הודעות לשחקנים

יוואווו יעל את מזה מעצבנת..

את מזה ילדה קטנה.. אני לא עשיתי לך כלום.. אז דיי כבר... זאת לא אשמתי שאת התאהבת בי.. (עלק התאהבת..) נדלקת..

לשחקנים שנימצאים בפורום עכשיו!

אני אוהבת ת'סידרה ובמיוחד את תומר {אדם} בעוד חודש יש לי יומולדת ואני רוצה לפגוש את תומר או לדבר איתו או אפילו לקבל את האייסיקיו שלו או ת'מסנג'ר! אנשים אני מתחננת אל תבאסו לי ת'יומולדת שלי ומי שיודע משהו על תומר אייסיקיו או מסנג'ר או טלפון או אפילו להפגש איתו! אני ישמח מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד!!!!!!!! מתחננת לעזרה! מי שיעזור לי תודה!!!! דרך אגב קוראים לי לירון {שם חיבה=לולי חח} אני ממעלה אדומים זה בסביבות של ירושלים..!

idodo cohen

New member
רועי נראה לי ש...

בסוף תהיה עם איריס בסדרה..! יש לי הרגשה כזאת. אבל אל תגיד אם זה נכון או לא, יותר מגניב לחכות ולראות.

לרועיייי=)))

רועי, אני חושבת שאתה משחק טוב וגם חמוד=))) ואני רוצה להכיר אותך אז תגיד אם אתה רוצה ליצור קשר ואז אני אתן לך את האיסיקיו שלי.

ליונתן הכוסון!!!

יואוו!!! אתה מזה חתיך אני חולה עליך!!!! מאמי יש לך איסיקיו או מסנג'ר??? אתה יכולה לישלוח לי ת'איסיקיו או ת'מסנג'ר לאיימיל שלי(עם יש לך כמובן): [email protected] אני אוהבתתתת אותך חיים שלייי!!! תענה לי כשאהיה לך זמן...אבל הכי מהר שאתה יכול!!! אוהבת אותך!!! ל*(ה

שני ממן

New member
יונתן!!!!1 ממצב כפרה??

אתה באמת דיברת עם גור יום רביעי?!... כשהיית בטיול!? בזמן הבצפר?!? חחח זה חשוב!

שני ממן

New member
וווואואוווו ישששששש

אמאאאאא יונתן!!1...חחח אני מסרתי לך שם ד"ש!!! ורציתי לדבר איתך... אבל הוא לא רצה להפריע לך או משהו! אז הוא לא נתן לי!!! אוףףףףףףףףף חחח....וואי איזה שווההה

שני ממן

New member
אנשים!!!!11

תקנאוווווו אני שמעתי את יונתן מדבררר אה אה!!! חחח בטלפון כאילו!!! אמאאאאא חחח..

לספיר ורועי!!!(ויונתן אם כבר)

קיצר ספיר ורועי אני מתה עליכם אתם שחקנים מעולים!!!!! רועי...פעם אחרונה שראיתי אותך צילמת הכל במצלמה!גם אותי בוכה!אני אזכור לך את זה... ספירוש ממש תודה על הכל בצילומים...חח...וים אחד את תיהי הרופאה שלי :) יונתן..חח אם כבר אז כבר שמע... אני באמת חושבת שיש לך אוטו חמוד!!!!

אדם הירש המושלם!!!!

אדם אני חולה עלייך!אני אומרת לך שאין בנאדם על היקום הזה שאוהבת אותך יותר ממני!!! אני חולמת עלייך בלילות! אפילו על הרקע שבשולחן עבודה שלי יש לי מלא תמונות שלך! קוראים לי לירון והשם חיבה שלי זה לולי ככה קוראים לי במשפחה וגם כל החברות! אני רואה את הסידרה ואתה משחק נפלא!!! כל פעם שאני רואה אותך בסידרה אני בוכה..
. תשמע...אני יודעת אני יודעת שכל מה שאמרתי ישמע לך אולי מצחיק אבל בעיני זה לא...אני אוהבת אותך! i love u! אם יש לך מסנג'ר או אייסיקיו תרשום לי ונוכל לדבר..! אני יודה לך מאוד אם תקרא את זה!!!! לירון {לולי בשבילך}!

ofir456

New member
אדם יכוסון אחדד תיכנס../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אתה אחד המהממים שראיתייי אני לא יכולה כבררר תקשיב שנייה אהובי אם יש לך אייסי תגיד לי...ואני יביא לך את שלייי....אני מבטיחה לך שאתה לא תתחרט

למעלה