לקראת הפרק ביום ראשון

יNOT

New member
../images/Emo8.gif אלה הצופים שמאמינים שזה "אח גדול",לא אני.

actress

New member
יש מצב לראות אותו באתר של המדיה ובו כל אתרי

הערוצים האפשרים בארץ. אבל כשיש את השידור אני רואה בטי וי, וגם בקשת את התגובות של החבר'ה

ויק מתגעגעת לשפרה

ממש כיף לראות כל כך הרבה אנשים מכורים כמוני לתוכנית. קשה להעביר ערוץ. מסכנים אלו שאין להם יס :) אוהדי שפרה, אתם מוזמנים לבקר בבלוג שפתחה ויק, חיית המחמד של שפרה מאז ששפרה הלכה לבית האח הגדול היא משתדלת לעדכן כל יום תודה ונתראה.

actress

New member
כבר פרסמתי מה שהיא כותבת במסרים בפייסבוק/

אחותה בשמה

ShukyD

New member
התכוונת אלה שאין להם הוט?

ולמה מסכנים? חוסך הרבה כאב ראש

יניבל1

New member
וואי הבלוג הזה פשוט דוחה

כותבת הבלוג הזו(אחותה כנראה) יותר מתנשאת ומגעילה משיפרה את רוצה לדעת למה אנשים שונאים את שיפרה? אז תקראי לך קצת בפורום , העלתי כמה נקודות מעניינות , על ה"גאונה" שלך (בין השאר מוזכרים שם מילים כמו "ניימדרופינג" ועוד). טוב ואני אוסיף עוד משהו , תגידי לאחותך שכשהיא מנהלת שיחה עם מישהו שלא תזכיר כל שניה כמה הוא אידיוט ומשעמם ,כמו עם איתי. אם לא בא לה לדבר עם איתי שתתעלם ממנו , לעשות פוזות על חשבונו זה גועל נפש. אני אומר שיזרקו כבר את שיפרה הזו מהוילה.... חזרה לפי הטבעת של תל אביב צפונבונית מפגרת

24 שעות 1

New member
בעד נעמה

כל מי שתומך בנעמה נעמה היחידה שראתה את מיקי באור הנכון ואת המניפולטיביות שעושה רנין בכוונה תחילה ולכן היא על הכוונת שלהם שלא יגלו את פרצופם האמיתי צופה בתוכנית ברצף כמעט 24 שעות - כל מי שבעד נעמה ששכנע כבר עכשיו את האחרים

יNOT

New member
../images/Emo6.gif ברוכה הבאה לתפוז (עוד זיוף לאוסף)

ואומרים עליי שאני מגזים.
כל האנשים המזוייפים "שנולדים אתמול" ומוצאים את דרכם רק לפורום הזה... מדהים הסיכויים
חאלס לנסות להעלות את הרייטינג , תקראו להפסקת הזיוף ! דיי לצנזורה ! הנושאים הקטנים הם לא מספיק בשביל שנתעלם מהבעיות האמיתיות בתוכנית

ShukyD

New member
רק תסביר לי את ההגיון שלך

אתה רואה את התוכנית אבל מתנגד לזה שאחרים יראו אותה למה שלא תשמש דוגמא ותתחיל אתה בחרם? בוא, תפסיק לראות ככה תהיה לך סיבה טובה להתלונן על אלה שרוצים להעלות את הרייטינג לי אין בעיה עם אלה שרוצים להעלות אותו כמו שאין לי בעיה עם אלה שרוצים להוריד אותו <אתה> אבל אתה לא יכול לחגוג על שני העולמות.. אז בבקשה תבחר צד. שיתמכו כמה שבא להם גם אם זה אנשי הפקה וגם אם זו סבתא של נעמה

יNOT

New member
אני רוצה רק רוצה שיישפרו או יודו בזיוף

אני מעריץ של התוכנית (או לפחות מה שחשבתי שהתוכנית הולכת להיות...) אני בעד שיהיה לה את הרייטנג הכי גבוה ! (אם יורידו את הצנזורה זה גם ייקרה) אני תומך באנשי ההפקה ואני תומך אף במזוייפים פה בפורום שרוצים רק להעלות רייטינג
סבבה לגמרי , אבל אי אפשר לשקר לציבור ! או שעושים תוכנית אמיתית או שזה "הישרדות 2" .... אני בעד תוכנית אמיתית , והבטחה שלי ברגע שהצנזורה יורדת (אתה קולט את האבסורד?! הכל מצונזר ...אפילו עינב שלא מצליחה לסגור מכנסיים
) בצורה אמיתית , וולא רק כדי להשתי אותי וואחרים פה בפורום, אני איעלם מהפורום שלך
ואיהנה "מאח גדול" אמיתי

omer719

New member
הצנזורה לא תרד, אתה יכול להיות בטוח.

אי אפשר באמצע התוכנית, תבוא לקראת העונה הבאה עם הנושא הזה, אם יהיה פורום איכותי ופורה אולי אפילו נוכל לשלוח הודעה להנהלה עם חתימות בשביל שיורידו את הצנזור בלילות, אבל כרגע אני לא רואה שום סיכוי לגרום להורדת הצנזורה.

jaycom

New member
אני מציע משהו אחר

למה שלא תגיש בקשה לתפוז לפתוח פורום תלונות של האח הגדול? או לפחות קומונה... ככה יכנסו אליך רק אנשים כמוך שרואים 24 שעות את התוכנית אבל שונאים אותה... ואולי תקרא גם לאיזה פסיכולוג שייתן לכם כל יום דו"ח יומי, ככה תרגיש בבית... ושוקי, בשביל מה אתה מנהל? יש לך את הזכות להזהיר טרולים בהרחקה ולאחר מכן אם הם ממשיכים אז פשוט לחסום אותם מהפורום, הכל כמובן אם אתה חושב שזה ישפר את הפורום.

יNOT

New member
../images/Emo46.gif כי זה המקום להתלונן על התוכנית !

בשביל מה עשו לזה פורום אז?! רק בשביל לקדם את הרייטניג ?! יש גם את הצד השני , של אלה שלא מרוצים מהתוכנית. אני רק מביע את דעתי.

ShukyD

New member
זה המקום לדבר על התוכנית

אתה יכול לדבר כמה שאתה רוצה להתלונן פה ושם לפרגן פה ושם אתה לא יכול לקבוע לעצמך כאג'נדה לתקוף ולתקוף ולתקוף ובכל הודעה להעלות את נושא הצנזורה אתה רוצה לעשות את זה? רוצה להרעיש ושישמעו אותך? תעשה את זה בפורום קשת כאן ההפקה לא נמצאת ואני לא מבין במה חטאו אנשים שרק באו לדבר על התוכנית ועל מה שמוצג בה שהם צריכים לשחות בין מאות הודעות שהן כלום מלבד הצפה ברגע שקראנו שתיים שלוש הודעות, הבנו את העמדה שלך.. בחיי שהבנו אבל תן גם לאחרים להתבטא, גם להם יש זכות דיבור הפורום הזה ממש לא רק כדי לקדם את הרייטינג, אבל הוא גם לא רק כדי להתלונן.

jaycom

New member
יופי הבעת את דעתך

עכשיו תשתוק יא נודניק לך תגיש תלונה במשטרה על זה שעובדים עליך בטלויזיה. פורום האח הגדול זה פורום שבא לדון בתוכנית. ברצינות עכשיו, אם בא לך להביע את דעתך על זה שכולם עובדים עליך ומשקרים אותך תפתח שרשור תלונות ותכתוב את כל מה שיש לך על הלב, זה ממש מרגיש שאתה מציף את כל השרשורים באותו קקה. יש דרך להתבטא. מה הקשר על זה שעובדים עליך בשרשור הזה?

למעלה