שרשור שאלות

האם כשאת בוחרת את הצבע מופיע תמרור

אזהרה ? מימין במסך של בחירת הצבעים יש שתי אזהרות אחת על ידי תמרור ושהשנייה אם אני זוכרת טוב כקובייה האם את על mode rgb?

צבע

שלום אז לבחור צבעי RGB ??? או אולי MODE אחר של צבעים. ניסיתי כל מיני אפשרויות ועדיין לא נשמר לי הצבע אותו אני בוחרת מהפלטה.

timson1

New member
אשמח לעזור תסביר יותר..

יש את המצב התלת מימדי שהוא החדש ויש את...?

zivmorit

New member
אני לא מדבר על......

אני מדבר על המברשות המיוחדות החדשות סימנתי לך בתצלום שהוספתי, אז זה פשוט לא עובד כמו בלינק הבא : http://www.youtube.com/watch?v=BShE_jS8jLE תסתכל מנקודה 1:13 בסרטון , לי הפונקציה חסומה (סימנתי בתמונה בחץ התחתון) אין לי מוסג למה ואיך פותחים את האופציה הזאת? תודה רבה מקווה שתצליח לפתור לי את הבעיה . בברכה זיו ארזי

נטלייי

New member
שאלה על רזולוציה

אם אני משנה את הרזולוציה של תמונה - מרזולוציה נמוכה לגבוהה, האם זה ישפר לי את התמונה בהדפסה או שזה יגרע? ועד כמה כדאי לשחק עם זה כדי שההדפסה תצא טובה?

Deep Blue Sky

New member
היי - יש לי שאלה

ציירתי ציור עם עיפרון, ואחר כך צבעתי בטושים, כל הצביעה נהרסה לי והיא נראית גרוע... בחיים לא התעסקתי עם פוטושופ (למרות שלפעמים שיחקתי קצת עם התוכנה אז אני מכירה כמה דברים קטנים) סרקתי את הציור ואני רוצה לצבוע אותו מחדש. ציירתי דמות ואת העור שלה השארתי לבן, כמו הדף ובמקומות מסויימים העיפרון שמשרטט את הגבולות של הדמות די חלש... ניסיתי לסמן את הגוף עם השרביט כדי שיצא שהצבע גוף יצבע רק את הגוף, אבל כיוון שזה חלש זה תפס לי גם את הגוף וגם את הדף... וגם כשאני צובעת במברשת צבע ב-mode של linear burn ואז שוב צובעת, הצבע על הצבע שכבר צבעתי נהיה כהה יותר... מישהו יכול להסביר לי מה עושים או שאני צריכה להתחיל ללמוד פוטושופ חצי שנה עכשיו?

ed99

New member
תרגעי לא צריך חצי שנה מספיק כמה שעות../images/Emo8.gif

קבלי הדרכה של צעד צעד החל מהסריקה ועד לצביעה

למעלה