ה ו ד ע ת ה מ נ ה ל י ם

אני מבין את החששות שלך...../images/Emo9.gif

תרשה לי להפנות אותך אל :הודעת מנהלי הפורום שפורסמה לעיל. ובהודעה צויין במפורש שתינתן במה לכל מי שרק יחפוץ. ואם זה לא מספיק לך אז אני חוזר ואומר שיתקבלו בברכה כל אנשי הליגה המקצוענית בפורום זה, הפורום איננו שייך אלי אישית, אני רק מנהלו, הפורום הזה שייך לכל ענף אומנויות הלחימה - המגע המלא. נשמח אם תפרסמו אירועים של הליגה המקצוענית , סדנאות, תמונות, וכל דבר שאתם חושבים שיקדם הן את האינטרסים שלכם והן את האינטרסים של הענף. ועוד יותר נשמח אם יתקיימו דיונים מקצועיים, שאלות ותהיות.... בברכה יניב

CIBIHEART,

בוא ונעמיד מספר דברים על דיוקם: 1. אינני משתייך ל"לחימה משולבת" ולא לאף מועדון או קבוצה אחרת. 2. אני מייצג את מועדוני ששמו "מועדון קרב" וכמובן את "האיגוד הישראלי לקיק-בוקס". 3. "הזירה",איננה הזירה של "לחימה משולבת" כי אם של כל מי שמעוניין ליטול חלק ולהתחרות בה. ל"לחימה משולבת" יש את התחרויות הפנימיות שלה,ודרך אגב אם אתה מתכוון ליניב,או רענן טל,הרי שהם נקראים כיום בשם"CMA". 4.תפקידי ב"זירה": 1. לוודא כי התחרויות מתנהלות לפי החוקים והתקנות של "האיגוד הישראלי לקיק-בוקס". 2. עזרה בשיפוט. 3. פרשנות בשידורי "הזירה" בטלויזיה. תחרויות "הזירה" הינם בפיקוח "האיגוד הישראלי לקיק-בוקס" ולכן אני משתדל לקחת חלק פעיל באירועי "הזירה" על מנת שהכל יתנהל למישרין. תודה לך על אמונך בי: "לגבי אורי צבי אין לי ספק שהוא ינהג בצורה הוגנת ויפה כלפי כולם". אז ברצוני לומר לך שנכון הדבר גם לגבי יניב פישר,מטרת הפורום אינה ליצור איפה ואיפה,התפלגויות ,ומריבות,ההיפך הוא הנכון,אנו מקווים כי בעזרת הפורום נוכל לתקן דברים,לקרב לבבות,ולאחד דיעות,בדיוק כפי שציינו בהודעת המנהלים אשר פורסמה אתמול. פורום זה הינו פורום "פלורליסטי" לחלוטין,ופתוח לכל המעוניין להביע דיעה בנושא הפורום הינו יותר ממוזמן לומר את דברו,כמובן בלשון יפה ומכובדת. אני מקווה כי לאחר שקראת את דברי,הבנת כי אנו מחפשים את טובת הספורט ותו' לא. שלך בפורום, אורי צבי,

יש לי עוד סיפורי "זן" כאלה

הרבה יותר כיף להשתמש בהם מחוץ למקומם ה"טבעי".דווקא בזירה אפשר לעשות אתנחתות על פלצנות צ'י בכיף. את הסיפור הזה ועוד כמה,שמעתי מכץ רונן שיהאן.BRANCH CHIEF של קיוקושינקאי ישראל.השיטה שהיא ה"אבא" של מגע מלא.מורה מופלא,עם סיפור מעניין באמנויות הלחימה.הוא גם מתרגל ומורה ליוגה.

אשמח אם תתטפטף לנו עוד....

מהסיפורים...... הם נחמדים, מצחיקים והכי חשוב יש בהם הרבה מוסר השכל... רונן כץ.... שמעתי על האיש ופועלו! ומה ששמעתי רק גדולות... יניב

nirk_aikido

New member
כן

אני מתאמן עם אחי הגדול (amirk_aikido) אצל סנסי שלמה באייקידו נירק

אני גם התאמנתי אצל שלמה.......

שהייתי נער עשיתי אצלו קראטה + אייקידו עוד אז בבריכת גלית במכון של גדי סקורניק. איש אשכולות שלמה, בעל ידע רב, מדהים... יניב

dascalu jacob

New member
בהצלחה אורי ויניב בתוספת הסתייגות

מנהל צריך שם ממלכתי ולא פרסומי. יניב פישר זה מצויין CMA אומנויות לחימה זה פרסומת בגוף הסרט... בכל אופן - בהצלחה.

../images/Emo24.gifדסקלו.........ברוך הבא...

אני אבדוק עם הנהלת הפורומים האם ניתן לשנות את השם לאחר כבר היותי מנהל, במידה וזה לא יגרום להם לבלאגן וזה אפשרי, השם ישתנה בהתאם. יניב

garey

New member
אורי צבי יניב פישר דסקלו יעקב ולכלל

יעקב ידידי שמחתי על האיחולים לאורי ויניב, תקוותי האמיתית שאמצויות העבר, לא יכללו אתה אלה, בדרך אמיתית,ישרה וכנה מכל מדגיש מכל ,שיקול האיגרוף הקיק והתאי חשובים לכולנו כאחד., בדרך זו נישר ונלכד כוחות לעתיד ,{מישקעים עברו מתו ,קחו זאת בחשבון עם רוצים פורום משובח לטובת כולנו} נכון שבעבר היו היתלאמיות ,הרגזות והצקות , דעו לכם דבר פשוט אחד ,אין דרך אחרת ,כולנו כאחד צריכים לעודד אחד את השני למטרה אחת ,ששלושת ענפי ספורט זה ימריאו. האיגרוף המיקצועני והאולימפי מצוין, הקי-בוקס מצוין, והמואי תאי מצוין, ביחד זהוא שילוב נהדר וקטלני, צריך לעשות הכל מכל, שנאהב ונכבד איש את רעהו, הקרבות בין כולנו הם במקום אחד . והוא זירות . כמו שאתם מלמדים לחבק את היריב בסוף הקרב, כך צריך להיות פורום זה. בכבוד רב ג'רי מזרחי

../images/Emo140.gifתודה רבה ג'רי............

על מילותך החמות . מה שכתבת זוהי גם השאיפה שלי ושל אורי צבי. כולי תקווה לפורום איכותי שיכלול בתוכו מידע, מאמרים, ומקום נעים לכולם לשהות בו. בברכה יניב

ננדין

New member
תראו, אני אגואיסט!

ולכן אני חושב שזה לא רעיון טוב שיש שלושה פורומים. למה? כי לי לא נוח לפתוח 3 דפדפנים ביחד ולדלג מאחד לשני. וכן הייתי מעדיף שיהיה פורום אחד! אבל אני גם מציאותי ואני רואה שאין לי הרבה ברירות אז שיהיה בהצלחה לפורום החדש!!! ואשמח לקרוא ואם ביכולתי לתרום משהו אז גם לכתוב... שיהיה בהצלחה!!!

ננדין תודה רבה לך../images/Emo24.gif

אני מקווה שתשהה במחיצתנו הרבה, תתרום, ותהנה ביחד איתנו מההתפתחות של הפורום. בברכה יניב

amir_aikido

New member
../images/Emo50.gif

הרבה הצלחה בפורום החדש אני מתכוון להציץ ואם יהיו דיונים מענינים, אשמח להוסיף גם נקודת מבט מהצד של אמנות שאיננה אמנות זירה. אמיר

היי אמיר ותודה רבה...../images/Emo24.gif

אני אשמח אם תוכל לתרום לנו בפורום כשתמצא לנכון. ד"ש למורי ורבי שלמה דוד... יניב פישר

../images/Emo41.gif האללו מנהלים

תסדרו כבר את השער, אי אפשר להוסיף אותכם למועדפים

למעלה