הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

Optimus_Prime

New member
לאנסטסיה יש מוח של ציפור.

סתם, אהבתי את המשפט, החלטתי לחזור עליו
יובב מדבר עכשיו..דווקא בחור טוב. שיניתי קצת את הדעה עליו :) וזהו. לא מתכוון להמשיך לצפות , אין לי כח לפרסומות
עדכנו אותי כשיגמר

THILA9

New member
תשמעו אריק מוכיח שהוא נמושה.

אין יואב גאוןן איך הוא מכניס לנטעלי.

Imai

New member
עשה לי טובה!

נמושה על מה? שהוא לא הצליח להדליק אש בשידור חי באיצטדיון צפוף באלפי צופים? חבל בכלל שאריק התאמץ לנסות.

דנה1982

New member
זה היה מבוים כמו כל מועצת השבט הזו

רובם נשמעו כאילו הם מדקלמים טקסטים, בעיקר יואב, עידן, גיא ומירית... השאר עוד ידעו קצת להפגין יכולות משחק עם הטקסטים שהכינו להם מראש....

הייתה להם שנה שלמה להתכונן, טיפשות של הפקה

מה הרעיון לעשות את ההצבעה שנה אחרי? שיתנו להם להצביע במועצת שבט האחרונה, כשהם בשטח, בתוך החוויה, עם העצבים רופפים עדיין לא שנה אחרי, שראו את כל הפרקים, יודעים את כל הלכלוכים, קיבלו עצות מחברים או שוחד ממישהו אחר שילמו לאיזה איש תדמית או דובר שיכתיב להם איך להתנהל או מה לעשות, זה אמור להיות משחק אותנטי, במקום זה התכנית הזו כמו איזו אופרת סבון אחת גדולה, כל אחד מנסה לשים כמה שיותר מייק אפ ולמכור את עצמו לאיזה קמפיין למען חשבון הבנק. חבל שההפקה לא מסוגלת להוביל תכנית באותה רמה של ארצות הברית. זה מוריד את כל המתח ומאבד את המהות. די בסגנון האח הגדול וי אי פי.

מערך הקולות כרגע:

אופיר - כנראה אריק. זה קול אחד לאריק. גיא - מירית. קול אחד לאריק, קול אחד למירית. אנסטסיה - מירית. שני קולות למירית, קול אחד לאריק. איתי - מירית. שלושה קולות למירית, קול אחד לאריק. איגור - אריק. שני קולות לאריק, שלושה קולות למירית. יואב - אריק. יש כאן תיקו, שלושה קולות לאריק, שלושה קולות למירית. אפרת - אריק. ארבעה קולות לאריק, שלושה קולות למירית. עידן מצביע לאריק. הזוכה הגדול של הישרדות איי הפנינה - אריק. ונאמר אמן.

igal777

New member
שילחו ליואב את הספרה 1 ../images/Emo6.gif

קטע מגניב זה היה

למעלה