הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

Imai

New member
סליחה

זה שאתה לוקח תוכנית טלוויזיה שהשם שלה הוא "הישרדות" כל כך ברצינות זו בעיה שלך, אל תעז לומר לי איך לכתוב תגובות, אך משום שאתה לא אוהב את מה שכתוב בהם. אריק שיחק אחלה משחק, ואחרי שרבים פה בפורום כינו אותה נמושה, חלשלוש ומה לא. הוא הוכיח לכולם שהוא מסוגל לגבור על יריבי-על כמו עידן וגיא ולהגיע לגמר ולעשות זאת בענק. מה בדיוק אתה מצפה? שאדם חלש פיזית, יגיע למשחק ובגלל שהוא חלש פיזית יישב בצד, וייתן לשאר ה"גברברים" של השבט לנהל את המשחק, ולחכות בסבלנות לתורו להיות המודח הבא? זה שעידן, ואיגור בכבודם ובעצמם בחרו בו, מוכיח שהם עצמם כן מכבדים את הדרך של אריק במשחק, למרות שהם רואים עצמם כאנשים ראויים, ולא את של מירית שכלל לו שיחקה אותו. כל הכבוד להם על הבחירה בו, הם ממש אבל ממש לא פרייארים.

השורד

New member
אני רוצה להכיר לך שני חברים

, <-- נעים מאד, פסיק. . <-- נעים מאד, נקודה הפסקתי לקרוא אחרי השורה הראשונה. גם בגלל התוכן.

Being Perfect

New member
בתור מישהי שהייתה בקהל של הגמר-

היה עלוב לגמרי. איזה חצי תוכנית חבר המושבעים והפיינליסטים ישבו על הבמה ולא עשו כלום - רק הסתכלו על מסך גדול שבו ראו את מה שאתם בבית ראיתם. את הצילומים צילמו יותר מוקדם כנראה בצהריים, וראו שזה ממש מבוים. בקטע שיואב הושיט את המפתח לנטע לי אז זה היה מצולם מראש, אבל בגלל שיש קטעים שבכל זאת רואים בשידור חי אמרו לו לקום ולעמוד באותה צורה עם המפתח בלי להגיד כלום, רק לעמוד קפוא עם המפתח מושט... גם אני לא ממש הבנתי למה זה טוב. בקיצור - כל השאלות של המושבעים לפיינליסטים היו מוקלטות ורק בקטע ששאר אלה שהשתתפו בהישרדות עלו לבמה זה באמת התחיל להיות בשידור חי. היייתה איזו אחראית מההפקה שביימה את הקהל למחוא כפיים בזמנים מסויימים, ובזמן שאתם ראיתם פרסומות לנו הביאו זמרים ששרו מזרחית עלובה. זה היה ממש מצחיק לראות איך בזמן שרואים את השאלות של המושבעים במסך, על הבמה באותן שניות הם סתם יושבים ובוהים במסך או שבאה מדי פעם מאפרת לשים להם פודרה =P בקטעים שראו את הפיינליסטים נכנסים זה בכל זאת היה בשידור חי. בקיצור זה מפוצל ומגוון... היה לא נוח וקיבלתי כאבי גב מהספסלי בטון. עדיף היה כבר לראות מהבית אבל סך הכל חוויה..

Being Perfect

New member
ועוד משהו

כשגיא פתח את הפתקים הוא סתם עמד וחיכה בלי סיבה איזה עשרים שניות, כמו פסל, ואז המשיך לפתוח. בטלוויזיה זה עוד נראה נורמאלי כי רואים בין לבין פרצופים של אחרים או משהו כזה אבל כשרואים את זה על במה בזמן אמת זה כל כך מגוחך...

מורנו ו

New member
את רצינית??

הפקה מגעילה מי יודע כמה שילמו להם או נתנו להם ג'יפים בשביל שירשמו על הפתק אריק

כמה בולשיט בשירשור אחד!

דבר ראשון, אם אשכרה סימסתם והצבעתם, אני משתתפת בצערכם.. שנית, יפה לכם לשבת על המחשב וללכלך על אנשים ששיחקו משחק שראיתם בערך שמינית ממנו, כשאתם לא מכירים את הבנאדם עצמו (זה שראיתם אותם בטלויזיה פעמיים בשבוע לא אומר שאתם מכירים אותו) מי שלא יודע להפריד בין משחק ומציאות צריך להתעורר.. אתם מדברים על אריק כאילו הוא פושע!! אז הוא שיקר ורימה ואפילו תקע סכינים בגב. סבבה. משחק!!! אם לא היו כמוהו לא היה משחק. לא היה לכם מעניין בטלויזיה ולא היה הישרדות. זאת המהות. שלכל אחד יהיה את סגנון המשחק שלו. שלכל אחד יהיה אופי שונה וזה ייצור התנגשויות שונות ומעניינות (לפעמים) ואני לא מזלזלת במירית בכלל, הייתי בעדה ובעד אריק כל הזמן, כל אחד בחר בדרכו שלו. אז תפסיקו עם הבולשיט הזה.. זה פשוט מגוחך ותפסיקו לקחת את התוכנית כ"כ קשה (ואם כן תעבירו לערוץ הופ ותרגעו עם הטלטביז)

איזה יופי של גמר

לכל מאוכזבי מירית מה שבאמת מעניין זה שכל מי שהיה בברית עם אריק הצביע מירית, וכל מי שהיה נגדו הצביע אריק. לא כל כך מפתיע משום שמירית עד שלב מאוחר במשחק נחשבה לקול צף (בסך הכל היא נשארה בברית עם מי שכבר הדיחו אותה פעם אחת) ופחות או יותר סיבנה את עידן, את איגור, אפרת וכו' מצד אחד היתה פסיבית, מצד שני "נחמדה לכולם" מצד שלישי שמה קבוע את הפתק שאריק אמר לה לשים. כשאנשים שמודעים לכל זה צריכים לבחור בין מי שהדיח אותם ושיחק לבין מי שהדיח אותם כי השני אמר לו אני חושבת שכל אחד שפוי היה מעדיף את זה שלפחות שיחק ועשה. כל אחד אולי חוץ מאנסטסיה שהיו לה הרבה סיבות לכעוס, איתי שהוא ילד וגיא שמירית נתנה לו תשובה שלא השאירה לו ברירות. מה שאני באמת לא מבינה זה איך שוב פעם אנשים מצליחים להפוך את הריאליטי למאבק ה"פרחות המרוקאיות" ב"סנובים האשכנזים". היה הכל מהכל בהשרדות. חוץ מבשבקין עושה רושם שאף אחד לא התעסק יותר מידי במוצא של חבריו לשבט. מירית היא לא המזרחית היחידה שהיתה בהשרדות ובשום שלב הקרב על התואר בינה לבין אריק לא הדרדר לפסים כאלו מכוערים. תתבגרו, העולם מלא בבעיות חשובות באמת. אפילו בריאליטי זול (כמו האח הגדול גרסת השרדות) אפשר למצוא סוגיות רלוונטיות יותר, בניגוד לאח הגדול האמיתי כאן ההפקה לשניה לא ניסתה לשחק על נושא המוצא ואני חושבת שהנסיון של כמה עלובי חיים להפוך את הדיון לכזה הוא פשוט נסיון מכוער.

osh360

New member
אריק../images/Emo47.gif

למרות שלא אהבתי שהוא הדיח את איתי ולא אסלח לו על זה.חח אבל גם את מירית רציתי..לא היה אכפת לי האמת מי יזכה מבינהם.. ויואב ואיגור ממש הרגו אותי מצחוק חחחחח

MIIKLE

New member
הרע ניצח בושה למדינה../images/Emo31.gif

אנשים כבר התחילו להבין את המסר יאללה כולם להתחיל לרמות לשקר ולתחמן ועוד לקבל על זה כסף.המושבעים שהצביעו לאריק יצאו פתטיים והוכיחו עצמם כחלשים פראיירים.כולם לדעת שאיגור ויגנר,אפרת יקותיאל,עידן חביב,יואב כספי, הם פראיירים נוחים לתחמון ואפשר לעשות עליהם קופה.יאללה אנשים תנסו גם אתם אריק גילה שזה משתלם אבל מה איתכם
ואתה אריק לא יעזור כל הכסף בעולם לחיות כמוך ולהיות נאלח וזבל זה העונש הכי גדול שאני יכול לאחל לך מתישהו כל הרוע שהפצת יתפוצץ לך בפרצוף הפנקס פתוח והיד רושמת ובבוא היום אתה תצטרך לעמוד בפני בית דין של מעלה ואז תאמין לי אף אחד לא ירצה להתחלף איתך כל כלב בא יומו .היום רק הגדלת את החוב שאתה תצטרך לשלם כשהפצת מסרים של רוע ותקיעות סכין.

יניבל1

New member
וואי וואי וואי

"ואתה אריק לא יעזור כל הכסף בעולם לחיות כמוך ולהיות נאלח וזבל זה העונש הכי גדול שאני יכול לאחל לך מתישהו כל הרוע שהפצת יתפוצץ לך בפרצוף הפנקס פתוח והיד רושמת ובבוא היום אתה תצטרך לעמוד בפני בית דין של מעלה" אתה מציג את זה כאילו שאריק היה הרופא המנתח של איגור ובזמן שאיגור הונשם אריק הלך לישון וכיבה את המוניטור שלא יפריע לו

RageBot

New member
מה? מירית לא ניצחה?

אנשים צריכים לעשות הבדל בין המציאות למשחק, אריק ניצח במשחק הישרדות, ובמציאות הוא "משחק" בצורה שונה. אני שמח לראות שאתה כותב את פסקאות השנאה שלך לאריק, שאפילו לא טורח לקרוא פה.

MIIKLE

New member
אני סטודנט תואר שני ילדון טיפש

לא שאתה יודע השכלה מהי...

למעלה