"ארוח תושבים" והפעם - שנטיפי האחת

../images/Emo113.gif שרונה יקרה

גם אם לפעמים נדמה לך שקשה לך לדבר מהלב, אמרי לאחר מה שאת חושבת שנכון לך , לא מה שהוא אולי חושב על עצמו אך לא יודע זאת. קשה לך להחליט ולהגיע להחלטות, פשוט בצעי זאת וראי את התוצאה, בין הלב לבין השכל אצלך זה משמעות גדולה. לא כל אחד יכול לחדור לליבך, הוא נעול , שמור, ומוגן על ידך. פתחי את ליבך לזולת, ודעי שאת אף פעם לא לבד. בהצלחה אושרת

R B E

New member
היי אושרת../images/Emo140.gif

רציתי בבקשה מסר,או מה שעולה על רוחך מה שתמצאי לנכון בנושא זוגיות אני שולחת את פרטיי האישיים בברכה לילי

../images/Emo113.gif לילי יקרה

דעי שהתקופה הבאה תביא לך חיוך לנשמה . כעת עת מסימת תקופה לתקופה חדשה ובריאה יותר. גם בתחום העבודה יהיה לך קל יותר לשים לעצמך, נקודת מוצא ולמצוא משהו טוב עבורך . קחי אחריות למעשיך, ונסי לנטרל אשמה מאחרים , הצלחה אושרת

R B E

New member
אושרת תודה ענקית../images/Emo189.gif

הצלחת להחזיר לי את החיוך. אני כן לוקחת אחריות על חיי. המצב הבריאותי,זה לא דבר שהזמנתי. אוהבת ומעריכה לילי

../images/Emo113.gif זמשי יקר

אתה צריך אהבה, לאהוב את עצמך כפי שאתה, להוריד מעצמך את כל הביקורת והשיפוט העצמי שאתה מניח על ראשך. תן למחשבות שלך לנוח קצת על ליבך, תן להם לפרוש כנפים ולעוף רחוק ממך. יהיה לך קל כך בעשיה . מה שכעת מאוד דרוש לך , זה חום , חיבוק, והמון תמיכה. כדי לעבור אולי מבחינתך את התקופה המרה שעוברת עליך. אך המלאך אוריאל בא למסור לך, שבריאותך תקינה והמחלה תביא מזור לחייך. ואולי כך תלמד להעריך את גופך. באהבה דש מאוריאל. והצלחה ממניה

40dorit

New member
אושרת ../images/Emo24.gifאשמח למסר ממך ../images/Emo51.gif

בנושא זוגיות וכללי דורית 19/9/1963 גרושה +3

../images/Emo113.gif דורית יקרה

כעת את חזקה יותר מתמיד, גם אם זה לא מרגיש לך כך בהרגשה הפיזית. אך במנטלית את מאוד חזקה, להכיל דברים חדשים, צרי לך פתח יקומי לאפשרויות חדשות, דנדשות. סמכי על עצמך ודעי שאת מסוגלת !!!!!!!!!!!! הצלחה אושרת

40dorit

New member
אושרתי../images/Emo23.gifתודה מקסימה ../images/Emo24.gif

אהבתי את המסר אמן

אני Tamara

New member
אשמח למסר

מה שיעלה ואם להיות יותר ספציפית בתחום המקצועי (רוחני). תמר בת מלכה ת.לידה 13.04.64 (בת 43) נשואה + 2 בתודה מראש על ההשקעה!

../images/Emo113.gif תמר

שלום חמודה. כעת את מתפתחת וזה נפלא, דעי שגם גופך הוא מראה לאחר, וצרי לך את הבטחון הטמון בך רחוק ממך כעת . מתאים לך מאוד ליעץ לאנשים , לעזור להם,יש לך אוזן קשבת מופלאה. שרק את יודעת זאת. הצלחה אושרת

דגנית11

New member
הי, אשמח לשמוע כל מה שעולה בדעתך

שם: דגנית שם אם: יעל ת.לידה:11.4.71 נשואה+2 תודה רבה מראש

למעלה