בוקר טוב-פורסמה רשימת האסירים

puma141

New member
ומה עם ציניות/הומור?שמעת על זה פעם??או שרק

הנסיון להראות כמה אתה חכם עובד אצלך? :)

puma141

New member
לדעתי-אתה באמת חושב ככה חחח שאני שנו

שנונה חריפה ואין עלי.אגב זה המשפט הכי נכון שכתבת עד היום:)

שאפולי

New member
../images/Emo45.gif וגרוע מכך

אני לא חושבת שהפוליטיקאים של דורנו לא מחליטםי במצבים כאלו לא מהרגש ולא מהשכל- אלא מאינטרס אלקטורלי נטו.

izmeral1

New member
היי KEEK שואלת לפני לשלומך-ועל גלעד.......

אני לא מבינה הרבה ? למה יש דעות -מאוד קשות? ולא לרוח הדברים. יש לנו כאן כאב והוא מאוחד עם עוד כאב.איו השוואות. וצריך ללמוד מאז ומתמיד. -לימדו אותנו שחייל אחד שווה אלף. של אויב. לא חלילה בדבר ארך האדם. - שהשני הוא אויב. ההשוואה של אלף לאחד. היא אומרת שאנחנו מעט בעולם. בכוח של אנוש. זה אומר תחשוב שיש היגיון בדבר ההשוואה. ואני אסביר נה הוא השיעור. רק להבין כמה יש באנשים כמות . של הדודה. זה קינוי תולעים ורבים הם בכוח. כאן נמדד כוח של אחד לאלף. לא מקשרת לדוגמה של ההסכם. וגם שהוא כן קשור. אני לא מבינה למה לא מודעים לזה. על השוואה של כוח נגד כוח. זה שאנחנו הצבא הכי נאור בעולם. וכמובן חזק ותודה ונודה לאל על זה. -שוב כאן תמצא את התשובה. נכון יש כאן סוגיה קשה שהיא אחד לאלף ועוד. על אחד ואותם האלף והם רוצחים. וזה קשה . מי לימד אותם על המיקוח-הזה הנוראי. החיזבאללה- כוח מודל החיקוי הוא מהחיזבלה. ולא לשכוח הרבה פעולות נסיון היו למען גלעד.כן יש היה זה בזמן מחלמת מגן על שם עופרת יצוקה. ולא סתם יש שני הרוגים. מהחוטפים בני אבלה חמסאטנים. וכול העם מבולבל .-כמו תבלין שמחייב בצלחת יום יום היה לנו השאלה עד מתי חייל סובל וחי יושב -חי בחושך על ידי האויב האחזר.-החמאס. הזעקה היא גם למען כול חייל שהוא יודיע למה הוא צריך לשרת את העם. נכון גם כך יש ארך עליון. -להיות חייל גאה הרבה. אבל לדעת שאם חלילה נופל בשבי. יש למי לפנות. למדינה שלו. עובדה כאן היה גם צבא העם.ולא רק הממשלה וכול האחאים. הצבא. זה מה שיש לי להגיד. האם מי שהוא חושב שהיה צריך לתת לחילופים. מפצחי של גרעינים. לא זה הבעיה .? אני בעד גזר דין מוות. היה זה נראה אחרת. כמו למשל. באמריקה. הם מוציאים להורג רק רב מרצחים. לדוגמה אחד שרצח מעל 6-7 אנשים כן על 36 נרצחים היה התקדים הרקון אני חושבת. חניבעל. ואלה החמאסטנים חבורת חניבעל. כולל היחזבאללה. איך היה להם כוח לשקר אותנו משך שלוש שנים ואז המכה ששלכו שלושה ארנות.עוד שם ידעו מהתחלה. ועובדה לעגו לנו.והם כאלה. צריך לדעת שיש לנו אויב מר ואחזר ביותר. הוא מסביב .-ומסובב ויודיע לדובב. צריך גם ללמוד מהלקחים.-זה ברור. KEEK אני לומדת הרבה על מזרח התיכון. זה הולך וניה קשה. באמצע הלילה . הכרתי סופרת גדולה ושמה ענת ברקו מחברת הספר פצצה ובדרך לגן עדן. על הספר בדרך לגן עדן" היא מספרת דבר כול כאן טעון-שאלה בני אבלה הם לא שמורי דת אלה הם רודפים בצע. -כמו התבוללות ממש כוונתה שהם מתוארים ההולכים בכיף למקום כמו סדום ועמורה. ועוד אני אוסיף ממני.כמו אלה שהיו ממתינים למשה רבינו ולא היה להם סבלנות ואמונה שהוא יביא בשורה . -ואז הם פצצו-את עצמם לכול הללות" של מעשים קשים התיאור יותר גרוע מזה של סדום ועמורה. ארשה לעמצי לכתוב הסקס אורגיות. גם הסופרת אומרת שאותם מתאבדים חולמים על המערב ועל סקס. הרבה יש מה להגיד. אני שמחתי ואני מתרגשת למען גלעד. הוא אחד והוא יקר והוא באמת הדבר שסבל לתקפה הארוכה ביותר. סבל של רבים היה . אבל לא כמו שלו. יום טוב לך
מקווה שתקרא קצת.? אימא שלי זל ועליה השלום כן - תמיד הסבירה לי שהם הערבים מבורכים" בהמון. -אבל ללא ממון מוח. המוח בתח....... כן לא סתם הם רבים זה בא מלמעלה. כאן לומדים על הגר. ולמה הם כן הבנים שלה..........

אני אענה לך רק על עניין של עונש מוות

למרות שבארצות הברית יש, במדינות מסויימות, עונש מוות, עדיין יש שם רציחות בלי סוף, זה לא פותר כלום. סתם נקודה.

izmeral1

New member
חג שמח צילילוש. על התגובה תודה...

אז כך נכון זה לא אומר שעונש גזר דין מוות למרצחים. -לא יבוא או יהיהעוד רצח. שאלה של הרתעה. אז כך הולך. השוואה לכמה רוצחים במס. יש תמיד זה מקרה? שיש לו בעיה עם סיפור. וכמובן הם לא הרבה. עד היום כול הרוצחים של שבאמריקה רצחו. הם פסיכופטים. לא קם אחד נורמלי ויעשה מעשה טבח.או כמובן רצח כך לשם צדק" כאן הפוך מדובר ברוצחים. או המשלכים שלהם עושים רצח מטעם הדת" שזה רק בראש של כמה קבוצות. -גם הם מהופנטים. מהסתה של המנהיג שלהם. ולא סתם יש הרבה פלוגות בערבים המרצחים. יש גם שאין להם את האמונה של לעשות רצח..המקדש את אדמתם. אבל יש כמה שכן. שוב.אלה רק עושים דברים של מנהיג המשפיע על מעשים כאלה נתעבים. כמו האמונה שיש גן עדן. - למקום השהידים" שהיד הרי זה חלל. -המקריב את עצמו לסוג של קודש. כמובן שזה לא נכון.כי גם בן הפלוגות יש שלא מצדדים באלה שמאמינים שהכול אמת. ומותר להתאבד. חילוקי דעות. ושוב על זה גם הם בוחרים אנשים אבודים. כמו אחת גרושה או אחד חולה-וגם יש דתי מהופנט. (כמו אצלינו. ללא השוואה. אומרים אם לומדים את כול הקבלה-והמשך לזה הזוהר.אז מזה או יוצאים טוב או אבודים.- לא חלילה שיש לנו דבר וחצי דבר דומה בדת. אבל זה סוג של עבדות" בתמוד" לדוגמה יש כמה בצרפת שהם חיים במקום סגור- הם לא בסדר בראש הכוונה הם מישראל. יש להם שם מקום מסתור לחיים אחרים כמו מנזר.והם רק חיים ולא יותר.-הםלא עושים בעיה פשוט חיים עוזרים להם לחיות במעט כבוד שנותר להם. יש משפחות וכמובן הרבה עמותות שהם ממנים מקום זה. מה שסיפרתי כאן זה מקשר רק על כול השפעה של כול הדתות. וליודים אין כזה לב אחזר כמו לאויב. ומכאן נבין שהם אויב בכול מצב)))) יש יהודים גם שהם רוצחים אבל הפ בגלל בצע. מאיזה סיפור או פסיכופת. ויש אפשרות שקיים באדם שהוא יכול להיות ממקום טוב למקום רע. הכוונה פסיכופט.וגם והוא תכנן את הרצח. לדוגמה אותו שוטר שרצח את אישתו ושני מלאכים קטנים. - לזה יש המשך גם בהם יש מרצחים על הדעת של בודד בלבד. כמו הסיפור האחרון של משפחת פוגל.אשם ינקום דמם. שני בחורים ריעבים עשו להם צדק" שצריך להרוג ביהודים. כנקמה. זה לא אותו הדבר-על אותו שוטר אחזרי שעשה רצח בילדים שלו מדמו.מה יותר גרוע הרוצחים של משפחת פוגל או השוטר. כאן גם זה אחזר והאחר אחזרי. אז באמריקה היא .מליונים של אנשים ועל כול מדינה ואם יש בה 10 או 20 .גם כך לא נקבל השוואה של אחד למיליון.. ואם זה הרתרעה על פסיכופטים לא מדבר צדק ולא הרתעה. כאן יש דבר שונה הם מגוונים כמו שציינתי. אני לומדת הרבה על זה זה מרתק מאוד? חג שמח לך ומקווה שאין לי הרבה שגיות

easternstar

New member
ימים קשים../images/Emo4.gif מאז שפורסמה רשימת האסירים

אני חושש לבאות. אנחנו משחררים רוצחים מסוכנים.

easternstar

New member
מחבלים שהשתחררו הודיעו שימשיכו להילחם

מומחים מספרים לנו ש75% מהם יחזרו לטרור ומספרים לנו שסביר שיהיו פיגועים ויתכן שרבים משלנו יהרגו. חלק מהמחבלים שהשתחררו הודיעו שלא יפסיקו עד שפלסטין תהיה שלהם. אני שמח שגלעד שליט חוזר הביתה אבל אין לי שום שיר בלב.

KEEK

Member
זה היה צפוי..

גם העותרים ידעו את התוצאה מראש ונועם שליט לא היה צריך לגשת לשם היום.. מעשה מיותר.

klapim

New member
איזה שיר?

לי עושהבחילה כל פסטיבל גלעד שליט כבר חיברו לכבודו 50 שירים טחנו עד דק כל פיפס מהעסקה אני מזדהה לחלוטין עם משפחות השכולות התפללתי שהעסקה לא תצא לפועל לצערי אנחנו עודנצטער על העסקה המפוקפקת הזו.

poseidon111

Active member
מסכים בהחלט.גלעד הוא לא גיבור ישראל.

רחוק מזה.הרבה יותר הם שני חבריו שנהרגו לידו ונשכחו.יש הבדל ענק בין השבויים הישראלים במצריים שלחמו עד שאפס הסיכוי ,לבין המקרה הזה. אני באמת לא מבין על מה השמחה של אלו שמסרבים לראות את התוצאות של העסקה במקרה הטוב,שלא לדבר על אלו שצועקות בטיפשות ש"אם לא יהיו אסירים,לא יהיה להם בשביל מה לחטוף חיילים".אתם לא מאמינים שמישהו בוגר מסוגל לומר זאת?דפדפו אחורה בהודעות. ועוד עניין-כמו שנועה וקיק תהו על הנימוק שמביאים לגבי העובדה שתמיד יהיו פיגועים גם ללא המחבלים המשתחררים.למה הדבר דומה?לדבריו של ילדי שתהה מדוע מחזיקים רוצחים ואנסים בכלא.זה מה שיפסיק את התופעות הללו הוא שאל.רק שהוא קטן.קטן מאוד. ישראל היא אחת מהמדינות היחידות אשר מנהלת משא ומתן עם טרוריסטים.זאת כמובן בניגוד למדיניותה המוצהרת והרשמית.משמעות הדבר היא שישראל היא אחת מהמדינות היחידות אשר משלמת פרוטקשן לעבריין האזורי. ליבי עם המשפחות השכולות.אני מתכוון למשפחות השכולות העתידיות שיהיו כתוצאה ישירה מהעיסקה הזו.אלו אשר מדברים על עדיפות החיים על המתים,שלא ישכחו זאת כשהזמן יהיה פחות נוח להיזכר באימרה הזו.

שעתה היפה של ישראל ברגעים אלו!

התקווה היחידה לאנושיות . אני גאה להיות בת לעם הזה. לחיי העם הזה שכמה טוב שהוא כזה! זה השיר שלי.

גייל 7

New member
למה הם יותר גיבורים ??

כי הם מתו והוא לצערך נשאר בחיים ? מי מחליט מיהו גיבור ? אתה ? בעיני הוא גיבור. איש צעיר ששרד גיהנום, וחזר שפוי וחד וצלול, ששומר על צלם אנוש, בניגוד לכמה מהכותבים כאן שבלי שהיו בשבי נשתבשה עליהם דעתם ... אין מאושרת ממני היום, ועל אף שבנימין נתניהו בלתי מוערך עלי בלשון המעטה, אני מודה לו מקרב לב על ההחלטה האמיצה שהחזירה אלינו את גלעד הלא גיבור ...

למעלה