הישרדות איי הפנינה - הגמר הגדול

hofri10

New member
פאטתי

מה קורה פה? למה כל מבוים? מה שכן,אופיר שחקן טוב. את מירית לא הייתי לוקח להצגה שלי(כנ''ל את נטע לי). שתיהן גרמו לי להבין שזה מבוים. ובאמת קשה להבחין שמירית קוראת טקסט מאיזה מכשיר(להזיז את הראש ולדבר מוזר, לא אופייני לה). מה שכן, התקילו פה את נטע לי וגרמו לכולם לשנוא אותה עוד יותר.

זה שידור חי או לא?

זה נראה ממש ערוך.. כל השאלות.. התשובות... ותוסיפו לזה גם את המוזיקה שנכנסת בדיוק במקומות הנכונים! נראה לי כמו שנה שעברה.. שוב רוב התוכנית היא לא בשידור חי

mhaifas

New member
יש שני אופציות!

או שמקרינים את התוכנית בקיסריה וזה היה עוד לפני התוכנית! או שהכל תוכנן לפני התוכנית והמועמדים התאמנו באיך להציג את עצמם והמושבעים התאמנו באיזה שאלות לשאול והמועמדים באיזה שאלות לענות!

mhaifas

New member
נטע לי חייבת להתחלף עם יואב!

היא לא תזכה במיליון ב100%!!! כי ההתנהגות שלה מגעילה - כשמכריחה את אריק להדיח את איתי! ומשעממת! המועמדים העיקריים להיות שני השורדים האחרונים אריק השקרן והאסטרטג וזה מה שעושה עניין! ומירית הישרה שהגיעה לגמר בזכות הדרך הישרה שלה,אחרי שהודחה וחזרה בחזרה להישרדות!

עצוב לראות אותם עושים צחוק מעצמם - המושבעים

כל אחד מהם עולה לשם , נותן משפט בערבית , נאכל מקנאה שהוא לא שם ובסוף מגלה לנו למי הוא הולך להצביע.. ואוף.. איך לעזאזאל מושכים את זה עד 12?

ואי יואב מעצבן יותר מאי פעם

ועם כל האהבה שלי למירית אני לא מסוגלת לשמוע אותה מדברת!!!! היא נשמע כמו שאני נשמעתי כששיננתי חומר לבגרות בהסטוריה

deathly hallows

New member
חחח יואב קורע

ואריק נראה כאילו הוא עומד להתעלף. מה תעשה? תדיח אותה?! חחחח

יעלדך

New member
טוב, ברור שזה לא שידור חי

וכל הנסיונות להוסיף קולות של קהל ברקע הופכים את השידור לבדיחה של ממש.

Being Perfect

New member
לגמרי... הייתי בקהל

כל התפקיד שלנו היה למחוא כפיים במקומות מסוימים והשאר היה מוקלט מראש =\ פשוט זוועה

morosh1234

New member
מזה המועצה המבויימת הזו? ../images/Emo4.gif

מה הם חושבים שאנחנו מטומטמים?

itai88n

New member
מישהו באמת חושב..

שיואב לא יתן את הקול שלו לאריק בגלל שהוא לא הצליח להדליק אש ? מאיפה הוא יודע שמירית כן הייתה מצליחה להדליק אש תוך דקה... שהיה נותן גם לה לנסות..

דאנג

New member
ברחה לי ההודעה, פיספסתי

את התשובה שהיא ענתה , מישהו יכול להגיד מה בדיוק היא ענתה והוא ענה??? תודה

דנה1982

New member
התשובה של מירית לעידן

הוא שאל מה חסר בה כשורדת, היא ענתה לו שרוע, קנאות, ריכולים ושקרים, אבל זה גם מה שחסר בו ובגלל זה הוא כנראה מזדהה איתה (או משהו בסגנון)

למעלה