הודעות לשחקנים לסופ"ש

ליהונתן החתיך ברמות..כנס בקשה..

יש לך מסנג'ר? אם כן אני יכולה לדבר איתך במסנג'ר? אם אתה יכול להביא לי את הכתובת... חולה עליך! נ.ב.אל תתיחס לשם שלי אני רוצה לשנות אבל אי אפשר מקווה שתענה חולה עליך וצרפתי להודעה משהו שהכנתי בשבילך...

SweetStar

New member
לספיר

היי ספיר :) מה העניינים ? סתם רציתי להתחיל איתך שיחה... אם בכלל אפשר... להכיר אותך, לדעת כל מה שתרצי לשתף. אז... מחכה לתשובה בהקדם...

SweetStar

New member
לספיר

היי ספיר :) מה העניינים ? סתם רציתי להתחיל איתך שיחה... אם בכלל אפשר... להכיר אותך, לדעת כל מה שתרצי לשתף. אז... מחכה לתשובה בהקדם...

לספירוש הכוסיתת

אימאלההההההההה איזה כוסית את..איפה את לומדת?...מאיפה את?חח... את שחקנית מזה טובה...יאללה אני עפתיי...

אמ.. ולפני שאת עונה לי..

אני יודעת שהעציץ לא נפל עליך באמת.. התכוונתי לזה שאת שיחקת אותה חירשת וש (איילה אחותך בסידרה) באה ואמרה ל "יעליי תעני לי" את לא צחקת? וזה לקח הרבה זמן לעשות את זה? וגם הקטע שאבא שלך ואמא שלך (בסידרה פשוט שחכתי איך קוראים להם..) חיחי ,שהם באו וניסו להעיר אותך בטח את צחקת כל הזמן לא?? ואיך הגעת לאודישנים בסידרה, פירסמו את זה??

הממ .. אוקיי.....

את הסצנה עם העציץ.. באמת לא היה פשוט.. כי זוו סצנה שבה יעל צריכה להיכנס ממש בסערת רוחות.. אבל אני כמה דקות לפני הצילומים אני פשווט ישבתי עם עצמי.. ונכנסתי לסיטואציה עד כמה שאני יכולה... וכשאיילה "מצאה" אותי על הריצפה.. האמת שלא צחקתי.. כי זה לי נשמע כ"כ אמיתי.. עד שכבר האמנתי לה... אז לא... לא צחקתי.. לעומת זאת בסצנות שיהיו ביום ראשון. כשיבואו לבקר אותי.. אז צחקתי המון.. חח אמממ הסצנות עם ההורים.. כשהם ניסו להעיר אותי.. בהם כן צחקתי... המון... :))

»Adidush«

New member
ספירוש', תקראי בבקשה

ואי, איזה כיף לדעת שספיר בכבודה ובעצמה ענתה לי!!!
רציתי להגיד לך, שאת משחקת ממש מעולה!!! אבל ממש מעולה! ואת גם פשוט מהממת!
עדי

מורן 523

New member
../images/Emo25.gifלספיר!!

ספיר יש מצב שאני ידבר איתך בפרטי? אם תראי את ההודעה אז פליז שלחי לי הודעה בפרטי!!!

למעלה