הודעות לשחקנים

shachari

New member
../images/Emo25.gifיהונתן

יהונתן נשמה אני מתה עלייך ! אבל אם תתסכל באתר של ראש אחד תראה שהתמונה של תומר אדם הירש מופיעה על השם שלך ...

eran1991

New member
שחקנים...

עם יש כאן מישהו מהסדרה שבבקשה יצור איתי קשר במסנג'ר [email protected] אני עושה על הסדרה אתר ואני צריך לראיין אותכם ...

שחכתיייייייי

טוב!!! קודם כל בפעם הקודמת שהייתי פה נתתי קומפלימנטים רק לאדם ויונתן וקיפחתי את רועי(שחקן מדהיםםם) ואת אלמה וכל מי ששם שחקנים מצויינים!

לרועי וינברג או איתי איך שאתה מעדיף

אתה שיחקת בעבר מול טלוויזיה??? טוב תענה אם תוכל גם אם לא תוכל חפיף יאללה ביי מאמי נטלי

ofir456

New member
אדם...!!!!

אדם אתה הבן אדם הכי מ-ה-מ-ם בעולם...! אני פשוט מתה עליך שאתה פה תשלח לי הודעה תודה...!

lital142

New member
ליונתן שיינברג המושלם שליי..

טוב אז ככה רציתי להגיד לך דבר ראשוןן שאתה מאמיייי מאמייי מאמייייייי חח אני בת 15 וחצי.. ואני רואה את התכניתת קבועעע...אתה כול פרקק מ=ק=ס=י=ם א=ו=ת=י מ=ח=ד=ש ...!!! פליזז פליזז פליזז שתראה את ההודעה הזאת.. תשאיר תשובהה או שתכנס אליי לפרטיי.. אני חייבת לדבר איתךךך.. אתה לא יודע עד כמההה.. מחכהה לתשובה ממךך... אוהבתת ליטלל...מואהה

יעלולה2

New member
ליונתתןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

יוווו יונתןןןן אתה כל כך מושלםםםםםם אין אין עלייייייך!!!

soly7

New member
לאדם!

אדם אני מתה עליךךךךךך אתה משחק ממש יפה..!!!

בתאל5

New member
../images/Emo13.gifהייי יש לי שאלה

איך אני מתכתבת עם השחקנים בפרטי אשמח אם תענו לי תודה ושבוע טוב

לתומר בן נון החתיך!!!!

אין לי יס אבל אני רואה אותך באתר ורציתי להגיד לך שאתה מאוד דומה למישהו מהכיתה שלי שהוא במקרה גם חבר שלי,המון בהצלחה בתוכנית הרבה בריאות ואושר וגם עושר ( אבל אני בטוחה שלא חסר לך כסף... ) מאחלת טל מבית שמש ... {אם אתה לא יודע איפה זה זה ליד ירושלים תשאל את אמא שלך ( האמיתית )} תבוא לבקר!!!

נטושש123

New member
אני מתה על הסדרה!!יש לי שאלות...

בני כמה יונתן שיינברג ורועי (הכוסון)ויינברג?! היה להם/לכם כבר ניסיון במשחק?

כן אני בן 18 ורועי בן 14

ורועי לומד עכשיו בתלמה ילין.. ושחק באסתי המכוערת.. ואולי עוד כמה דברים שאני לא זוכר או לא יודע.. ואני שחקתי ב2 הצגות סתם ברעננה מהחוג תאטרון שהייתי בו.. ובברווזון בהבימה.. למדתי בתלמה ילין.. ועכשיו הסדרה..

בתאל5

New member
אנשים שאלהה

איך אני מדברת עם השחקנים בפרטי אשמח אם תענו לי תודההה

למנהל בן לוי ולשחקנים!

למנהל-מזתומרת לשרשר לכאן הודעות פרטיות לשחקניםן???מה זה לשרשר??ולמה פתחת תפורום אם לא כדי לדבר עם השחקנים תגיד לי?!?! כדי להחליף רשמים על הפרקים???תן לנו לומר את מה שבא לנו לשחקנים בלי חשבון!תודה! לשחקנים-אתם מושלמים..אחד אחד...חוץ מאחד..חיחי... אדם ורועי וגור-אני כלכך מתגעגעת אליכם באמת דברו איתי...

למעלה