הודעות לשחקנים לסופ"ש

רועיי אם אתה פה תקראאאאא זה חשובבב

אוקיי מנשמע מאמי? אני בת 14 מראשון לציון מ-ת-ה להכיר אותך אז אם באלך תוסיף תאיי סי קיו שלי ונדבר.. 196759458 תוסיף אותי...לא תצטער
ביי מאמי

ליעלי (ספיר דרמון)

את שחקניתת פשוטט מ-ע-ו-ל-ה אין עליךך באמתת מתחילת התוכנית פשוט התאהבתיי בךך ילדהה מוכשרת ויפהה טוב אם יש לך איסיקיו תוסיפי כפרה: 246961209 בה ביי אוהבת אותךך

לספיר ויונתן-

אני אוהפת אותכם! אתם הכי הכי מדהימים מכל מי שנמצא בראש גדול... אתם משחקים מעולה!!! ממש מתחברים לדמות שלכם, ורואים את זה...

לספיר או לאחד השחקנים

רציתי לדעת איך אפשר להתקבל לסדרה?? נ.ג. ספיר שאת כאן תגיעי אליי לאייסיקיו את נראית טוב מאוד..בת כמה את מותק!? 346497406

Gr8 Girl

New member
../images/Emo58.gifדחוף!

למישהו יש ת'מסינג'ר או האייסי של אחד מהשחקנים?! אם כן- איזה?.. פליססס תענו לי ומהר!!!!!!!..

s h l a g e r

New member
ספיר אפשר לשאול אותך משהו?

אולי זאת שאלה איתי מידי תגידי יש לך חבר?

Gr8 Girl

New member
ספיר או אחד השחקנים

אתם פה?!!? משהו נמצא?? ספיר את עדיין פה?

אורלוש 2

New member
ספירוש

סיפיר תגידי את יכולה להביא לי את האיסי שלך בפרטי בבקשה!!!!!!!!!!!!

s h l a g e r

New member
ספירוש כנסי!!!

ספיר אני לא מצליח לדבר איתך בפרטי... תוכלי לשלוח לי הודעה או לדבר איתי באיסי 178709531

Gr8 Girl

New member
סורי!..

סורי, אני יודעת שאולי אני קצת קרצייה חח.. אבל: 1. יש לך אייסיקיו או מסינג'ר? אם כן אז שלי: אייסי: 260676823 2. באיזו שנה נולדת? נשיקות!!!!

לשרון דטנר

את שחקנית טובה הכי טובה חולה עליך ועל יונתן שיינברג פשוט מדהימים ועוד כשאתם זוג {בסדרה רקרדו יאיריס לפי דעתי הכי מתאימים שיש} טוב אני פשו חולההההההההההההההההה עלי מתה עליך הכלל עליך

idodo cohen

New member
נכון

יש תחושה ששניהם (ריקרדו ואיריס) גדולים-בוגרים כאלה. הם קיבלו תפקידים קשים. תפקיד מתוסבך מבחינה חברתית של שרון, ותפקיד של עולה חצי חדש אצל יונתן, ולשניהם ביחד יש סיפור אהבה שדרש לא מעט הימרחות הדדית (עידו מנסה להישמע מקצועי)... באמת לא תפקידים קלים. הם כאילו כיתה מעל השאר. לא מבחינת רמת המשחק (כולם טובים!), אלא באופי ותסביכי הדמויות (וגם קצת המראה שלהם, נדמה לי). ושרון את באמת שחקנית מצויינת ומדהימה!

למעלה