אתם שואלים - גור עונה

gal arad

New member
שאלה:

בראיון שנתת ל"ראש 1" אמרת שאתה מעוניין בחברה מתחום הבידור ...

לגור יש לי הצעה שלא תוכל לסרב לה

קודם כל לפני שאני כותבת את ההצעה אז לכל מי שחולות על גור (שיש מלאאאאאאאאא) לא לקנא כי גור יוצא איתי נכון גור? אל תבאס אותי!!! סתםםםםםםם חחח בכל זאת יש לך תוכניות לסלבסטר? אתה יכול להשאר פה בפורום דווקא נחמד פה במיוחד שאתה שם

איזה מדהים גור!!!!

תראו איזה מדהים גור!!! הוא כל הזמן עונה למכתבים שאנכנו שולחים לו בעיניי הוא מספר 1 מאדם עברתי לגור!!! איך מחליפים כינוי???אפשר?????אני רוצה לשנות!!!!משחר פלוס אדם הירש לשחר פלוס גור מורד אבל עזבו סתם אני יתבלבל כל המכתבים שכיבלתי בפרטי הם מגור מורד ההורס מאדם הירש ומספיר דרמון רובם מגור המדהים הזה כפרה עליו אני חולה על הבן אדם הזה

שני ממן

New member
../images/Emo163.gifגם לי יש שאלה!!!!!!!!!!

חחח סתם... הייתי חייבת להגיד משהו!!! אנשים היה הכי שווה שיכול להיות בסילבסטאר..ומי שלא יצא הפסיד!!!!!!!! מואה לכווולםםםםם וגם לגור...חבר שלי! חחחח {אנחנו מבינים את עצמנו}

1dana1

New member
לא רוצה לריב או משהו..

אבל החתימה שלך משדרת סנוביות..

שני ממן

New member
תודה!..חחח סתם...

אבל מותק!!! מה שאני עברתי בחיים בגלל ששנאתי את עצמי אף אחד עוד לא עבר!!! אז עכשיו אני חולה על עצמי!!! כי יש על מה!!1 וזהווו.. ומי שלא טוב לו...שלא יסתכל! .נקודה.

1dana1

New member
היי.. למה לשנוא את עצמך? ../images/Emo2.gif

כל אחד מיוחד כפי שהוא.. אל תשנאו את עצמיכם !!

שני ממן

New member
בגלל זה עכשיו אני חולה על עצמי!!!

חחחח וזהו!!! החיים יפייםםםםםםםםםםםםםםם

לגורייייי../images/Emo20.gif

האם אתה מקווה שתיהיה עוד עונה לראש גדול? איזו דמות אחרת היית רוצה להיות אם לא אורי? תגלה לי את הפרק של מחררר {סתם
}

Ben LeVi 232

New member
טוב, נראה לי שכדאי שנסכם את השרשור

תודה רבה רבה לגור
אני חושב שהרעיון הזה מוצלח מאד, ונקווה שכבר מחר אם לא אז מחרתיים, יהיה שרשור עם שחקן אחר

אוףףףףףףףףףף

רוצים את גור!!!!! רוצים את גור!!!!!! הפגנההההההה סתם חחח היה ממש אחלה וחבל שזה כבר נגמר גור........... אנחנו חולות עליך

../images/Emo24.gifגור מתי אתה מתארח../images/Emo35.gif

מתה לראות איך אתה רגיל בחיים באירוח ולשמוע אותך מספר על עצמך אתה שחקן ממש ממש טוב. איך אפשר לשמוע אותך שר? אני מתכוונת איפה? וגם הסבר אולי סופסוף מהמנהל למה לא מצליחים לראות חי אף פעם את האירוח?

תשובה לסטיב המגניב ולtrampolina

באמת קצר ומצד שני יש עוד את הבלוג שלי אז תשאירו קצת לשם! אני כבר מחכה בקוצר רוח. האירוח שלי יערך ביום רביעי 5 לינואר בשעה חמש וחצי! מקווה שתוכלו לראות אותו לייב!

הדרוש13

New member
לגור!!!../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

היי! אז כה יש לי 2 שאלות: 1)עם מי היתחברת הכי הרבה מכל השחקנים בסידרה והאם יש מישהו שאתה בקשר איתו גם מחוץ לשעות הצילומים? ומי? 2)אתה נותן את האייסיקו שלך או את מסנג'ר? פליזזז מקווה שתענה לי!

למעלה