שרשור שאלות

phoenixTheGod

New member
זה ממש לא מסובך

בוחרים תמונה, בתפריט של הfilters יש Extract, זה נמצא יחסית למעלה בתפריט הגולל. מה עושים? לוקחים את המברשת מסמנים מסביב לדמות. בהתחלה לא חייבים גם מדוייק. אחרי זה בודקים שהסימון בסדר, שהוא לא עולה על הדמות עצמה, אחרת החלק ימחק. ואז ממלאים בעזרת ה"דלי". לוחצים preview וvoila הרקע הלא רצוי נעלם! אחרי זה יש קצת גושים, שאותם אפשר למחוק בעזרת כלי הtransperent והclear edges. אם לא ממש הבנת, אני יכולה לכתוב מדריך מצולם

תרגום זה לא הבעיה, אלא

התמונות הקטנות, שבחלקן לא ברור באיזה כלי בדיוק להשתמש.

phoenixTheGod

New member
אהה.. אז אין בעיה

אני אכין היום אחד כזה בעברית ועם תמונות גדולות

3DErAn

New member
אפשר לנסות inner glow

כדי לחבר אותו יותר טוב ללבן. מצורפת הדגמה מהירה

דרך איזה תפריט עושים את זה בדיוק?

ניסיתי לעשות אז זה: דרך CURVS, שרפתי את התמונה שתהיה לבנה כולה, ואז עברתי עם מברשת לגלות את התינוק
זה מה שיצא...

3DErAn

New member
התבססתי על החיתוך של HaleyCage

ופשוט הוספתי אפקט innerglow כדי שזה יתחבר יותר טוב לרקע הלבן. (כמובן שאפשר לשפר את זה)

דרך איזו פקודה מוסיפים את האפקט הזה?

לא הצלחתי למצוא אותו בפילטרים.

3DErAn

New member
בחלון השכבות

למטה, יש את האפקטים שאפשר להוסיף - כמו סטרוק, גלו וכו׳.

אם תוכל לצרף צילום מסך עם הדגשה של המברשת

וכיצד להשתמש בה, אודה לך מאוד. אני ממש לא מכיר את השמות.

לא מברשת

כמו ש 3DErAn אמר זה בתחתית של חלון השכבות האות f נטויה שם יש את אפקט ה- innerglow תלחץ עליו והחלון ייפתח ואתה יכול לשחק עם הפרמטרים האפשרות השנייה היא ללחוץ פעמיים על השכבה וייפתח לך החלון

Darkscape

New member
ולא לשכוח

להוריד את הסימון מ-Resample Image כדי לא לשנות את הגודל הפיקסלי של התמונה.

התמונה באיכות גרועה מאוד

אם יש לך את התמונה באיכות סבירה, תעלה ואנסה לעזור לך. ככה לא שייך..

amir100

New member
בבקשה

פשוט רציתי לדעת באופן עקרוני איך עושים את זה... תודה

הנה ללא רקע

מסירים את הרקע בפוטושופ, ישנם כמה דרכים, אני השתמשתי עם פן-טול. ושומרים כקובץ png ואגב, התמונה עדיין באיכות נמוכה מאוד.

amir100

New member
תודה רבה!

הצלחתי לבסוף פשוט לא ידעתי שצריך לשמור כ-png. אגב בתמונה הבאה אני רוצה לראות כאילו היד מחזיקה את הדיסקוס אבל לא כלומר הדיסקה השחורה מוחזקת בתוך היד.. המון תודה על העזרה !

למעלה