הקאסט של האח הגדול

ערן ממש עצבן אותי |פסטרמה|

למה לומר בטלויזיה כשאתה יודע שתצטרך לכבוש את הצופים ואת שאר החברים לבית שאתה הומופוב וגזען? אין, המהלך הכי מטומטם שיש.. למרות שאני דיי בטוחה שההפקה קצת הקצינה חלק מהדברים..

shahar sexy

New member
פשוט מזעזע! לא יכולתי לשמוע את הטימטום שלו...

הוא מחזיק מעצמו יותר מידיי... וממש אין לו ממה! פשוט דוחה מכל הבחינות

יניבל1

New member
לפני התוכנית עשו ממנו מינימום דן מנו

אבל דן מנו ואיזה נעליים , הבן אדם אנמי בטירוף . בהפקה של התוכנית היובטוחים שהליהוק שלו יביא למלחמת עולם עם ההומו והערביה , במציאות ספק אם השניים הללו בכלל מודעים לקיום שלו בוילה.

JoNy Boi

New member
אויי הוא הכי מצחיק!

יש לו ראש טוב נראה לי הוא יעשה הכי הרבה עניין בוילה..

omer719

New member
../images/Emo41.gif נעמה פרידמן -

תאריך לידה: 1.9.74 מקום מגורים: מושב לימן על עצמי ב-5 מילים: נעימה, יצירתית, אסתטית, תקשורתית וסקרנית החלום שלי: להצליח בתחום הכתיבה ולחיות במשפחה מאושרת, מאוחדת ומלוכדת מהי התכונה הכי מופלאה שלך? יכולת ניתוח מצבים והכי גרועה? לטעות בניתוח מהי הפאדיחה הכי גדולה שהייתה לך? התחתנתי והתגרשתי אחרי חודש. לא נעים...מהאורחים (קצת) מהו הפחד הכי גדול שלך? השגרה, שתוביל לשעמום מהו החפץ שאת הכי קשורה אליו? הכרית שלי מי הבן אדם הכי קרוב אליך? בעלי מהי הפנטזיה הכי פרועה שלך? לכתוב תסריט לסדרת טלוויזיה מצליחה מהו הדבר הכי שנוא עלייך? שאנשים משקרים איך בני המשפחה והחברים הגיבו על השתתפותך בתוכנית? כולם מפרגנים. למרות שלחלקם השקפת עולם שונה משלי והם לא היו עושים זאת מהן הציפיות שלך מהשתתפות בתוכנית? להגיע לגמר ולזכות בפרס, תרתי משמע אם תזכי, מה תעשי עם הכסף? אבנה בית אז מה אתם חושבים על נעמה?

ShukyD

New member
אכן אמהית

אבל יש לה דיבור קצת מעצבן כזה של אלון גל כשהיא דיברה עם עינב על אבא שלה זה קצת מעצבן אותי אבל תכלס ככה זה אנשים שמנתחים ומתחברים ויש להם משפטים קבועים כאלה שיכולים לעזור.. אז סבבה

לא הבנתי את הקטע

הפדיחה שלי שהתחתני והתגרשתי אחרי חודש האדם הקרוב אליה הוא בעלה אבל התגרשת לא?

omer719

New member
../images/Emo41.gif איתי זיו -

תאריך לידה: 8.6.80 מקום מגורים: ת"א על עצמי ב-5 מילים: אוהב להתגבר על מכשולים קשים החלום שלי: להיות משפיע עם קונוטציות חיוביות מהי התכונה הכי מופלאה שלך? חייכנות ואופטימיות והכי גרועה? ותרנות למען אחרים איזה תלמיד היית בבית ספר? לא הייתי תלמיד מה החפץ שאתה הכי קשור אליו? מחשב מהו הבילוי האולטימטיבי מבחינתך? ספורט אקסטרים מהו הרגע הכי קשה שהיה לך בחיים? כשאמי הודיעה לי על פטירת אבי בזמן שהייתי בחו"ל מי האישה הכי סקסית בעולם בעייניך? ג'סיקה ראביט מהי הקללה האהובה עלייך? סמרטוט מהו הדבר הכי שנוא עלייך? אנשים מתנשאים אם תזכה, מה תעשה עם הכסף? אחפש דרכים להקמת בית ספר לאומנויות הקרקס אז מה אתם חושבים על איתי?

דורדור4

New member
חתיך../images/Emo99.gif

והוא גם נשמע חכם כזה... אבל לבוא למקום כזה בשביל למצוא אהבה?
לא נראה לי.

למעלה