הקאסט של האח הגדול

omer719

New member
../images/Emo41.gif קרן חסיס -

תאריך לידה: 7.11.83 מקום מגורים: הרצליה ותל אביב לסירוגין 5 מילים על עצמי: אין רגע בלי פגע... החלום שלי: להיות רופאה מהי התכונה הכי מופלאה שלך? אסרטיבית והכי גרועה? עקשנות מהי הפאדיחה הכי גדולה שהייתה לך? לרקוד על הבר במקום שעבדתי, להוריד את החולצה הארוכה ולגלות ש... איזה תלמידה היית בבית ספר? בעייתית אך עם זאת ציונים טובים מהו הפחד הכי גדול שלך? להיכשל מהו החפץ שאת הכי קשורה אליו? סיגריות מה היית משנה בעצמך? להיות יותר רגועה ואת השיניים מהו הדבר הכי שנוא עלייך? קמצנים, שקרנים אם תזכי, מה תעשי עם הכסף? חלק תרומה, חופשה עם חברים ותיק השקעות ראשון שלי אחרי התואר אז מה אתם חושבים על קרן?

חמודה אמיתית!

בהתחלה שראיתי אותה אמרתי: אוי דוגמנית מעפנה. ואז שגיליתי שהיא גם לומדת ניהול עסקים, והיא בחורה רצינית כזאת התפלאתי, אבל כל הכבוד לה באמת.

omer719

New member
../images/Emo41.gif אשר סימוני -

תאריך לידה: 3.12.78 מקום מגורים: טבריה על עצמי ב-5 מילים: חרוץ, דייקן, אוהב לצחוק ולהצחיק החלום שלי: שבסוף התכנית לא אצטער שהשתתפתי בה מהי התכונה הכי מופלאה שלך? חייכן והכי גרועה? מחייך הרבה איזה תלמיד היית בבית ספר? מופרע מהו הפחד הכי גדול שלך? לא פוחד מכלום (חוץ מהקב"ה) מהו החפץ שאתה הכי קשור אליו? תפילין אם היית יכול להתחלף עם מישהו ליום אחד, במי היית בוחר? בינימין נתניהו מה היית משנה בעצמך? פחות להתרגש מאנשים. בחיצוניות שלי לא הייתי משנה מאומה מהו הרגע הכי קשה שהיה לך בחיים? הלידה של הבת שלי איך בני המשפחה והחברים הגיבו על השתתפותך בתוכנית? לא בשמחה רבה אם תזכה, מה תעשה עם הכסף? אתן אותו לאנשים שזקוקים לו יותר ממני אז מה אתם חושבים על אשר?

noziz mum

New member
אשר הזה משעמם ברמות!

אשתו עוד מעט מקבלת צירים שיחזור הביתה למענה ולמענינו

Saladin

New member
אפשר לחשוב.

כולה שלושה חודשים. כאילו עזב אותה בשביל אישה אחרת או ברח מהארץ?

omer719

New member
../images/Emo41.gif צבר גדיש -

תאריך לידה: 24.3.81 מקום מגורים: בנימינה על עצמי ב-5 מילים: "לבן שלכם יש פוטנציאל לא ממומש" (יצא 6) החלום שלי: שכל יום יהיה יותר טוב מקודמו מהי התכונה הכי מופלאה שלך? אופטימי והכי גרועה? עקשן מהי הפדיחה הכי גדולה שהייתה לך? בתאילנד עשינו אבובים בנהר המקונג, הזרם היה רציני ונפלנו מהאבובים כל דקה. כשיצאתי מהמים שמתי לב שאבד לי המכנס מהו הפחד הכי גדול שלך? להסתובב עם תחושת החמצה מי הבן אדם הכי קרוב אליך? יער- אחי אם היית יכול להתחלף עם מישהו ליום אחד - במי היית בוחר? אסיר המרצה מאסר עולם בכלא השמור ביותר מי הגבר והאישה הכי סקסיים בעולם בעינייך? גאולה אבן, קלינט איסטווד מהי הקללה האהובה עלייך? קיבינימט אם תזכה, מה תעשה עם הכסף? חו"ל קצר לחופש, ואחר כך אשקיע בתבונה אז מה אתם חושבים על צבר?

למעלה