הודעות לשחקנים

אדם תיכנס בבקשה!!!!

אתה האדם היחידי שכבש את ליבי! אם יש לך אייסי או מסנג'ר תרשום לי! פליזזז אתה לא תתחרט ! תאמין לי יהיה כיףףף!

לרועי ויינברג המושלם!!!!!!!!!!!!!!!

רועי יש לי משו להגיד לך זה קשור לצילומים אז אני רוצה לשלוח לך במסר אבל אני לא יודעת איך רושמים מסרים..כן אני יודעת שאני מטומטמת.. קיצר שלח ליל מסר ואני אחדש לך משו שלא ידעת..וזה קשור לכל הניצבות ואליך... תנקס מאמי

היי תגידו...

תגידו מה האייסי שלכם והמסנג'ר? אם אתם לא רוצים לתת אז לא נורא ותאמינו לי, אני לא מעצבן כמו כל האלה...

shizza

New member
יהונתן דבר איתי..או שפשוט תיכנס לפה

מאיפה להתחיל?! מכל ה-"יהותן כפרה נשמה שלי מאמי שלי חולעליך!!!!"?! אממ נוותר על התענוג.... נראה אחלה....(שיער ארוך גרררררררר) נשמע לי אחלה... סתם רציתי לדבר איתך אתה נראה לי מישו שנחמד לדבר איתו... ואני לא מהבנות הקטנות שצורחות רק מלראות את השם שלך בפורום... אז אם בא לך... 281972802 [email protected] השיער השיער.... אעאעאעאעא קיצר...נאמתי פה דיי הרבה על כל הבלע בלע שאני לא בלע בלע אז המממ דבר איתי... יהיה נחמד... אני חולה בשכל...אז זה מבטיח בידור! :)

shizza

New member
יהונתן דבר איתי..או שפשוט תיכנס לפה

מאיפה להתחיל?! מכל ה-"יהותן כפרה נשמה שלי מאמי שלי חולעליך!!!!"?! אממ נוותר על התענוג.... נראה אחלה....(שיער ארוך גרררררררר) נשמע לי אחלה... סתם רציתי לדבר איתך אתה נראה לי מישו שנחמד לדבר איתו... ואני לא מהבנות הקטנות שצורחות רק מלראות את השם שלך בפורום... אז אם בא לך... 281972802 [email protected] השיער השיער.... אעאעאעאעא קיצר...נאמתי פה דיי הרבה על כל הבלע בלע שאני לא בלע בלע אז המממ דבר איתי... יהיה נחמד... אני חולה בשכל...אז זה מבטיח בידור! :)

nitzile

New member
גור...

אני פשוט חייבת לשאול אם אתה עוד נכנס לפורום... איך הגעת לשחק בראש גדול? זה ממש מעניין אותי כאילו... איזה שלבים עברת כדי להגיע לשחק? בבקשה תענה, ניצן

ספיררררר

מושלמתתתתתתתתתתתת פשוט מלכהה :) אני מקווה שתראי את זה ותחזירי לי תשובה בקיצור רציתי להגיד לך שאת מ-ד-ה-י-מ-ה השחקנית הכי מוכשרת שם! בהצלחה בהמשך הסדרה!

מישהו יכול לענות לי?!???!?!?!??!?

אני חדשה פה ואין לי מושג איך אני רואה את התגובות שלכם... תעזרו לי פליזזזז אני אוהבת את תומר כמו שאתם רואים ואם למישהו יש פה קשר אליו או שיש לכם תאייסי שלו או משהו כזה שיגיד לי אני מתחננת גם עוד חודש יש לי יומולדת!!!!!! אל תאכזבו אותי פליזזזזזז

שחקנים!!!כנסו לפה....

אוקי כל השחקנים(המושלמים כבר אמרתי) כנסו לצ'אט כולםם מחכים לכם שם כבר ימים!!!!!!! תודה מראש...חח וספיר ורועי וגור שלחו לי מסרים מושלמים שכמותכם

ספיר מה המצב???

את משחקת פשוט מצוין!!! איך את בסדרה מפרגנת לאלמה... אני מאוד אוהב את הדמות שלך! מה האייסי או המסנג'ר שלך?

לכל השחקנים!!!!!

היי זאת רונה.... הייתי בסידרה ניצבת קבועה והייתי איתכם פווול זזמן קיצר אני מקווה שאתם זוכרים אותי! חחח ואם בא לכם שלחו לי הודעות וזה האייסיקיו שלי......... 164092960 אני ממש מתגעגעת אליכם ורציתי להגיד לכם שהיה לי איתכם ממש ממש כיף!!!! ואתם ילדים ושחקנים מדהימים!!!! קיצר מחכה מכם להודעה....

ספיר13

New member
רציתי לדעת באיזה בית ספר לומד:???

רציתי לדעת באיזה בית ספר לומד גור מורד....זה דחוףףףףףף

למעלה