שרשור שאלות קטנות/גדולות

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif אוי התכוונת לשיר סיום >.<

אני חייבת ללמוד לקרוא עד הסוף
קוראים לו can I call this love

Nittle Grasper

New member
אם כבר שאלות.. מעריצי נאמי אמורו~>

על איזה דיסק שלה אתם הכי ממליצים? או לפחות כזה שכדאי לי להתחיל ממנו? ^^"

So Crazy Baby

New member
ל- Nittle Grasper

הייי טוב אני מעריצה של נמיה!! אז לפי דעתי אני יכולה לאמליץ לך ת'אלבום של נמיה (נאמי) Queen of Hip-Pop האלבום החדש שלה! כול השירים בו יפים! אאה כן מוזמנת לאתר שלי על נאמי!

animato

New member
כן queen of hip-pop הוא מעולה

הדיסקים הקודמים שלה שונים מאוד ועלולים להישמע קצת מוזרים

animato

New member
ד"א הסינגל החדש שלה

can't eat, can't sleep, i'm sick הוא ממש חיקוי וגניבה מוזיקלית של get right של ג'ניפר לופז

So Crazy Baby

New member
ואת כול הסינגלים שלה

ואני ממליצה לך את כול הסינגלים האחרונים שלה! מ shine more (אחד מהשירים אהבוים עליי!) ועד הסינגל החדש cant sleep cant eat im sick שיר מהם!

animato

New member
כן אני מת על alarm

ובכלל wowa הוא אחד השירים הכי גאוניים ששמעתי אי פעם הוא פשוט מגניב! והקליפ עם הפנתר הוורוד אי אפשר להאמין שיש לה ילד היא נראית כמו ילדה בעצמה בקליפ הזה :)

So Crazy Baby

New member
חח כן גם אני אוהבת את alarm!

חח אבל השיר wowa עלה לי על העצבים חרשתי עליו יותר מידי! אבל רגע לנמיה יש ילד????? והיא בת 28 ונראת ביכלל בת 18! היא ביכלל נראת ילדה מתבגרת! ^^ חולה עליה! אבל מה זאת אומרת שיש לה ילד???

animato

New member
כמו שזה נשמע

יש לה ילד או ילדה (לא יודע לפי השם, קוראים לו\לה הארוטו) בן\בת 8

So Crazy Baby

New member
מה???

ממתי יש לה ילד??? למה אף פעם לא שמעתי... רגע מאיפה אתה יודע? יש לך אתר איפה שכתוב את זה?? אני חייבת לדעת!

So Crazy Baby

New member
רגע רציני..?

.... On April, 19th 1998, Namie Amuro gives birth to a little boy she calls Haruto (מאתר של נמיה toi et moi) אז זה אומר שיש לה ילד.... מאמא...
אז רגע יש לה בעל? היא התחתנה? חשבתי שהיא ....

animato

New member
היא לא חייבת להתחתן בשביל לעשות ילד

ולא כתוב בשום מקום שהיא נשואה

So Crazy Baby

New member
נכון אתה צודק ../images/Emo4.gif

טוב אני עדיין בשוק... לנמיה יש ילד.. לנמיה יש ילד... טוב זה יעבור לי. טוב עכשיו אני יודעת משהו חדש עליה! :)

Dark L

New member
ממממ... מישו יכול לעזור לי פה?

אמממ.. מישהו רואה את המנגה "אחי היקר"? [oni-sama] אם כן, מישהו יודע איך קוראים לשיר פתיחה שלו? ו... מישהו רואה את "הלוחמים מהעתיד"? אז מי שרואה, יודע מה השם של השיר סיום שלו? תודה מראש ^_^

oracle

New member
אני לא כל כך יכולה, לצערי... :<

את שיר הפתיחה של אחי היקר יש לי, אבל אני לא יודעת איך קוראים לו... בקשר לשיר הסיום של הלוחמים מהעתיד, אין לי אותו...

למעלה