנה - רק כוס או בקבוק ספורט) מוצצים - בתקופה אחרונה - MAM. ניסינו גם אוונט, טומי טיפי ומוצצי גומי של לייף. לא נראתה העדפה סוג כלשהו. משחה - אורה קרם ביומיום. וולדה - במקרים קשים. בייבי אגיסטן - אם האודם גם בפות ולא רק בטוסיק. סבון - בלניאום הרמל ומשהו של ד"ר פישר. שמפו - ד"ר פישר אבקת כביסה - תינוקלין מרכך כביסה - בייבי בדין עגלה - פג ונציה XL טיולון - אין כיסא בטיחות - אלפא אומגה עלית. סלקל - גרקו (לא דגם אחרון, קיבלנו בהשאלה, לא היה מוצלח).

עונה גם

חיתולים - פמפרס אקטיס פיט (סגול) מגבונים - לייף בקבוקים- MAM מוצצים - אוונט משחה - וולדה סבון - בלנאום הרמל / אמול / ד"ר פישר הסגול שמפו - דר פישר הצהוב אבקת כביסה - תינוקלין מרכך כביסה - בייבי בדין / קלין הכחול עגלה - בוגבו קמיליון כסא בטיחות - מקסי קוזי

למעלה