אתם שואלים - גור עונה

תשובה להדרוש13

היי מה שלומך? 1) אנחנו כולנו התחברנו מאוד! אנחנו חברים ממש ממש טובים, אני הכרתי את רועי ואת ספיר טוב מאוד עוד לפני הסדרה, (היינו בפסטיגלים שונים יחד) והיה ממש נחמד לחדש את הקשר שוב בצילומים. אנחנו כולנו מדברים כמעט על בסיס יומי באינטרנט, טלפון, SMSים... 2) אני לא מוסר את הפרטים האלה מהסיבות שכבר הובהרו בשרשור הזה בעבר: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44633941&archive=1 אבל אני מדבר ועונה לכולם במסרים האישיים, ולפעמים אני מפנה זמן ועונה בתפוזON שגיליתי לפני כמה ימים ולפי דעתי הוא המצאה גאונית!!! נדבר!

shirel 1211

New member
שאלה לגור המתוק...../images/Emo70.gif

כל מי שנמצא בפורום וצופה בסדרה מכיר את הדמות שלך, אבל עכשיו אנחנו רוצים להכיר אותך: 1)מהן התכונות הבולטות אצלך
2)מה אף אחד לא יודע עלייך והיית רוצה שיידע
3)לאן אתה רוצה לנסוע
4)ברגעים שאתה עצבני, מה אתה עושה
5)חוץ מ"ראש גדול" איפה היה לך הכי כיף לשחק
6) ואחרון חביב... מה המשפט שאתה אומר אותו הכי הרבה
בחיים

תשובה לshirel 1211

המון שאלות טובות ואני מת לענות על כולן... אבל... נורא מאוחר... בן כבר סיכם את השרשור והגענו ליותר ממאה תגובות, ביום רביעי הקרוב בשעה 17:30 אני מתארח, תשאירי את השאלות בשרשור שיפתח לקראת האירוח ואני בטוח שהמנחה יבחר לשאול אותן...

מאור 55

New member
למה אתה לא עונה לי על השאלה

עם אני רוצה לשחק ולהגיע לאודישנים אייך אני יכל איין לי סוכן\ת ואני לא למדתי משחק

פספתי ../images/Emo10.gif

איזה באסה לא הייתי מחוברת סופשבוע ופספתי אותך איזה דכאון. מחכה לאירוח ואני אשלח שאלות. מתי יפתחו שרשור לשאלות אליך??

מאור 55

New member
שאלה בנושא הרעיון ../images/Emo4.gif

בכל יום יהייה מישהו שאתם בוחרים אחד או שאנחנו נוכל להתכתב עם איזה שחקן\ית שאנחנו בוחרים מחכה לתגובה מהירה מאור ...

מאור 55

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo132.gifשאלה חשובה מאוד לגור

עם אני רוצה לשחק ולהגיע לאודישנים אייך אני יכל איין לי סוכן\ת ואני לא למדתי משחק

1קוגו

New member
מה תבי לי את מספר האייסיי שלך

מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך מה תבי לי את מספר האייסיי שלך?

לגור בעלי היקר...!!!!

אני א-ו-ה-ב-ת אותךךך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 אתה מושלם בעייניייייייייייי....................אתה מתוק חתיך מקסים נפלא נשמה טהורררההההה....
LOVE YOU MY HUSBAND!!!!
תראו תתמונה פשוט מהמהםם יש לו פוקוס אין עליו אין!!!!!!!!!!!!אולי לא עיינים כחולות ולא בלונדי אבל בנאדם מושלם!!!

אני חושב ש../images/Emo11.gif

הוא אמר שהשרשור נסגר ואפשר לשאול אותו באירוח את השאלות אבל לא בטוח אולי בעצם זה ממשיך.

מאור 55

New member
בבקשה בבקשה ....

כולם רוצים את אלמה בן זאב תביאו אותה לפורום פלייייייייייייייייזזז

ayeltush1

New member
גור שתהיה בריא איזה חמוד אתההה

מסכן תראו כמה הוא ענה לנו חח הצפנו אותו גור כל הכבוד אתה השחקן שבאמת עונה הרבה לכולם עם ההיתי במקומך ההיתי מתייאשת מימזמןןןןןן אתם יודעים שמתי ששלחתי לו מייל בהצלחה לשנה החדשה (סילבסטאר) ההיתי ההודעה 1600 אתם קולטים כמה זה יאאא איך אתה עומד בלחץ אבל הכל מתוך אהבהההההההההההה חח!!! אתם מדהים אין עלייך על תשכחו יום רביעי הוא מתארח אעאעא איזה כיף חח תראו תמונה יפה של בעלי ואחי וגם ספירוש---> מי שלא יודע עדיין אז יהונתן הוא בעלי והתחתנו מימזמן וגורשש הכי החמודדדדדד !!

מה היה באודישן?../images/Emo41.gif

נתנו לך לאלתר או שביקשו טקסט מהסידרה? אם מהסידרה אז על איזה פרק ניבחנת? מייד נבחנת לאורי? או שניסית כל מיני תפקידים? תודה על התשובה ואני חושבת שאתה שחקן מעולה והיית עושה את כל התפקידים בקלות.

למעלה