סקר במה אתן משתמשות

ליבי777

New member
../images/Emo207.gif איזה כוס מתאימה לגיל שנה+

מבחינת הפטמה. מחפשת כוס שהפטמה שלה תהייה מספיק גדולה לילד בן שנה וארבע. לכל הכוסות שראיתי היו פטמות קטנות.

חיתולים- פאמפרס אקטיב בייבי

מגבונים- כל פעם מחליפה, ההעדפה שלי זה פרש וונס כריות בקבוק ומוצץ- הוא לא לוקח משחה לטוסיק- ד"ר פישר (עם צמחי מרפא) סבון ושמפו- ד"ר פישר (שניהם באחד) א.כביסה - בייבי קלין, בלי מרכך עגלה- MOON סלקל - מקסי קוזי

misisipi river

New member
עונה

האגיס משתמשת רק מחווץ לבית של טיטולים MAM של לייף אלא מגומי כמו פעם אורה קרם קמיל בלו סנסטיב לילה קולון בדין איזי בייבי לא זוכרת

Kמיקמי

New member
אנחנו משתמשים ב...

חיתולי האגיס מגבוני האגיס בעיקר ולפעמים פרשוואנס או שפורסל הכחול בקבוקי אוונט גם מוצצי אננוט משחת טוסיק..בדר"כ לא שמים כלום ואם צריך אז אורה קרם או דזיטין סבון בלנהום הרמל במקלחת וכששוטפים את הטוסיק מתחת לברז אז בד"ר פישר ורוד לא משתמשים בשמפו מ.כביסה בדין בייבי עגלה ד"ר בייבי מטאליק כסא בטיחון איוונפלו

נצחיהTT

New member
התשובות שלי

טיטולים פרימיום (אחרי אכזבת האגיס)
ללא מגבונים (אין כמו מים וסבון)
ללא בקבוקים (אין כמו הציצי של אמא)
משחה - לא קבוע. כשצריך - איניוטיול או עדינול או בייבי פסטה
סבון ושמפו - מה שיש בבית, לא משהו קבוע
אבקת כביסה - תינוקלין
מרכך של בדין
טיולון "פיקולו"
כיסא בטיחות - אין. (כי אין אוטו)

nishnash

New member
ואנחנו

חיתולים -האגיס ביום פמפרס סגולים בלילה מגבונים - בד"כ שוטפים בכיור. מחוץ לבית של ד"ר פישר. בקבוקים - אוונט מוצצים - לא משתמשים משחה- וולדה סבון - סבון מתוק של בייבי טבע שמפו לא משתמשים א. כביסה - תינוקלין מרכך - חומץ עגלה - כמעט לא משתמשים אבל יש לנו פג A3 כסא בטיחות - טריומף דה לוקס

noa3470

New member
אנחנו גם......

חיתולים- אחרי שעברנו כמה וכמה סוגים (וברח לנו מכל הכיוונים) התמקמנו מרוצים על פמפרס הסגולים מגבונים- גם לבייבי וגם לנו- האגיס הירוקים עם קמומיל ואלוורה (בשום אופן לא אלו עם הויטמין E) - אם אין אז בפמפרס. בקבוקים- קנינו אוונט אחד קטן.. אבל הבייבי יונקת ומסרבת בתוקף לנסות אפילו את הבקבוק.... אנחנו לא מאוכזבים מזה מוצצים- ניסינו איזה מאה סוגים... רק השבוע (גיל 4 חודשים) היא מסכימה לטעום את הצ'יקו האורטודנטי מהגומי שנראה כמו של פעם. משחת טוסיק- רק כשממש צריך - וולדה סבון/ שמפו- שמן אמבט וולדה עגלה גרקו קווטרו דלוקס

orly p

New member
עונה

חיתולים-פמפרס מגבונים- האגיס הירוקים לללא בישום ואלכוהול בקבוקים-אוונט,רק לשתיית מים או כוס שתייה (אנחנו מהיונקים) מוצצים-לא משתמשת משחה -וולדה שמפו-בייבי דאב עגלה-פג

מרוסיק

New member
אפשר עצה קטנה לגבי הבקבוק?

אולי בכל זאת יהיה צורך? אפשר להראות לה את הציצי וכשהיא מתחילה תנועות של יניקה "לדחוף" לה את הפטמה של הבקבוק. אצלינו זה עבד.

אום נטע

New member
תנסי במקום בקבוק

כוס פייה שלב מעבר (כמו אוונט מאג'יק) שיש שסתום חד כיווני ופייה מגומי ולא סתם פלסטיק.

עונה

חיתולים - האגיס מגבונים -מה שיש מקבלת חינם (בדר"כ טפנוקים/תוצרת חוץ) בקבוקים - אוונט+ציצי מוצץ - לא לוקחת מוצץ משחה לטוסיק - בייבי כייף בדר"כ סבון נוזלי - ג'ונסון TOES TO TOP שמפו - ג'ונסון (צהוב) א.כביסה - תינוקלין מרכך כביסה - LENOR טיולון - דוקטור בייבי-מגנום 3 כיסא בטיחות - סלקל של COSCO

אז ככה

פאמפרס אקטיב פיט .:pAMPERS ACTIVE FIT מגבונים כל פעם משהו אחר אבל מהסוג העבה. בקבוקים של אוונט. מוצצ של נוק NUK DESETIN סבון של גונסון שמפו ג'ונסון א כביסה מקסימה משהו
מ כביסה בדין לבן עגלה של GRACO לתאומים טיולון מחפשים... כיסא בטיחות שכחתי את שמו אוף איתי אחלה סקר
לילה טוב

אצלי

פמפרס מגבונים- מה שיש במפעל (קונה ב"בשמת" בחפץ חיים- 3.5 ש"ח לחבילה בקרטון) בקבוקים- כבר לא משתמשים... יש ציצי וכוסות פטנט. מוצצים- לא משתמשים. משחה- לא משתמשים, אבל בעבר זה היה בייבי פסטה + אגיסטן בייבי סבון- נוזלי עם לחות. פלמוליב למשל. שמפו- סרקל. אבקה ומרכך- רגילים, כל הזמן אני מחליפה סוגים. עכשיו עם מקסימה + בדין. עגלה- גראקו, טיולון- ד"ר בייבי כסא בטיחות- יש לנו כמה (2 מכוניות- בכל אחת בוסטר + כסא). היקר של אוונפלו והפשוטים אני לא זוכרת.

אז ככה ../images/Emo13.gif

חיתולים : האגיס מגבונים : תלוי , כל פעם משהו אחר בקבוקים : אוונט מוצצים : mam משכה לטוסיק : של ד''ר פישר סבון :" סבון של פעם " + גו'נסון שמפו : כנ''ל א .כביסה : מקסימה בריח סנסטיב מ. כביסה : כנ''ל עגלה + טיולון : ד''ר בייבי כיסא בטיחות : אלפא אומגה עילית

עונה לסקר

חיתולים- כרגע בטיטולים שהתגלו כטובים מאד מאד והיתרון שלהם שהם זולים (ממש הפתיעו אותי לטובה, כשהגדולה היתה קטנה הם היו גרועים ביותר). מגבונים- כרגע קמיל בלו של ד"ר פישר, אני קונה חבילה שבמבצע באותו רגע בסופר בקבוקים- אוונט/בי פרי אבל רק כשהוא נשאר עם סבתא. מוצצים - אוונט סיליקון קצר משחת טוסיק- רק וולדה (יקר אבל שווה) או תערובת שמנים שאני מכינה סבון- ד"ר פישר שמפו- ד"ר פישר קמיל בלו א.כביסה ומרכך של סנו מקסימה עגלה- גרקו אולטימה (היתה של הגדולה) כיסא בטיחות- סלקל של העגלה ולגדולה יש את האלפא אומגה עלית של קוסקו

שמופי1

New member
עונה...

חיתולים - פמפרס מגבונים - מה שיש במפעל בחפץ חיים בקבוקים - כשהציצי לא זמין, משתמשים ב MAM מוצצים - מוצצי גומי של טוליפ משחה - בייבי פסטה סבון - ד"ר פישר או ג'ונסון שמפו - ד"ר פישר או ג'ונסון אבקת כביסה - תינוקלין מרכך כביסה - בייבי בדין עגלה - פג ונציה טיולון - אין כיסא בטיחות - אלפא אומגה עלית.

אילתית 2

New member
וואוו המון שאלות ..עונה גם

*חיתולים - פמפרס סגולים אקטיב בייבי *מגבונים - פרש וואנס הסגולים *בקבוקים - בי פרי *לא לוקחים מוצצים *משחה - דיילי קר *סבון - ד"ר פישר מהסידה לפני השינה (לגדולה שמפו ומרכך של סרקל) *אבקת כביסה - תינוקלין *מרכך כביסה - בדין בייבי *עגלה - אינגליזינה *כיסא בטיחות - לקטנציק הסל קל של אינגליזינה לגדולה מקסי קוזי

אום נטע

New member
תשובותי

איזה חיתולים: חיתולי בד פריפולדס כגיבוי לגישת הקשב ('בלי חיתולים') איזה מגבונים: כמעט ולא משתמשת (שוטפת בכיור אם צריך) אבל בנסיעות כן לוקחת - א משנה לי הסוג רק שלא יכיל בשמים ואלכוהול. איזה בקבוקים: לא משמשת בבקבוקים. בקרוב אתחיל לשאוב כדי שאבא יוכל גם להאכיל ונשתמש הכוס פיה שלב מעבר, שזה מה שעבד עם נטע, בכורתי. איזה מוצצים: לא משתמשת. דוקא ניסינו עם שתיהן אבל שתיהן סירבו בכל תוקף. איזה משכת טוסיק: כשהיה צריך עם נטע אז השתמשתי בבייבי פסטה. עם ורד עוד לא היה צריך. סבון: כששלחו לי מהארץ אז של סבתא ג'מילה. אחרת זה דאב או אייבורי. שמפו: בשביל הקטנה בייבי ג'ונסון. הגדולה כבר משתמשת בשלי: סוואב. א. כביסה: סתם משהו פושט ללא תוספים. מ. כביסה: קנמור. הגיעה עם ההשכרה של הבית. עגלה / טיולון: עגלת ישיבה גרקו לגדולה, מנשא תינוכיס לקטנה. כיסא בטיחות: גרקו לקטנה, לוזוכרת איזה לגדולה, כנראה גם כן גרקו.

tomer2007

New member
מעריצה אותך ../images/Emo9.gif

על הקטע עם החיתולי בד כמה שניסיתי להבין איך אפשר לעשות את זה בלי להתעסק כל היום בפיפי קקי לא הצלחתי אבל נשמע (נקרא..) שאת דווקא שולטת במצב..

אום נטע

New member
../images/Emo9.gif חיתולי בד זה באמת לא כזה סיפור

אפילו בלי גישת הקשב זה אולי שתי כביסות נוספות בשבוע שזה ממש לא נורא (אבל כן צריך להחליף בתדירות יותר גבוהה מחיתולי נייר). בקשר להתעסקות - זה תלוי בגיל. אצלי יילודים (3-4 חודשים ראשונים) זו באמת התעסקות בגלל שהם מתרוקנים לעתים קרובות. אחר כך זה דוקא פחות התעסקות מאשר חיתולים כי לא צריך להחליף ואין 'מריחות' לנגב ולשטוף. מורידים את הבגד, מפשפשים, מורידים את המים ומלבישים. וזהו. (לפחות ככה זה היה עם בכורתי נטע). בגדול גם ילדים שגודלו כך הופכים עצמאים מוקדם יותר ולא צריך להתעסק עם חיתולים עד גיל שנתיים-שלוש ולפעמים גם עד גיל ארבע. כך שלדעתי, ההשקעה של ההתעסקות בתחילת הדרך משתלמת בסוף

למעלה