ה ו ד ע ת ה מ נ ה ל י ם

Be Real

New member
מזל טוב על הפורום החדש

אני שמח שהבינו שם בתפוז שסיבוב חרבות על האוזניים או גילגול מקלות על הכתפיים לא קשור בכלל לדבר האמיתי - אמנויות הלחימה שבתוך הזירה (מבלי לזלזל כמובן בשום אמנות לחימה אחרת). אורי, יניב, בהצלחה בניהול הפורום החדש. פתחתי כינוי חדש כי את הכינוי הקודם שלי (MikeTyson) הבאתי לכמה חברים שלי שאוהבים איגרוף כמוני אבל עושים "טרור" בפורומים אחרים. אני לא צריך את זה :) ואם אתם באמת רוצים הסבר על הכינוי החדש אז תעיפו מבט לכובע של טייסון. איתי.

../images/Emo41.gifה ו ד ע ת ה מ נ ה ל י ם ../images/Emo41.gif

הננו שמחים להודיעכם על פתיחה רשמית של פורום אומנויות הלחימה בזירה. לכבוד הוא לנו לנהל פורום נכבד זה האמור לשרת את העוסקים בענפי ספורט המגע המלא: קיק בוקס, תאי בוקס, קראטה מגע מלא וכו', וגם גולשים אשר לא עוסקים בספורט זה אך מתענינים בו. כמנהלי האתר אנו מתחייבים לפרסם בפורום עדכונים שוטפים מהנעשה בארץ בכל הקשור לענפי ספורט המגע המלא, נענה לשאלותכם, תהיות שונות, וננסה לפתור בעיות הקשורות באימונים, תזונה נכונה למתאמנים ומתחרים, וכו' אשר הינם חלק בלתי נפרד מענפי ספורט המגע המלא, ותוך כדי נשלב תמונות מאירועים שונים הקשורים לתחרויות מגע המלא בארץ. גולשים יקרים, השתתפותכם בפורום חשובה לנו ולכם במידה שווה, ולכן חשוב שתגיבו, תשאלו, תחווי דיעה, תיעצו וגם תשלחו מאמרים, וביחד נרחיב אופקים, השמיים הם הגבול! אנו מאמינים ומקווים כי בעזרת השם ובעזרתכם פורום זה יקרב לבבות העוסקים במלאכה הקשה:- מאמנים, מתאמנים וחובבי ספורט המגע המלא בכלל, וכי כולנו יחדיו נפיק את מירב התועלת מפורום זה ונפרה את הענף, ע"י כך ניצור גם פורום חזק , מעניין, אשר יצעיד אותנו אל עתיד מבטיח. שלכם מנהלי הפורום, אורי צבי ויניב פישר

cronic1

New member
שיהיה בהצלחה

שתדעו להוביל את הפורום בדרך הנכונה,לטובת כלל הגולשים שנהנים מספורט זירה.

cronic1

New member
אין בעד מה

תגוונו עם המון תמונות,אירועים,תחרויות,שמות מעולם הזירה,סרטונים בקיצור תעשו שמח ומעניין. אני כאן פעיל או פאסיבי.

פעיל או פאסיבי,

תלוי בך ובשאר חברי הפורום,מבחינתנו הפורופ נועד לפריצת דרך קדימה ואנו המנהלים נעשה בכל על מנת לדאוג שאכן יקרה כך. אורי צבי,

yonik

New member
בהצלחה לפורום ולמנהלים../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

בהצלחה לפורום ולמנהלים החדשים - מקריאת ההודעות שלכם המנהלים בפורום הקודם עד היום אני בטוח שגם הפורום הזה יפרח

marx04

New member
איחולים מלוא החופן

בהצלחה לאורי, ליניב ולחברי הפורום, אשמח להמשיך ולהנות מעדכונים על המתרחש בתחום הזירה בארץ ובעולם, ומתיעוד רגעים מוצלחים בקרבות. יניב, כתבת על הרחבת אופקים - אם יורשה לי אשמח להמליץ על נושא: ההסטוריה של האגרוף. תמיד אהבתי לראות סרטים תיעודיים על גדולי המתאגרפים, החל בג'ו דמפסי, ג'ו לואיס (המפציץ החום) ואחרים וכלה במחמד עלי. דרך אגב, אבא שלי זכה להתאמן אצל מקס שמלינג, שניצח את ג'ו לואיס (מקס שמלינג נפטר לפני מספר שבועות בשיבה טובה). אורי.

marx04

New member
אופס סליחה.

כן בהחלט - זה היה נורא מזמן אז אין פלא ששכחתי

רעיון ההסטוריה של האגרוף נפלא

בעתיד נרשום מאמרים בעניין. נשמח לקבל גם מאמרים ממאמנים/גולשים שאני בטוח שיש להם הרבה ידע לתרום להשכלת כולנו. יניב

בכל הנוגע למאמרים וסרטונים,

אין באפשרותנו להעלות בפורום סרטוני קרבות של מתאגרפים,קיקבוקסרים ידועי שם מכיון שמדובר בהפרת זכויות יוצרים,אך נשמח להעלות סרטונים שלכם הגולשים מהמועדונים בהם אתם מתאמנים. שלכם בפורום, אורי צבי,

בהצלחה

סומך על שניכם, החברים כאן שבוודאי ילכו וירבו, ואולי על עוד מנהלים לעתיד שהפורום הזה יהיה מקום מפגש אהוב על כולכם. מבטיח לבוא לבקר ואם יהיה לי מה לכתוב אז כמובן שגם אכתוב. בהצלחה, זאב א.

../images/Emo24.gifתודה דוד ...........

אני מקווה שעכשיו דברים יבואו על מי מנוחות ביחוד לך שעבדת כל כך קשה בפורום בזמן האחרון. אני מאחל לך שתהנה בפורום החדש שפתחתם..... וגם כאן! יניב

nitzano

New member
../images/Emo4.gif

תסלחו לי שאינני קופץ עם ברכות. אני חושב שהשינויים שהתבצעו בתקופה האחרונה אינם לטובה. אולי זה נובע מחוסר הבנה, אולי מהשקפות או דעות שונות אבל הגענו למצב שאילץ פיצול.פיצול לשתי קבוצות המנדות האחת את השניה. אמנם לאור המצב הנוכחי, לדעתי, פיצול כזה נחוץ, אך אני מקווה כי ניתן יהיה לגשר על הפערים לישר הדורים ולחזור להיות פורום אחד של כולם. אני יכול לקבל פיצול לפורום פרסומי לשידורים,תחרויות וסדנאות ופורום לדיונים.אבל 3 פורומים זה קצת יותר מדי בשבילי. לא אלאה אתכם בדעותי. התקופה הנוכחית הינה תקופה לחוצה מבחינת מבחני סיום תואר, כתיבת תיזה וקליניקה (שלא לדבר על אימונים) ומה שקרה בפורום בשבוע החולף עייף אותי והמאיס עלי את הכתיבה בפורומים. כשיתאפשר ויתחשק אבוא לבקר .

nitzano היקר........

נשמח לשמוע ממך מתי שרק תוכל. אנחנו בכל מקרה כאן מכורך הנסיבות, ונשתדל להפיק את המיטב מהעניין. בברכה יניב

למעלה