הודעות לשחקנים

חמוטלוש

New member
יונתן יש לי דיבור דחוף איתך

תקשיב דבר ראשון אתה ילד ממש חמוד ואני מתה עלייך בסדרה דבר שני אם יש מצב שאתה יוצר איתי קשר זה יהיה הדבר הכי חזק בארץ ואני באמת יהיה הכי מאושרת בעולם האייסי שלי זה:213255780 והמסנג'ר:[email protected] אוהבת אותך הכי בעולם חמו!

חמוטלוש

New member
טוב תתכונן:

תאמת שזה לא משהו מיוחד אבל אני ממש אוהבת בך ואתה נראה לי בכלל אחלה של ילד ששווה להכיר אותך...

idodo cohen

New member
אביתר בנאי אחלה

אני אוהב מאוד את "כלום לא עצוב" שלו. אבל עוד הרבה שירים שלו.

השוונג של הפיתה הכי טובים

קראו לי לפתע פתאום לצבא השארתי בבית אשה עצובה שלא התאפקה וחפשה אהבה אז בא השכן ועשה לה טובה אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד תשעה חודשים ונולד לנו בן קטן וחמוד ודומה לשכן אז באו אורחים גם קרובי משפחה הפנתי אותם לדירה הסמוך אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד באמצע המסיבה שלהם נגמר להם הביסלי דפקו אצלי בדלת שאלו אותי אם יש אמרתי להם שאין לי אפילו שכן היה לי כי יש פתגם שאומר צריך לדעת ממי לבקש אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד תגידי אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד העולם נוהג ע"פ אותו מוסר השכל יש מוסר ויש שיטה יש גזר ומקל נכון שלא כולם דומים ולא כולן דומות אבל תראו יבוא היום כל כאלב ביג'י יומו אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד אה-אה-הכיצד את אוכלת מהצד את אוכלת מהצד,את אוכלת מהצד.

../images/Emo23.gifגמני../images/Emo6.gif

גמני אוהבת אינפקטד משרום אבל אותך יותר חח תעני לי אוהבת אותך בן כמה אתה?

talush105

New member
../images/Emo23.gifליונתן (ריקרדו):

אני רוצה שתדעו שיונתן הוא הבן אדם הכי מושלם והכי יפה שיש עלי אדמות.... הוא פשוט הכי מוכשר שם.... וגם הוא מהמם ונראה סוף הדרך ח... אני פשוט חולה לו על הצורה כפרה עליו.... אוקי אני סיימתי בייי חברים אני אוהבת את כולכם!!!
מואההההההה talush105

ממצב?ריקרדווווווו(יהונתן)

יוווו אני חולה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךמתה עליךךךךךךך אתה הכי שוווהה תגיד מאיפה הכפכפים האלה עם השפיצים???

תודה מתוקות..

אני מרעננה.. הכפכפים האלה מהשוק נראה לי.. כתבתי עליהם לפני כמה ימים נראה לי בדף הקודם.. אולי בתוך שירשור.. אנגל המלאכית.. את מעריצה את יהודה לוי?

למעלה