לקראת הפרק ביום ראשון

לדעתי היום נגמר החלק של ג'ני בתוכנית

עד שיתנו הזדמנות למישהו אחד שהודח לחזור לווילה בעוד חודש וקצת...

יניבל1

New member
אתם יודעים איך שאני חושב על זה

יש מצב רציני שצבר יהיה מועמד להדחה , ואם השבוע הוא ישרוד , שבוע הבא הוא עף תחשבו על זה, אשר ויוסי אמרו במפורש שהוא מיותר בתוכנית הזו (הוא היחיד שהם דיברו עליו לא טוב, הם לא ידועים כרכלנים)ויש עוד אנשים ששמו לב לזה מסתבר ובטח גם להם ימאס מזה מתישהוא(כמו שנמאס להם מבוריס) . ונסה ממורמרת בגלל הקטע שהוא עשה לה, יש מבצ רציני שהיא תתנקם בו היום בהצבעה . הוא לא נראה לי ישאר הרבה זמן בתוכנית

Saladin

New member
לא נראה לי.

בכל זאת יש לצבר אסטרטגיה. אם האסטרטגיה של ערן היא ללכת בלי חולצה, האסטרטגיה של צבר היא ללכת עם זרועות חשופות. זה מספיק בשביל להחזיק אותו כמה שבועות.

א ו ר3

New member
באמת שאין לי מושג למי להצביע

ונסה- גסה ואגרסיבית , לא בדיוק משרה אוירה חיובית בבית והריבים שלה עם כולם נמאסו . מיקי- תככנית ומניפולטיבית, תתקרב לבנאדם שהיא הכי לא אוהבת כדי שיחבב אותה וישאיר אותה במשחק, וההתנהלות שלה מגעילה. נעמה- דו פרצופית, צבועה, "מחנכת" יותר מדיי . יוסי- האמתי לא אכפת לי שהוא ישאר, בסה"כ יש לו הרבה יציאות מצחיקות אבל אני לא אצביע לו... עינב- פשוט פרחה... מוכיחה את כל מה שרע בפרחות . זהו, איי רסט מיי קייס.

d a n 6

New member
לפי דעתי השלושה שיעמדו להדחה הם

נעמה- מאה אחוז רנין-אני מאוד מקווה מיקי/יוסי-כי מיקי היא ביץ' ויוסי תמיד מועמד להדחה

יניבל1

New member
זו לא היתה השאלה בסקר

השאלה היתה מי אתה היית רוצה שיודח מחר? מי השניים?

אריאל5

New member
זו גם לו השאלה השאלה אם היית בבית

מי היית רוצה שיודח ועניתי שאני רוצה שרנין ויוסי הבית צריך להעדיף את שפרה ויוסי.

ליאורי13

New member
בלי לחשוב פעמיים, נעמה ויוסי החוצה

נעמה צבועה,שחצנית,רכלנית יוסי -יש לו אגו מנופח, צריך לנעוץ לו ת'סיכה להוריד לו ת'אוויר ומהר

קמבילי

New member
המודחים שלי: מיקי ואשר

מיקי ברור למה, ואשר כי הוא עולה לי על העצבים עם המבטא שלו וההתעסקות הבלתי פוסקת בתבשילים. גם בתור דתי הוא לא דתי עמוק ומעניין, ואין לו כלום בראש חוץ מהמנהגים שלו, הבישולים והמשפחה שלו. הוא חייב, אבל חייב, דג בשבת. למה? צווינו על זה בהר סיני? זה בספר ויקרא? סתם קשקוש. חוץ מזה הוא ימני קיצוני ומי שזוכר באחד הימים הראשונים הוא אמר שכל מי שהיו לו יד ורגל בהתנקות ייפגע. מי שלדעתי יוצע להדחה על ידי הדיירים: מיקי ונעמה בטוח, ומלבדם קרן ו/או ערן ו/או שי.

Lady in red2

New member
נכון, שכחתי שהוא אמר את זה

"כל מי שהיו לו יד ורגל בהתנקות ייפגע", זה היה ממש מגעיל.

יניבל1

New member
זה משפט כזה שמאפיין דתיים לאומיים

כאילו לא כולם . נניח את משה פייגלין לא תשמע אומר דבר כזה, אבל רוב הדתיים הלאומים הם עיוורים וטיפשים.

24 שעות 1

New member
הדחה - רנין ומיקי מיד

רנין - נמאסת גרמת לגועל מיקי - הטיפוס הבוגד כמו שהיא סיפרה על עצמהי

אשר ונעמה..

שניהם הולכים לישון לפני כולם, הסיפורים שלהם משעממים, הם לא השתתפו ואני לא רואה אותם משתתפים, באיזה קרב כריות, זריקת אנשים לבריכה וכו', הם לא מצחיקים, אין סיכוי שיהיה להם קשר ויבגדו ולא מעניין אותי כמה אוכל הם מכינים במטבח, ממש לא. ולסיום חיקוי של אשר: "בסססדדר, וזה וזה"

Pure M

New member
קליל,

הדורבן כי הוא לא תורם בכלום, ומיקי כי אם היא חברה של מאיה בוסקילה, כבר יש לנו בעיה פה.

למעלה