לקראת הפרק ביום ראשון

ShukyD

New member
ערן משחק אותה צב נינג'ה

מספר לכולם שהוא חלם ששולחים אותם לשמור בשטחים בתגובה אשר אמר : "תראה את זה, חולם על הצבא קם בבוקר רואה לידו את הפקידה הפלוגתית"

יניבל1

New member
באנה הליאון הזה חי בסרט!

הבן אדם אשכר המאמין שהתוכנית הזו תקדם אותו לתוכנית לייט נייט בערוצים המסחריים. מי לעזזל ירצה לראות לייט נייט עם ליאון ?!

יניבל1

New member
מה אתה אידיוט?

אנשים פי אלף יותר שנונים כמו אסף הראל וליאור שליין נכשלו טוטאלית ברייטינג , אז מה נראה לך שהקוקסינל הזה יהפוך לקונאן אובריאן הישראלי? ההערצה העיוורת שלכם אליו תמוה לי, נראה לי פשוט נקשרתם אליו רגשית אז אתם תגידו עליו הכל

Saladin

New member
שליאור שליין נכשל ברייטינג

זה ממש לא בגלל ליאור שליין עצמו. לדעתי ליאור שליין הוא אחד המנחים המוכשרים ביותר שהיו לתכנית בישראל אם לא המוכשר שבהם. התכנית שלו פשוט משודרת ב-11 בלילה וכנראה שזו הסיבה לכישלון. ליאון לא שנון ובטח לא הייתי נותן לו להנחות תכנית טלויזיה, אל אולי הייתי לוקח אותו להיות שחקן. אנשים מזדהים איתו כי הוא טוב ותמים, בעל כוונות טובות ובלתי מזיק בסה"כ.

יניבל1

New member
לא אמרתי שזה בגללו

שליין בחור נחמד שנון(למרות שאני מעדיף בהרבה את קונאן וג'ון סטיוארט) וסך הכל התוכנית שלו היתה נחמדה בתור שומר מסך כשמעמם(ולא יותר מזה) את התוכנית של אסף הראל ממש ממש אהבתי . ובכל זאת הם "זכו" לרייטינג מעליב ולאלפי טוקבקים עילגים ומתלהמים בווינט אז דווקא ליאון הוא זה שימציא את הלייט נייט הישראלי? אנשים חייב להבין שיש הבדל בין ריאליטי לטלוויזיה. מי שנראה הכי כריזמתי או כובש בריאליטי לא יהיה כזה בטלוויזיה, . דן מנו היה הכוכב הבלתי מעורער של הישרדות , אבל בטלוויזיה הוא אפילו לא מתפקד בתור מנחה בתוכנית בוקר (היה די מביך לצפות בו האמת). צ'ינו שהיה מוערץ ב-2003 (על ידי קלאברים בעיקר) בכלל מצא את עצמו כפקיד בבית מלון. לא שריאליטי זה נחות מהטלוויזיה,פשוט אלה שני תחומים שונים לחלוטין. אתה לא מצפה מכוכב הכדורגל מסי ליהות גם מלך הסלים באן בי איי.

Saladin

New member
סתם שאלה.

מה כל כך גרוע בפקיד בבית מלון? זה עדיף על מלצר או ברמן. ואאל"ט צ'ינו הוא קב"ט, לא פקיד.

יניבל1

New member
ללא יודע מה עדיף ביניהם

אבל כל אחד במרחק תהומי מהתקוות שהיו לצ'ינו לגבי שואו ביזנס

ליאורי13

New member
לפחות יש לו תקווה ואמונה,שללא זה הוא לא יגיע

למקום הנכון וטוב עבורו הוא צריך להיות נחוש לכן אני מאמינה שליאון יגיע די רחוק אפילו הייתי מהמרת על פינה או להנחות באם טי וי ---מתאים לו

ה"יציאות" שלו כל כך מטומטמות

"לא עומד לי!" חהחה! חהה!!! קורע!!! מצחיק!!! בקיצור הוא פרובוקטיבי בשקל שמתלהב מכל דבר כמו פקאצה. ואני לא סובל לשניה את הפרצוף המכוער והעקום שלו עם ההבעות ההומוסקסואליות ואת מחוות הגוף הנשיות ובטח שלא את הדיבור המעצבן.
.

יניבל1

New member
זאת לא דעתו אלה עובדות

ליאון באמת מתנהג כמו פקצה,באמת מנסה לעורר פרובוקציות כל שניה ,באמת יש לו תנועות גוף נשית,באמת כל ה"בדיחות" שלו הן נונסנס מוחלט-בבדיחה אמור ליהות סדר, אמור ליהות היגיון, לבוא ולהגיד "אני שר באמריקאית" זו טיפשות של ילד בגן,אי מדבר בשיא הרצינות. זה שאת בחרת לאהוב את כל הנ"ל זאת הדיעה , ולפי דעתו אין מה לאהוב בזה .

miracle8dl

New member
אז תתכונן לראות את הפצוף ה"מכוער" הזה עוד

הרבה זמן, כי לא נראה לי שהוא יודח בקרוב וטוב שכך !!!!!!!!! ואם כבר - לאון לא אמר שהוא רוצה לקבל תוכנית..המתמודדים כל הזמן אומרים לו שהוא חייב להנחות איפשהו אחרי שיגמר המשחק. ואסף הראל?! אני ממש לא מתפלאה שהוא נכשל

דורוN

New member
אז מה יהיה בחדר שיפתח מחר?

אם להסתמך על התוכניות בחו''ל אז .. מי שיזכה במשימה השבועית יזכה בחדר לשבוע, יהיה לו שם כל מני פינוקים ובנוסף מסך פלזמה בו הוא יוכל להשקיף על כל הנעשה בבית. כל מה שאנחנו רואים הוא יראה גם.

יNOT

New member
אז הוא יידע בדיוק איפה המצלמות ואיך לברוח מהן

זה הרעיון?! מזה נותן?! לא הבנתי את ההיגיון....
לא יותר פשוט שייגש ללחוץ ידיים עם הצלם?!

למעלה