הודעות לשחקנים

avi190

New member
איריס- שרון!

איריס אינדיבו- שרון דטנר היא פשוט ילדה יפה... מישהו יודע את האימייל שלה? מה האתר הרשמי של הסדרה?

אבי..!

תודה רבה...! והאימייל שלי הוא סוד...!!!! :) אבל אתה יכול לשלוח במסרים.. מעבר לזה.. יש קישור לאתר הרשמי מעל הדף של הפורום.. בורוד כזה

catslover

New member
היי שרון!

מה המצב? תגידי ... בת כמה את? ומאיפה? ואיך היה להתנשק עם יונתן? רותם

היי! :)

אני בת 16.5 מתא.... חח אני מרגישה כמו בקלטת היכרויות.. ואיך היה להתנשק עם יונתן זה שמור לי וליונתן... ... :)

טולי13

New member
../images/Emo25.gifלאדםם

היי מה נשמע כנס לצאת וכתוב לטולי13 פליזז לוב יו מוואה

לעלNה ה/!\!!ה

היי עלמה קוראים לי ספירית וייס ואני בת 11 מחיפה רציתי לדעת אם יש לך איסיקיו או מסינג'ר כדי שנוכל לדבר ביחד אני ממש מעריצה אותך אז תעני לי. שלך באהבה ספירית וייס

היי אלמה מה קורה?

טוב קודם כל שלחתי לך מסר אז אני מקווה שתעני לי עליו
רציתי להגיד לך שאת משחקת מעולה! את שחקנית נורא טובהה
יש לך אייסיקיו או מסנג'ר שאפשר להתכתב איתך דרכו?

למיכאלה המהממת!!!!

היייי קוראים לי מורן ואני גרה בראש העין...יש לי כמה שאלות לשאול אותך. 1. את בתנועת הצופים?? אם כן איזה שבט את?? 2.יש לך אי סי קיו??? אם כן את יכולה להביא לי את המספר שלך.....פליז.... 3. את אוהבת את אבריל לאבין???? ממני מורן..

Dude1232

New member
ליונתןן...{ריקרדוו} השווה שלייי...

מאמי אני מתה עליךךך אין אין עליךך אתה הכי כוסון בעולםם.. אני פשוט מעריצה שלךךך.. ואם אתה רוצהה.. לשמח אותיי.. בקשה תיצור איתי קשר באיסי.. 298150163.. מסנג'ר- [email protected] אוהב'תךךך יפה שליי..!!

איזה שחקנים מהסידרה כותבים מהפורום

חוץ מיונתן שנברג, רועי ויינברג, ספיר דרמון, גור מורד,..... איזה שחקנים מהסידרה כותבים כאן בפורום? ספיר דרמון אני מעריצה מס'1 שלך

יהונתןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!

יהונתןן איזה מדהיםם אתהה איןן עלייך נדבר בפרטייי שאלהה איזה סוכנות אתה?!!!!!! וצרפתי תמונה שלי..אני הייתי בת 12 אתמול

למעלה