סקר במה אתן משתמשות

אמיתמי

New member
מה שבמבצע ../images/Emo6.gif בדרך כלל

ויותר בפירוט: איזה חיתולים : האגיס, פמפרס או טיטולים פרימיום, מה שבמבצע. הכל הולך. איזה מגבונים : פושטים צהובים שקונים ב "אלף" או האדומים של שפע שוק. איזה בקבוקים : אוונט איזה מוצצים : אין איזה משכת טוסיק : אורה קרם סבון : משתמשת בשמפו גם לשיער וגם לאמבט שמפו : דר פישר, שמפו ומרכך א. כביסה: מה שאנחנו משתמשים. פעם זה היה טיפ של תינוקות מ. כביסה : מה שאנחנו משתמשים. פעם זה היה בדין של תינוקות. עגלה / טיולון :איזי בייבי ספידי כיסא בטיחות : אין לי מושג

מנצלת לשאול על מבצע של האגיס../images/Emo22.gif

אולי יש משהי שיודעת על מבצע טוב...אצלינו באיזור הכל יקר(67 לחבילה) באתר של המבצעים אין משהו קרוב או שלא מעודכן.... אנא בנות,אם משהי יודעת-בבקשה כתבו ועונה על הסקר: טיטולים :פמפרס אקטיב ביבי עד עכשיו כי יש נזילות לא נורמאליות בלילה...מגבונים-האגיס ,משחה-משהו מחו"ל,אבקת כביסה-מה שזול,עגלה-גרקו אסתי

tiger mom

New member
עונה (בת 1.5)

איזה חיתולים ? פמפרס. פעם השתמשנו בהאגיס, אבל בגלל דליפות עברנו לפאמפרס לפני כמה חודשים איזה מגבונים ? האגיס. ניסינו כמה סוגים. תמיד חוזרים אליהם. איזה בקבוקים ? היו לנו בקבוקים מדהימים מחו"ל שאין להשיג בארץ. לצערי נאצלנו לקנות לאחרונה חדשים. עכשיו אנחנו עם בקבוקים של LIFE. בסדר בסה"כ. איזה מוצצים? מה שיש. סליקון תמיד, אבל הקטנה לא קטנונית. איזה משכת טוסיק ? אורה קרם. הכי טובה לנו. סבון ? היה סבון של שילב. היה ד"ר פישר, עכשיו ג'נסון & ג'ונסון. שמפו? כמו למעלה. א. כביסה? מקסימה לתינוקות מ. כביסה ? לא זוכרת עגלה / טיולון ? מוצי כיסא בטיחות ? אוונפלאו טריימוף 2X

כמה שאלות...

1. בדרך כלל האגיס, עכשיו טיטולים פרימיום 2. בדרך כלל מה שבמבצע, עכשיו אוונט 3. אוונט 4. מוצצים של אוונט 5. אם היה של אוונט...סתם, משהו רפואי כי היא כל הזמן עם אדמומיות שם 6. בדרך כלל אמול, עכשיו מנסים את ג'ונסון בגלל המחיר של אמול 7. א. כביסה מקסימה ומרכך של בייבי בדין הלבן, למרות המחיר אני מכורה... 8. עגלה של פג פי3 9. כיסא בטיחות של אלפא אומגה עילית

meravido

New member
או קיי

פמפרס בעיקר האגיס אבל גם תוצרות אחרות שבמבצע ובמארזים אוונט נוק וביבי אורטודנטים מסיליקון (ואת שניהם קשה למצוא לאחרונה) אינוטיול למקרים קשים ובייבי פסטה ביום יום ד"ר פישר לילה טוב -"- אריאל בדין כתום ד"ר בייבי מדריד + גרקו

KINERET22

New member
עונה...

חתולים של פמפרס. מגבונים בעיקר אוונט... משתנה לפעמים. בקבוקים של b-free. מוצצים של אוונט. משחה לטוסיק של דיילי קאר. סבון ושמפו של ג'ונסון. א.כביסה+מ.כביסה כרגע כמו שלנו (בת שנה ושבעה חודשים). עגלה של פג פליקו פי 3. כיסא בטיחות nania.

נעמולה

New member
עונה גם

חיתולים - האגיס פרידום
מגבונים - האגיס או דר' פישר
בעבר - בקבוקי Bfree היום בקבוק פשוט של לייף
מוצצים של MUM מסיליקון
משחה לטוסיק - בדרך כלל לא משתמשת בימים קשים דזיטין או משחה שרוקחים בבית מרקחת
סבון ושמפו קמיל של דר' פישר
א. כביסה - סנו מקסימה סנסטיב
מרכך - בדין בייבי או בדין הלבן
עגלת ספורט ראנר של דר' בייבי . היום היא מאופסנת
אלפא אומגה

עונה

פמפרס ג'מבו מידה 5 מגבונים - מה שבמבצע בי פרי מוצצי אינפינטי עגולים מסיליקון בייבי פסטה למקרים קלים אינוטיול למקרים קשים ג'ונסון אול אובר גם שמפו וגם סבון באחד אבקה - מה שבמבצע מרכך ורוד של סנו מקסימה טיולון של מקלארן אלפא אומגה עלית.

ritush2002

New member
זה סקר הכי ארוך שעשו פה ../images/Emo3.gif

* פאמפרס עד לפני חודש. עכשיו הגיס * Fresh Ones * אוונט * אוונט * דזיטין. ולדה במקרים קשים. * סבון + שמפו - כל פעם אני מנסה משהו אחר. * Tide * בדין לבן * עגלה - גרקו, טיולון - Jeep (אין, אין עליו!!!). * Safety 1st

violet78

New member
עונה גם

פמפרס או האגיס אדום
מגבוני האגיס
בקבוקי אוונט
אין מוצצים, לא משתמשים
משחה בובישן או במקרים קשים מבית מרקחת
סבון של ג'ונסון 2 ב-1
לא משתמשים
אבכת כביסה תינוקלין
בדין בייבי
עגלת מדריד+
כסא בטיחות א.א.עילית

lavendula

New member
תשובות

חיתולים: פמפרס או הגיז מגבונים: פרש וואנס סגול עם כריות - כשיש מבצע, או בייבי כיף בקבוקים: נוק למים וטומי טיפי למשקה יוגורט, וגם בקבוק עם פיית ספורט למים מוצצים: ציצי משחה לטוסיק: שמן שקדים או וולדה אם יש אדמומיות סבון משולב עם שמפו של סופטקר א.כביסה: רגילה, של אריאל עגלה: פג פרמט כסא: טריומף של אוונפלו מגיל 0

מרוסיק

New member
עונה

איזה חיתולים - פמפרס אקטיב בייבי איזה מגבונים - האגיס איזה בקבוקים - יונק, יש BFREE איזה מוצצים - NUK לייטקס איזה משכת טוסיק = עדינול קרם ובייבי פסטה סבון שמפו - אמול א. כביסה - סנו סנסיטיב מ. כביסה - סנו תינוקות עגלה / טיולון - ד"ר בייבי כיסא בטיחות - EVENFLOW DISCOVERY

אני עונה

בת חודשיים האגיס/פמפרס משתנה לפי מבצע בסופר פארם כרגע - פראש וואנס כמעט ולא משתמשת משתדלת לרחוץ לאחר כל יציאה\ בקבוקים של מדלה-שואבת חלב אוונט סיליקון קצר לא משתמשת במשחה-רק שמן זית...טוסיק מהמם זה עושה לה. BEDTIME של ג'ונסון וגם קרם גוף תואם (יבוא מארה"ב) אבקה +מרכך תינוקלין עגלת פג פליקו 2007 מקסי קוזי

אל12

New member
עונה

פמפרס
בהתחלה עם מגבונים של פמפרס ולפני חודש עברתי לפרש וואנס. לא מרוצה מהם, חוזרת למגבונים של פמפרס.
התחלתי עם בי- פריי. כשנעם הגיעה לגיל שנה הייתי צריכה לקנות חדשים, קניתי משהו מאוד פשוט (לא זוכרת שם).
דר' בייבי
לא משתמשת במשחה
סבון של דר' בייבי
שמפו של דר' פישר
תינוקלין
שלנו, לא משהו קבוע
FIRST WHEELS
אוונפלו טריומף

ayeleor

New member
גם אני עונה

חיתולים - האגיס פרידום מגבונים - עכשיו של life (מה שבמבצע) בקבוקים - אוונט וB פרי מוצצים - יש לנו סרבנית מוצצים משחת טוסיק - של life (אבל רק לעיתים רחוקות, רק כשיש אדמומיות) סבון - לא משתמשת שמפו - לא משתמשת. במקום סבון ושמפו אנחנו משתמשים באמול (שמן אמבט) א. כביסה - מקסימה סנסטיב (ללא ביו) מ. כביסה - סופר קלאס עגלה/טיולון - זיפי אינגליזינה כיסא בטיחות - טריומף

עונה גם

* פמפרס ביום הגיס ירוק בלילה. * מה שבמבצע. * בהתחלה של MAM לאחרונה אוונט * BIBI, טיפ טף - חוץ מזה לא לוקחת כלום * משכה מהרוקח שבשכונה * ד"ר פישר * JONSON AND JONSON * רגיל כמו לכולנו אין משהו מיוחד * עגלה- QUINY * ד"ר ביבי * EVENFELO

ניקולי

New member
גמני רוצה

טיטולים/חיתולים ? אם זה טיטולים זה של האגיס
מגבונים כרגע האגיס
בקבוקים AVENT
מוצצים NUK
משחה לטוסיק בייבי פסטה
סבון/שמפו דרמפון
א. כביסה תינוקלין
מ.כביסה מקסימה
עגלה GRACO + סלקל

עונה

חיתולים- האגיס מגבונים- יש לנו מגבונים של life אבל אני משתמשת בהם רק מחוץ לבית- בבית אני שוטפת במים וסבון. בקבוק- אוונט (בעיקרון יונקת) מוצצים- אוונט משחת טוסיק- וולדה סבון- אמול אבקת כביסה ומרכך- מה שיש בבית- משתנה כל הזמן עגלה- פירסט וויל

למעלה