הודעות לשחקנים

ליונתן בבקשה תענה....../images/Emo23.gif

חברה שלי אצלי והיא ראתה פרק אחד כי יש לה ערוצי זהב......היא חושבת שאתה מזה חתיך במיוחד השיער שלך. יש לי שאלה....איך היתפרסמתה????

ליונתןןןןןןןן החמודדד

תענה ליי פליסס שאלה:יש לך חברה וגםם אולי תתקין אי סי קיו פליזז אני יתן לך תמיספר שליייי339618152

noa789

New member
יואו אני לא מאמינה !!!

רצתי להגיד לך שאתה ממש מצחיק בסדרה ואם יש לשחקנים מסנג'ר אז תן לי אותו פליז

יונתן כנס שנייה בבקשה

אממ קודם כל רציתי להגיד לך שאני פשוט דלוקה עלייך רצח כבר מתחילת הסדרה... אתה ארגנטינאי? בגלל המבטא אני שואלת... אממ בן כמה אתה? אני בת 16..ואממ יש לך איי סי קיו או מסנג'ר או סקייפי או משהו?

sisoo1

New member
ריקרדוו!!!!

אתה כוסוןןןןן!!!!!!1 שתיהיה לי בריאא...!!!!!1 לאב יוווווו שחקן מצוין אתה יודע לשחקקק!!!!!!

../images/Emo4.gifבבקשה תעזרו לי!!!!

מישהו יכול להסביר לי איך אני מתכתבת בפרטי?? בבקשה אני חדשה פה וזה מזה חשוב!!!

shir246

New member
הודעה ליהונתן!!!

הי ממצב ?? טוב אז ככה רציתי להגיד לך שאתה משחק נורא יפה ושהמבטא שלך בסדרה ... נשמע ממש אמיתי כבר האמנתי שזה באמת המבטא שלך ורציתי להגיד לך שאתה כוסון!!!!

../images/Emo12.gifאני לא מאמינההההה !!!!!!

אדם, אלמה וכל שאר השחקנים (יהונתן, שרון, מיכאלה ...) הנה האייסי שלי !!! אני מתחננת, למי שיש אייסי להכנס אליי 193731082!!! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ אלמה & אדם & יהונתן & שרון & מיכאלה = ש!!ים בטירוף !

../images/Emo12.gifאני לא מאמינה !!!

<<<אני חדשה פה
>>> לאדם, אלמה, מיכאלה, שרון, יהונתן ולכל השחקנים
אני בכלל לא מאמינה שיש סיכוי שאני אפגוש אותכם, אבל נחייה, נתפלל ונראה
אם אתם יכולים,פליז תכנסו לאייסי שלי כי אני מתה להכיר אותכם ואני מעריצה שרופה (לפעמים זה שורף...) שלכם
המספר שלי הוא : 193731082
ובכלל, אני לא מעריצה שחקנים בגלל הדמות שלהם, אלה בגלל האישיות... ואני קראתי ראיון של אלמה למגזין TIME OUT של YES והיא נראית לי בנאדם מקסים (לא רק היא, פשוט במקרה הראיון היה איתה)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ אלמה & אדם & יהונתן & שרון & מיכאלה = ש!!ים בטירוף

../images/Emo23.gifלאדם השווה שלי...

יואו אם אתה מירושלים אז תבוא ביום שני לאומן 17 תיהיה מסיבה טובה ואם תבוא אז עוד יותר...יאלה זזתי לאב יו עדי

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח אלמה איזו חברה חמודה יש לך!

גם אני רוצה כאלה חברות נחמדות!

mayailani

New member
מהלי!!!!!!!!!!!(אלמוש)

יו כמה מעריצים יש לך אני בבבשווורקקקק!!!!(טוב האמת זה לא כזה מפתיע...חיחיחיחי....) טוב ניגש לעניין מהלי אני מתה עלייך ... תיכנסי קצת למרות שעם המחשב שלך זה לא יהיה קל..חחח באהבה ענקית והערצה - מאיה (תולעתT)

למעלה