הודעות לשחקנים לסופ"ש

Love U Tomer

New member
ליונתן ואלמה פליז תנו התיחסות...

ליונתן ואלמה המדהימים מתה עליכם...
רציתי שאלה... אם אפשר להתכתב אתכם בפרטי פליזזז אני חולה עליכם... שלחתי לכם מסר בפרטי בבקשה התיחסות מתה עליכם *פזוש*= פז זכות... (בהודעה בפרטי כתבתי איי סי שלי...) 1000000000000000000000000 נשיקות וחג שמח לכולםםםםםםםםםם

catslover

New member
היי... ספיר!

שיחקת פעם במקום אחר... חוץ מראש גדול? אם כן במה?

אממ כן...

שיחקתי ב4 הצגות ילדים בתפקידים ראשיים.. הופעתי בפסטיגל (יחד עם גור ורועי) מתחתי את ליאת אחירון.. ואני מדובבת בתוכניות טלוויזיה..:)

idodo cohen

New member
איזו מתיחה עשית לה ספיר?

המממ.. מה עשית לה? תגידי ואני די בטוח אזכר. פשוט יגאל מתח את ליאת מלא פעמים, אז אני לא נזכר במשהו ספציפי איתך (טוב, גם כי לא הכרתי אותך אז). וחוצמזה אני חייב להגיד שאת שחקנית יפה ומתוקה (העיניים מדהימות!) ומשחקת ממש טוב את יעל.

אממ

האמת שהמתיחה היתה בערוץ 6.. והייתי צריכה להיות ילדה מתנשאת ומתלהבת כזאת.. כי הופעתי בפסטיגל.. והיא היתה צריכה לראיין אותי.. וזהו.. חח שיגעתי אותה..:)

Love U Tomer

New member
לגור מורד!!!!!!../images/Emo41.gif

חולה על הסדרה שאתה משחק בה.... פליזזזזזזזזזזזזזזז תביא לי איי סי שלך או מסנג'ר... חולה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךך מ-ו-א-ה(נשיקה) נ.ב קר לי
בייייייייייייייייייייייייייייייייייי *פזוש*

היי ספיר!כנסי לפה יש לי בשבילך משהו

היי ספיר!!! אני נורא נורא אוהבת את הדמות שלך בראש גדול!!!! וחוץ מזה אני מאוד מאוד דומה לך... קוראים לי יעל(השם שלך בסדרה) יש לי גשר יש לי שיער חלק ארוך יש לי שיער חום נ.ב אם יש לך איסיקיו אז בבקשה תוסיפי אותי המספר שלי הוא:253702242 ואם יש לך מייל אנחנו יכולות להיתכתב במייל [email protected] טוב יאללה ביי

חחח תוד רבה יעל!

אממ האמת שקצת עברתי "שינויים" מאז הצילומים.. יש לי בעיקרון שיער גלי.. וכבר הורדתי את הגשר..:\ אבל עדיין!! תודה רבה לך! את ממש מתוקה.. ואני מאוד שמחה שאת אוהבת את הדמות בסדרה...:)

לספיר....תגובה ל:חחח תוד רבה יעל!

היי ספיר! אני נורא נורא מעריכה את זה שענית לי... ואם יש לך איסיקיו בבקשה בבקשה תוסיפי אותי האיסיקיו שלי:253702242

dandush2005

New member
ר!ע*.... מ*תגעגעת..!

רועי מתי תיכנס כבר...
אני ניכנסת לפה רק בישבילך ואתה אף פעם לא פה...
אין עלייך
ענקית..ודבר איתי שתיכנס... צ'או...

למעלה