שרשור שאלות קטנות/גדולות

nadav1232

New member
דווקא כן הזכירו אותה../images/Emo13.gif

כנסי: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1578&msgid=78823633

animato

New member
יש לי את הדיסק שלה באנגלית

EXODUS בגירסה מיוחדת של אנגליה עם עטיפה ותמונות שונות מהגירסה האמריקאית ועוד רימיקסים הזמנתי מamazon.co.uk השירים הכי מומלצים שלה הם המיוחדים כמו sakura drops hikari או המקביל שלו באנגלית simple and clean Distance או הגירסה האיטית שלו final distance travelling וכל הסינגלים החדשים מהאלבום החדש שהם פשוט מדהימים keep tryin' passion be my last colors dareka no negai ga kanau koro ו this is love ד"א, דרך נחמדה ולדעתי גם חוקית כי זה בעיקרון כמו רדיו היא לחפש את הקליפים בyoutube.com ולצפות בהם :)

animato

New member
ד"א משום מה יש לי הרגשה

שאני היחיד פה בפורום שלא בגילאי 14-20 סתם מעניין אותי לדעת :)

So Crazy Baby

New member
היא באמת זמרת טובה!

אני גם אוהבת את utada hikaru! היא זמרת מאוד טובה! אני לא ממש מכירה אותה ולא שמעתי הרבה שירים אבל אני אוהבת ת'שיר Automatic ו-tokyo nights (שיר מהמם!) ועוד כמה...

animato

New member
כן tokyo nights

הוא שיר מדהים כמו כל שאר השירים בDEEP RIVER לדעתי זה האלבום הכי טוב שלה יש לו צליל ממש מיוחד למרות שבינתיים נראה שהאלבום החדש שלה יכול להתחרות בו בקלות למרות הסאונד המאוד לא אחיד שלו :)

animato

New member
ד"א גם הקליפים שלה מדהימים

ממליץ במיוחד על sakura drops colors keep tryin' be my last (היא משחקת שם דמות מוזרה, נראה לי שהיא אמורה להיות המוות אבל היא נדרסת שם בעצמה!!) passion final distance travelling (קליפ חמוד ופסיכודלי לחלוטין)

animato

New member
כן בכל דיסק יש לה איזה שיר רוקיסטי

נראה לי שהיא בכלל רוצה בסוד להיות רוקרית :) חחח למרות שבאלבום החדש אין לה אף שיר רוק מוזר :)

oracle

New member
../images/Emo35.gifשרשור שאלות קטנות/גדולות../images/Emo35.gif

תשתדלו לשרשר לכאן כל שאלה שבא לכם לשאול... ככה לא נדחוק שרשורים פעילים לדפים אחוריים~~~ TNX ^_^

מישהו מזהה את הזמרות הקטנות?

בדיוק באמצע הסרטון הבא [עם Morning musume]... יש שתי בנות שרוקדות ושרות על במה קטנה עם לב. מישהו יודע איך קוראים לשיר? מישהו מזהה את הזמרות? אוליי הן בעצם חלק מMorning musume, אין לי מושג. אבל אני חייבת את השיר הזה T_T הוא מתוק. אז... מי אלו? :}

למעלה