אתם שואלים - גור עונה

תשובה לסהר פלוס שיינברג11

תודה רבה.......... אני מסמיק (כמו כולם) כשאני נבוך, או לדוגמא שאני מקבל מחמאה ממש גדולה ולא שגרתית... להיות מאושר? חופש, כל סוג של חופש, ברגע שאני נפטר ממטלה או ממשהו שממש ישב לי על הוריד והציק לי בחיים.

loly the one

New member
גור...

מה המצב? שתהיה לך שנה טובה!!! ואם אתה יכול תמסור לרועי את זה גם?! אה כן ו... איך השגת סוכן? כי אני מתה להיות שחקנית!

גור מאמי הורס שלי

ואיייייי אני לא מעמינה שאני גרמתי לךף להסמיק ואיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי מה באמת??????????ואי אני חולה עליך נראה לי שעוד מלא אמרו לך את זה כבר אבל אני גרמתי לך להסמיק ואייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

ayeltush1

New member
תשובה לולי הפנולי!!

כולם רוצים לשחק את רקרדו כי הוא הכי מושלםםםם חח סתם תאמת אוהבים אותו כי הוא הכי שובב והכי מופרע כזה דמות מצחיקה והכי מוכשרת שיששששששששששששששששש הוא הכי מדהים באהבה אני תגידי שאת לא ההית רוצה לשחק אותו תיראי איזה מאמי

קרציה זה שרשור על גור../images/Emo20.gif

מה נתקעת פה ? בן אמר שבשרשור של השחקן שואלים והוא עונה אז מה נדחפת עם יונתן עם כל הכבוד???

1dana1

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gifכנס../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo15.gif

איך אתה חוגג סילבסטר היום??... יש תוכניות?..

לי יש הצעה

יש לי רעיון (רק עם אתה מעוניין) תדגים עלי את הנשיקה שנתתה לאלמה(מור) אבל רק שאלי זה יהיה מכל הלב.....בסלבסטר וואי בדוק אבל בדוק אתם תהיו זוג בסוף הסדרה וואי עם הייתה נותן לי נשיקה הייתי מתעלפת,אתה כזה מתוק חמוד מקסים ואתה פשוט מדהים אותי הורסססס פשוט הורססססס וואי מאדם הירש עברתי אליך גור עכשיו אתה בעיניי מספר 1 בסדרה ואדם גם אבל אתה מאמי הורס חתיך מדהים שלי אבל הכי מדהים!!!

בטח שיש!

בטח שיש! בא לפה,אלי..אבל זה רחוק לך..אופפ זה היה נחמד אם פתאום כזה בלי שום קשר תבוא אלי..חחחח אוהבת אוהבת אוהבת אותך! טל..

Tom Skaat

New member
לגור:../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אנחנו זוג בנות בנות 14 וחצי ואנחנו ח-ו-ל-ו-ת עליךךך!!!!!!!!!! בבקשה תתן את האייסי שלך

תשובה לTom Skaat

היי בנות, אייסיקיו לא, מהסיבות שפורטו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44633941&archive=1 אבל מסרים אישיים ותפוזON בכיף

gal arad

New member
../images/Emo23.gifלגווורר../images/Emo23.gif

תודה רבה.. חח לא משנה..

למעלה