הקאסט של האח הגדול

למה גוף מגעיל??? על מה את מדברת?

יש לו גוף פגז, סוף סוף רואים גבר ולא מטרוסקסואל מרוט שיער, גבר עם שיער על החזה ועוד גבר שווה כזה הוא מצרך נדיר בשוק הפו"פ, ואם לא בא לך עליו, מבחינתי זה סבבה, כשהוא יתקשר אלייך תני לו את המספר שלי (0:

חחחח לא התכוונתי לתקוף אף אחד |פסטרמה|

כולה אמרתי שיש לו גוף מגעיל... ולא התכוונתי לזה שהוא שעיר.... הוא סתם מוזר...

איתי חכה לי - אני רק שותה קצת מי עדן תות ובאה

אני מאוהבת !!! איזה הורס לא? מילאתי את המקרר במי עדן אקטיב ואני מחפשת את מס' המזל להצטרף אליך !!!

d a n 6

New member
חתייייייייייייייייייייייייייייייייייךךךךךך

תסלחו לי אבל כל פעם שאני רואה אותו אני מתחרפן מהיופי הגברי שלו אתמול הראו אותו לשניה מחליף מכנסיים ואז עברו למצלמה אחרת! יוווו כמה התעצבנתי!

omer719

New member
../images/Emo41.gif ונסה אלוש -

תאריך לידה: 27.2.81 מקום מגורים: ביתן אהרון על עצמי ב-5 מילים: אמיתית, נדיבה, ישרה, תחרותית, תוססת החלום שלי: להיות בריז'יט בארדו הישראלית (ולהציל כמה שיותר חיות) מהי התכונה הכי מופלאה שלך? טוב לב והכי גרועה? חמומת מוח איזו תלמידה היית בבית ספר? על הפנים עד שהגעתי לביה"ס לסוסים מהו הפחד הכי גדול שלך? כרישים מהי הפנטזיה הכי פרועה שלך? עשיתי הכל מי הגבר או האישה הכי סקסיים בעולם בעייניך? לני קרביץ ואנג'לינה ג'ולי מהו הדבר הכי שנוא עלייך? שמשקרים לי בפנים אז מה אתם חושבים על ונסה?

mistero

New member
אז היא סוס! עכשיו הבנתי! בגלל זה היה לה קשה

איזו תלמידה היית בבית ספר? על הפנים עד שהגעתי לביה"ס לסוסים... ניסוח מעולה

omer719

New member
../images/Emo41.gif שי שטרית -

תאריך לידה: 29.11.82 מקום מגורים: ת"א על עצמי ב-5 ימים: כריזמטי, שחצן, רגיש, עצבני, אוהב החלום שלי: להקים משפחה מאושרת ולתת לאישתי ולילדיי כל מה שרק ירצו מהי התכונה הכי מופלאה שלך? חוסר ההתפשרות והכי גרועה? חוסר ההתפשרות מהי הפאדיחה הכי גדולה שהייתה לך? שאבא של אקסית שלי נכנס לחדר בזמן הסקס מהו הפחד הכי גדול שלך? לא לחיות באושר מי בן האדם הכי קרוב אליך? זה משתנה, בד"כ בת הזוג שלי מי האישה הכי סקסיים בעולם בעינייך? חברה שלי, מוריאל סגל איך בני המשפחה והחברים הגיבו על השתתפותך בתכנית? תמיכה מלאה איך אתה חושב שתתמודד עם הניתוק מהעולם החיצון? בקלות, זה סוג של חופשה בעייני. הדבר היחידי שיעלה לי מחשבות זה מה קורה עם העסק וכמובן הגעגועים לחברה אז מה אתם חושבים על שי?

Saladin

New member
אני דווקא מעריך את זה.

כל החיים אני רק קורא ספרים וזה לא הביא אותי לכלום. הלוואי שהיה לי את הבוז שלו לספרים בתחילת הדרך.

Saladin

New member
ידידי, קראתי הרבה ספרים "נכונים".

אתה הרי לא יודע מה קראתי ומה לא, נכון? ואחרי הכל, הספרים הם הדבר שמלמד אותך הכי מעט על החיים ומכין אותך הכי פחות אליהם.

XDD איזו כנות |פסטרמה|

ואני כמובן מדברת על הפאדיחה... לא בטוחה שזה הדבר הראשון שהייתי מספרת למצלמה, לעיניי כל הארץ ובמיוחד המשפחה... אבל בחירה שלו...

למעלה